Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Na kraju uplatio jedan uzaludni:

 

Obala S - Cameroon  X   (Obali dovoljan bod, pa ajd da probam)

Mali 1 (rekosmo, vrlo nategnuto)

Emelec - Barcelona 1

ATl. Nacional - S.Paolo X

 

Soccer: kvota 51,7

Edited by Nesh
Link to comment

Naravno,ne dao Bog da može dva dana zaredom da se dobije na poen manje više,čekam Asesoft Ploješti over 79,5 i naravno 79. U prvoj ubacili 26. Nisam zbog Volgograda smeo da igram over na temku i oni ubace 96 poena. Pakao.

Link to comment

NHL 1/1, NBA 2/4. Vancouver je nekako dobio, mada nije bio bas prijatan mec za gledanje, ako cekas fiks. NBA je mogao i bolje. Dabl fikseva manje-vise lagano, no poena nije bilo previse. Dallas korektno. Phoenix i Detroit odigrali veoma ruzan mec. Slicno se moze reci i za mec Rocketsa, no tu je bar poluvreme bilo blizu, nakon ocajne prve cetvrtine. Mali plus, ocekivao sam vise(bar jos jedan od ovih poluvreme overa).

 

NHL+ NFL

 

Toronto-Tampa 5+

Oakland-Kansas w2 (NFL)

 

Colorado-Washington 5+

Los Angeles-Carolina w1

 

Montreal-St. Louis w2

 

Kvote, 1.76, 1.90, 1.78. Tampa i Toronto su medju najefikasnijim ekipama u ligi. Ovde stavih i Kansas, protiv beznadeznog Oaklanda. Washington je zakazao sa golovima, na par meceva. Gostuju protiv Colorada, koji polako nalazi formu, nakon uzasnog starta sezone. Kingsi izgledaju ozbiljno, kao i ranijih godina, te probah i njih. Napad Bluesa zaustavljen u Bostonu. Ocekujem povratak na staze uspeha veceras. Montreal je takodje doziveo prekid sjajne serije, ali mi St. Louis deluje kao kompletnija ekipa.

 

Teski NBA mecevi veceras. Dosta povredjenih igraca, a posto ja preferiram overe, nisam nista dirao.

Link to comment

ja bih probao na Neptunas po kvoti 2,00.

Tukli Zvezdu i Valenciu, mogli bi i Laboral.

 

Ubacim i norveški hokej Frisk Asker - Kongsvinger (kanta za nabijanje razlike) 7+ po kvoti 1,65.

 

Plus podebljam sa Olympiacos - Valencia 1 1,20.

 

Pa da vidimo.

Link to comment

NHL + NFL 1/3. St. Louis dobro krenuo, no gol ih ponovo nije hteo. Kingsi izboksovase pobedu, Capitalsi teskom mukom, odose u over. Lagani over na Tampi, no "mrtvi" Oakland zabelezio prvu pobedu u sezoni bas nocas. Vecina gluposti(velika iznenadjenja, preokreti), se redovno desava u novembru, mada mi nije jasno zasto je to tako.

 

 

NHL

 

Columbus-Boston w2

Pittsburgh-NY Islanders 5+

 

Kvota 2.13. Rask brani sve bolje, te mislim da vredi probati Bruinse. Standardan over mec u Pittsburghu.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Phoenix P>102.5

 

Golden State-Utah P>103.5

 

Minnesota-San Antonio w2

Washington-Cleveland H2(+1.5)

Dallas-LA Lakers w1

 

Kvote, 1.85, 1.85, 2.30. Prosli mec Sunsa je bio sa malo poena, pa se nadam vracanju efikasnog trenda. Golden State, kao i obicno, narocito kada su domacini. Cleveland ce morati da proigra, mada im na Istoku i ne treba neki poseban skor za playoff.

Link to comment

Nemoj podebljavati ;)

Podebljao i prošlo kroz iglene uši, mamicu im.

 

 

Za danas:

 

Galatasaray - Zvezda 1 @1,70

Sassari - N.Novgorod 1 @1,50

LASK - Kapfenberg 1 @1,60

 

@4,08

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...