Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, NHL 0/1, NBA 2/2, NFL 1/2. Tja, jos jedan glup fudbalski dan, neigrive kvalifikacije. Na hokeju bar promasih oba para, pa i nema razloga za nerviranje. NBA kao sto sam i ocekivao. Dobro, malo su me Rocketsi nervirali, no posle je Golden State dobio vise nego lagano, uz ubedljiv poluvreme over. Green Bay-Philadelphia, gomila poena, kao sto sam se i nadao. Denver razocarao. Oduvek sam mrzeo spoiler timove, kao sto su Ramsi. Nemaju sanse za playoff, vec samo sluze da izbiju novac. Kako je pocelo, dobro se zavrsilo. Nereseni rezultat Belgije i poraz Denvera, su mi jos uvek neverovatna stvar.

 

 

Hokej

 

SKA St. Petersburg-Dinamo Minsk 5+

NY Rangers-Tampa 5+

 

Kvota 2.06. Stavih ovo u slabiju grupu, overi na Rangerse su uvek sumnjiva stvar.

 

 

NBA

 

Charlotte-Dallas P>99.5

 

San Antonio-Philadelphia H1(-12.5)

 

Cleveland-Denver w1

LA Clippers-Chicago w1

 

Kvote, 1.85, 1.65, 1.66. Charlotte-Dallas deluje kao jedini pogodan over mec za veceras. Pojedine granice deluju previsoko. Vreme je da San Antonio nakanta nekoga, a veceras mi deluje kao zgodna situacija za to. Cleveland igra sve bolje. Rose je ponovo upitan, te probah i Clipperse.

Link to comment

san antonio daje 94 poena po utakmici i 44 za poluvreme. 

 

sixersi su zanimljivi. izgubili 50 razlike od dallasa pa dan kasnije primili kos tri sekunde pre kraja da bi izgubili od houstona. mada je houston pokazao da je tu vise bilo do njih posle utakmice sa okc.

 

svaki nba par za veceras mi je nekako za izbegavanje

Link to comment

San Antonio je ove sezone, uzasan za overe; kako za poluvreme, tako i za kraj. Vidim da redovno "ciste" ove kilavce, pa se nadam da nece ponovo imati off vece.

Link to comment

Koliko su Detroit i SA jadni za to nemam reči

 

što je najgore pogodio sam p plus na šarlot i h2 na denver i memfis lagano dolazi protiv hjustona

Edited by theanswer
Link to comment

Hokej 1/1, NBA 2/3. Sumnjao sam u hokejaski dabl, no over na NY Rangers-Tampa je dosao vec na kraju druge trecine. Verovatno najsigurniji NBA tiket(Cleveland + Clippers), je pao lagano, dok je ostalo proslo bez veceg nerviranja. Fino vece. Spojih oba promasaja, te i nisam mogao povezati bolje.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Tampa 5+

Arizona-Washington 5+

 

Los Angeles-Florida w1

Dallas-Carolina w1

 

Buffalo-San Jose w2

Montreal-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 1.90, 2.13, 1.99. Najpre kombinacija dva najlogicnija overa, zatim nesto sto lici na dabl dobrih fikseva. Florida je razbila Duckse u gostima, tesko ce to ponoviti i protiv Kingsa. Dallas igra lose, napad pre svega. Imaju solidnu ekipu, te ocekujem da par igraca prevlada ofanzivnu krizu i vrati ih u borbu za playoff. Ne svidja mi se kako Sharksi igraju, no vreme je za prekid te smesno lose serije protiv Sabresa(6 vezanih poraza). Na moje Pingvine over odigrah. Vezali su par tvrdih meceva, ocekujem povratak efikasnog trenda.

Strelci, Tavares, Stamkos, Crosby, Kessel, Neal, Seguin, Ovechkin. Kvota 502.08.

 

 

NBA

 

Sacramento-New Orleans P>99.5

 

Kvota 1.85. Danasnji parovi, bas i nisu po mom ukusu, te odabrah samo ovaj poluvreme over.

Link to comment

Odigram Kazinsa plus jer možda neće igrati Gej, a nisu pomerili granicu na njega. I naravno Gej igra i Kazins neće ni da šutne,nesretni Gej je šutirao već 13 puta i ima procenat 30 posto a Kazins je šutirao 5 puta i od toga je 4 puta pogodio. E jebem ti život. Pa dokle će da me jebu ovako majmuni,nek se nose u 3 kurca

Edited by theanswer
Link to comment

Ahahahha jednom i meni ovo da upali. 8 poena na poluvremenu a onda 9 u trećoj i u četvrtoj prelazi granicu 21,5 tako što 27sek pre kraja sudije sviraju away from the ball faul na njemu u momentu dok Sakramento gubi 6,znači za očekivati je da bi išli na trojku. Uglavnom maši prvo i daje drugo,na kraju je još ubacio 2 čisto eto ako nešto isprave :D

 

uglavnom čekao sam ga na mnogo dobrom tiketu,sad idem da slavim :D on over 21,5 džekson manje od 22,5 njujork više od 94,5 juta više od 95,5 (došlo i pored 14 u prvoj) i sakramento over poluvreme 98,5 (došlo 99 :D) kvota 27 :)

Link to comment

NHL 0/3, NBA 0/1. NHL nisam mogao provuci, nema sanse. San Jose i Dallas zatajili. Samo 2 gola na Arizona-Washington, u regularnom toku. Ako tome dodam i minus na PIngvine, slika je kompletna. Sacramento baksuzno, padoh za poen. Odigrah na 99.5; tokom dana granica pada na 98.5, a zatim ide na 101.5 i naravno pada tacno 99 poena, smor. Trebao sam ipak probati i Lakerse poluvreme over, no mislio sam da ce i oni odigrati jedan mec sa malo koseva. Jedino dobro je sto sam malo smanjio uloge juce, no i nije neka uteha.

 

 

NHL

 

Edmonton-Vancouver w2

 

Kvota 1.62. Samo 2 meca se igraju danas, te odabrah Canuckse, protiv jos uvek nepouzdanih Oilersa.

 

 

NBA

 

Washington-Dallas P>99.5

 

Detroit-Phoenix P>101.5

 

Houston-LA Lakers P>104.5

 

Orlando-LA Clippers w2

Toronto-Memphis H2(+5.5)

 

Kvote, 1.85, 1.85, 1.85, 2.25. Dallas i Phoenix mi deluju kao zgodni za plus veceras. Niko od njih nije igrao nocas, pa ni umor ne bi trebao biti dodatni faktor. Lakersi jesu imali mec u Atlanti, no Rocketsi su zakazali ofanzivno par puta i vreme je da prorade. U fiksu, Clippersi koji i dalje ne igraju na ocekivanom nivou i Memphis koji se dokazuje iz meca u mec.

Edited by Miljenko
Link to comment

Africki kup nacija: Mali i Malavi bore se za direktan prolaz. Isti broj bodova, isti medjusobni skor (2:0, 0:2), Mali gol razlika 0, Malavi -4.

Mali igra sa Alzirom koji ima svih 5 pobeda i obezbedio je prvo mesto (2.15 za keca), Malavi gostuje kod Etiopije koja bi mozda u nekom trouglu imala teoretske sanse da ide dalje (ima 3 boda, pa ako pobede, a Mali izgubi, svi imaju po 6...mrzi me da racunam). Kvote Etiopija - Malavi:  2.40 3.00 2.95.

 

Nategnuto, ali igram keca na Mali.

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...