Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Memphis je imao 17 razlike, na pola 4. cetvrtine i uspeo da utera mec ispod hendikepa. 

 

I ja padoh, takozvani backdoor hendikep... jbg

 

Danas Hapeol, Bamberg, Atlanta, Hjuston...

 

Sutra 9/10 na Valensiju

Link to comment

NBA 2/3. Kanonada u Denveru, dodje over i na Houston, mada Harden nije imao vece. Fiks dolazi lose, od starta nedelje, pa ni sinoc nije bio izuzetak. Nije mi jasno, kako je Miami uspeo da izgubi od ove skrpljene postave Indiane. Ne moze doci sve, nema sanse. Ovo je ipak dosta bolje vece, u odnosu na tekuci trend. 

 

 

NHL

 

Tampa-San Jose 5+

Minnesota-Buffalo w1

 

St.Louis-Nashville w1

Edmonton-Ottawa 5+

 

Kvote, 1.67, 2.19. San Jose je odigrao los mec protiv Floride. Nadam se njihovom boljem izdanju veceras, pre svega ofanzivno. Tampa je prekinula niz 5+ overa, protiv Blackhawksa, ocekujem da budu efikasni kod kuce. Wild igra protiv beznadeznog tima Sabresa. Blues vec imaju jedan poraz, protiv Predatorsa, kod kuce, ove sezone, te mislim da je vreme za revans. Na stranu to, sto ja ne volim defanzivne ekipe, kao sto je Nashville. Edmonton-Ottawa, imaju finu tradiciju overa(bar ovih 5+), pa probah i to.

 

 

NBA

 

Dallas-Philadelphia P>104.5

 

Golden State-Brooklyn P>101.5

 

Memphis-Sacramento w1

Toronto-Chicago H2(+5.5)

 

Kvote, 1.85, 1.85, 2.03. Nastavljam sa poluvreme overima, to je ipak dugogodisnji pozitivan trend. Memphis kilavio protiv Lakersa, nadam se njihovom sigurnijem nastupu. Chicago igra korektno; mogli bi odigrai barem egal mec.

Link to comment

što mrzim kad padnem na ovakve idiotarije: unikaha taman preokrenula protiv makabija i u nekoj, istina, sumnjivoj situaciji tajus uvali koš, a plaza krene da isteruje pravdu i dobije dve tehničke posle kojih padne pet poena za makabi. ovaj njegov pomoćnik onda krene da izvodi besne gliste sa zonama i kombinovanim odbranama i dobije poen maltene iz svakog napada.

Link to comment

hehe,nije baš tako bilo...

 

plaza je dobio jednu,vasiliadis drugu ali su se zonom vratili u meč...

 

kad su stali u zonu,makabi je za 2min do kraja treće i 5:30 u četvrtoj dao tačno 3 poena.. meni je trebalo za solidnu kintu da daju preko 74,5 ali bednici kakvi jesu nisu znali šta će protiv zone i plus ništa nisu pogodili..

Link to comment

NHL 1/2, NBA 2/3. Prosao NHL dabl sa vecom kvotom, Tampa ponovo zakazala. Na Dallas-Philadelphia nije dosao poluvreme over, iako je Dallas dao 73 poena. Memphis se zato vratio, nakon ogromnog zaostatka, te mogu reci da sam sa srecom bio na nuli. Ok dan. Bilo bi lepo, da je prosao i kombo, no tesko ga je bilo provuci.

 

 

Fudbal

 

Greece-Faroe Islands 1

Germany-Gibraltar H1(-6.5)

Portugal-Armenia 1

 

Kvota 1.65. Prosla runda kvalifikacija je bila uzasna(1/6). Puno iznenadjenja, gde im nije mesto, nadam se boljim rezultatima sada. Greece i Portugal su veliki favoriti, dok Germany igra protiv amatera iz Gibraltara.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Columbus 5+

Toronto-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.89. Odabrah samo kombinaciju sa golovima. Columbus u ovom sastavu, prima dosta golova. Flyersi su obicno dobri kod kuce. Toronto-Pittsburgh je tradicionalni over mec.

 

 

NBA

 

Houston-Philadelphia P>102.5

 

Boston-Cleveland w2

LA Lakers-San Antonio w2

 

New Orleans-Minnesota w1

Phoenix-Charlotte w1

 

Kvote 1.85, 1.77, 1.87. Ocekujem da Philadelphia da neki poen vise protiv Rocketsa, u odnosu na onu propast protiv Dallasa. Cleveland polako nalazi formu, San Antonio ne bi trebao imati problema sa Lakersima. New Orleans i Phienix kod kuce, mislim da vredi probati.

Edited by Miljenko
Link to comment

Houston 1/8, kada je rec o klasicnom overu; 3/8, sa dodatnim poenima u Mozzartu(4-5 poena manja granica) i cak 6/8 za poluvreme over. I ove sezone se nastavlja trend, da plusevi slabije dolaze na kraju meca.

Link to comment

Houston 1/8, kada je rec o klasicnom overu; 3/8, sa dodatnim poenima u Mozzartu(4-5 poena manja granica) i cak 6/8 za poluvreme over. I ove sezone se nastavlja trend, da plusevi slabije dolaze na kraju meca.

Ovo se odnosi na poene Hjustona, ili na poene na meču?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...