Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, NHL 0/1, NBA 1/3. Kvalifikacije se nastavile po starom. Cini mi se da su ovo najgluplje, od kada igram. Svabe dale samo 4 komada, protiv ekipe, koja je za klasu losija od San Marina. Grci verovatno igraju najruzniji fudbal, no protivnik je ipak bio nizerazredni tim. U Torontu zatajise sa golovima. Rocketsi se obrukase protiv mrtve File, neverovatno mali broj poena. Cleveland se vratio, nakon velikog minusa, na pocetku zavrsnog perioda. Phoenix je pak napravio prednost, a zatim pao u 4. cetvrtini. Dan sa toliko glupim rezultatima, da me je mrzelo da sastavljam nesto danas.

 

 

Fudbal

 

Luxembourg-Ukraine P/K2

England-Slovenia P/K1

Switzerland-Lithuania P/K1

 

Kvota 1.77. Nisam pametan. Svaka runda kvalifikacija, je jos losija od prethodne. Probah jedan tiket i danas, no ja tesko nalazim fikseve, pa sam pomalo skeptican.

 

 

NHL

 

Boston-Carolina w1

Tampa-NY Islanders 5+

 

Columbus-San Jose w2

St.Louis-Washington 5+

 

Kvote, 2.00, 2.38. Carolina je nasla formu, no isto se moze reci i za Bruinse. Kod kuce igraju dosta bolje. Tampa i Islandersi, zakazase na par meceva ofanzivno, te mislim da je vreme za jednu lepu tekmu. Sharksi me nisu odusevili do sada, no Columbus je i dalje nekompletan, a bilo bi previse, da dobiju oba meca sezonske serije. Blues su efikasni kod kuce, Ovechkin igra za protivnika, te probah golove i na tom mecu.

 

 

NBA

 

Cleveland-Atlanta w1

Toronto-Utah w1

Memphis-Detroit w1

Dallas-Minnesota w1

 

Golden State-Charlotte P>100.5

 

LA Clippers-Phoenix P>104.5

 

Kvote, 1.92, 1.85, 1.85. Poluvreme overi, na uobicajene timove. Cleveland nekako dobija meceve, mada i dalje igraju lose. I Atlanta je igrala sinoc, te dajem prednost domacinu. Utah dobila, na teskom gostovanju, ne verujem da mogu vezati dve kvalitetne tekme, u gostima. 

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/2, NBA 3/3, prosao i prebacivacki tiket. Fudbal je krenuo kilavo(England), no prodje nekako. Sigurniji NHL tiket dosao manje-vise lagano. San Jose jos jednom razocarao. NBA idealno. Poeni padali tamo gde treba, fix bez mnogo nerviranja. Kombo tiket nije bilo tesko provuci. Skoro savrsen dan, nakon onog smora od petka.

 

 

Fudbal

 

Holland-Latvia 2+

Belgium-Wales P/K1

Bulgaria-Malta P/K1

 

Kvota 1.63. Nisam forsirao ni danas ulog, na fudbalskom tiketu. Jeste jucerasnji prosao, no trend nije povoljan(reprezentativni pre svega).

 

 

NHL

 

Anaheim-Florida w1

Edmonton-Arizona 5+

 

Kvota 1.93. Par zanimljivih meceva za gledanje danas, za igru ne previse primamljivih(Chicago-Dallas, Carolina-San Jose, Detroit-Montreal, eventualno za egzibicioni tiket). Ducksi su tradicionalno neugodan domacin. Florida retko gubi u regularnom toku, dok Anaheim ima 5 vezanih meceva, koji su otisli u OT. Mislim da je vreme za prekid ovih trendova. Arizona "razglavila" Canuckse, te samopouzdanja ne manjka. Edmonton igra promenljivo, ali cesto idu u 5+ over(8 od poslednjih 10 meceva).

 

 

NBA

 

Oklahoma-Houston w2

LA Lakers-Golden State w2

 

LA Lakers-Golden State P>104.5

 

Kvote, 1.95, 1.85. Ova postava Oklahome, mi deluje preslabo za Rocketse, cak i ako Harden, ponovo odigra lose, protiv bivse ekipe. Lakersi ne lice na ozbiljan tim, te je i tu dvojka izgledna. Jos jedna kanonada u najavi.

 

 

NFL

 

Green Bay-Philadelphia >54.5

 

St. Louis-Denver w2

Indinapolis-New England PH2(+1.5)

 

Kvote 1.85, 2.15. Dosta glupavih meceva danas, te suzih izbor. Green Bay i Philadelphia bi trebali odigrati "za TD vise" mec. Jesu Ramsi teski za procenu, no Denver je ipak prejak za njih. Na New England igram vec par sezona poluvreme u fiksu. Ove sezone to nisam odigrao samo protiv Denvera, a jedini kiks su imali protiv Kansasa.

 

Prateci tiket(NHL + NFL), San Jose w2, Chicago w1, Carolina H1(+1.5), Seattle H2(+1.5), New Orleans w1, San Francisco w2, Detroit >41.5, New England >57.5 Kvota 51.93.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...