Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Big Al je mogao barem jos jedno bacanje da ubode.

Prosli Lejkersi i jos odigrao +3.5 gemova na Grota sto je doslo. Sreca pa sam odigrao hendikep, inace bih popizdeo. Mogao je lagano 2:0 da dobije.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Fudbal 0/3, NHL 0/1, NBA 1/3, NFL 1/2. Na fudbalu potpuni baksuzluk. Cagliari masi penal za 3+. Arsenal prima dva gola, u zavrsnici meca. Dortmund ponovo katastrofalan, kada je o realizaciji rec. NHL sam mogao bolje odabrati. Sacramento je uspeo da izgubi i od ove nikakve postave Oklahome. Lakersi zatajili sa poenima. Jetsi verovatno nece imati pobedu, do kraja sezone, no izgleda da su ih moji neozbiljno shvatili. Bar je Arizona izboksovala pobedu, za ovaj drugi tiket. 

Novembarski vikendi, su skoro redovno propast, pa ni ovaj nije bio izuzetak. Sada slede reprezentacije, pa bar nece biti mnogo fudbala za igru.

 

Hokej

 

Boston-New Jersey w1

Carolina-Calgary 5+

 

Salavat-Sochi 4+

Vityaz-Dynamo Moscow w2

 

Kvote, 2.15, 1.73. Po 2 NHL, odnosno KHL meca u ponudi, te iskombinovah jedino sto je bilo logicno. Drugi tiket stavih u slabiju grupu.

 

 

NBA+tenis

 

Cleveland-New Orleans w1

Djokovic fix

 

Kvota 1.49. Nisam imao drugi NBA mec u fiksu, te probah Djokovica.

 

 

NBA

 

LA Clippers-San Antonio P>101.5

 

Kvota 1.85. Jedina stvar(osim Clevelanda), koja mi deluje zanimljivo za odigrati. Spursi jesu nepredvidljivi, u regularnom delu sezone, no vreme je i za jedan dobar mec.

Link to comment

Raspali Šarlot. Sve mi je bilo jasno na poluvremenu,a vodili su. Takve su gluposti pravili u prvom da i nije moglo doći. Vodili bi 20 minimum da su pogadjali zicere samo,da ne pričamo o drugim glupostima.

Link to comment

Big Al je mogao barem jos jedno bacanje da ubode.

Prosli Lejkersi i jos odigrao +3.5 gemova na Grota sto je doslo. Sreca pa sam odigrao hendikep, inace bih popizdeo. Mogao je lagano 2:0 da dobije.

Ja zato i volim i mrzim tenis, moze da se uhvati jako lepa kvota jer ima mnogo preokreta ali je sranje kad igras nesto i ide ti a onda usledi raspad, sto se jednako ceato desava :D
Link to comment

Hokej 2/2, NBA(plus tenis) 1/2. Dynamo Moscow dobio tesno, Boston+Carolina, lagani prolaz. Cleveland se mucio, do zavrsnice trece trecine, ali su bez problema priveli mec kraju. Na LA Clippers-San Antonio sam znao da padam, vec posle prve cetvrtine. Uzasan mec, 2/24 za 3, u prvom poluvremenu. Ne bih se bunio sto je palo, no to je oborilo i kombo tiket. Dobar dan, mada je mogao biti savrsen, da su ovamo pogadjali nesto.

 

 

NHL

 

St. Louis-Buffalo w1

Chicago-Tampa 5+

 

Washington-Columbus 5+

Florida-San Jose w2

 

NY Islanders-Colorado 5+

NY Rangers-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 1.70, 2.25, 1.96. St. Louis bi morao da odigra veoma lose, da bi imao problema protiv slabasnih Sabresa. Chicago-Tampa, duel vrhunskih napada. Capitalsi su poceli da pobedjuju. Oslabljeni Blue Jacketsi i daju i primaju gomilu golova. Florida je solidna ekipa, mada za vrhunske timove sa Zapada, ne bi trebala da predstavlja preveliki izazov. Islandersi i nisu bili preterano efikasni, na dugoj turneji, no verovatno je umor ucinio svoje, te veceras ocekujem efikasniji mec. NY Rangers-Pittsburgh, duel iz proslosezonskog doigravanja. Pingvini ce probati da se revansiraju, no ovo mi je pre za golove, nego za fiks. Potonji tiket za manji ulog.

 

 

NBA

 

Toronto-Orlando w1

Memphis-LA Lakers H1(-7.5)

 

Portland-Charlotte P>100.5

 

Kvote, 1.83, 1.85. Toronto je neugodan domacin, a i dobro su otvorili sezonu. San Antonio par puta razocarao sa overima, te ih ne diram veceras. Charlotte je simpaticna ekipa. Mogli bi odigrati dobro veceras, pa se nadam da ni poeni nece izostati.

Link to comment

NHL 1/3, NBA 1/2. NHL je mogao bolje. Prosao je najsumnjiviji tiket. Sharksi odigrali uzasan mec, u Chicagu zakazali sa golovima, Blackhawksi pre svega. Memphis je imao 17 razlike, na pola 4. cetvrtine i uspeo da utera mec ispod hendikepa. Totalni smor. Mrzim kada prolaze slabiji, a padaju jaci tiketi. Novembar poceo standardno, serija baksuzluka, i povremenog loseg izbora.

 

 

NBA

 

Miami-Indiana w1

New Orleans-LA Lakers w1

Minnesota-Houston w2

 

Denver-Portland P>104.5

 

Minnesota-Houston P>99.5

 

Kvote, 1.86, 1.85, 1.85. Par verovatnih fikseva, odnosno poluvreme overa, na timove koje pratim.

 

Danas je losa NHL ponuda, dva "pipava" meca, koja mi nisu delovala primamljivo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...