Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NHL 2/2, KHL+NFL 0/1, NBA 0/1, ponovo je prosao prebacivacki tiket. LE prosla bez problema, nije bilo kontre, na mecevima koje odigrah u fiksu. NHL fino, uz kvotu 1 na Pingvinima. KHL derbi, zakazao sa golovima, no i Bengalsi izgubise, pa i nije ispalo lose. Dva glupa NBA undera(meni je svaki NBA mec bez koseva glup :lolol: ), bar sam ih spojio. Na kraju je ispao ok plus, jer za promenu dobro povezah meceve.

 

 

NHL

 

Detroit-New Jersey w1

Chicago-Washington w1

 

Kvota 2.31. Red Wingsi imaju odlican trend protiv Devilsa. Blackhawksi ce biti bez Sharpa, no i ovako su dovoljno potkovani ofanzivno. Capitalsi nepouzdani, kao i ranijih godina. Kada je napad dobar, prime gol vise; ako se odbrana i golman istaknu, ofanziva zakaze potpuno.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Memphis w2

Denver-Cleveland w2

 

Phoenix-Sacramento P>103.5

Denver-Cleveland P>103.5

 

Kvote, 1.95, 3.42. Vreme je da i Cleveland zaigra bolje, kvalitet sigurno imaju. Memphis protiv desetkovane Oklahome. Overi me i ne idu bas, no probah kombinaciju dva poluvremena.

Link to comment

Moja sucut ako si pritom i gledao Minnesotu.

 

 

Odrzali neku kljakavu prednost do zadnjeg minuta i na 27s do kraja imali +2 i posed. Majstori se spretljali prilikom izvodjenja auta sa centra, izgubili loptu na udvajanju i primili dva bacanja od Vucevica, oba upala jedva. Onda i sut za pobedu iscureo. Da nisam pao vec na tom tiketu razbio bih monitor, mada sam se i ovako posteno iznervirao.

 

Link to comment

NHL 0/1, NBA 1/2. Chicago poveo 2-0, da bi primio 3 gola, u zavrsnih 5 minuta druge trecine. Smor. NBA fix dodje nekako. Na Denver-Cleveland je zafalio jedan poen, za poluvreme over. Da je Chicago makar otisao u OT, imao bih jos dva izlazna tiketa(NHL + dnevni). Tja, ja i sreca, bas i ne idemo zajedno.

 

 

Fudbal

 

Almeria-Barcelona P/K2

Hoffenheim-Koln 2+

Man Utd-Crystal Palace 2+

 

Eintracht Frankfurt-Bayern P/K2

Real Madrid-Rayo Vallecano 3+

Cobreloa-U. De Chile P/K2

 

Liverpool-Chelsea w2

 

Kvote, 1.70, 1.61, 1.56. Potonji tiket opreznije.

 

 

NHL

 

Buffalo-Pittsburgh w2

Arizona-NY Islanders 5+

 

Columbus-Tampa w2

St. Louis-Nashville w1

 

Kvote 1.69, 2.34. Pittsburgh je u odlicnoj formi, Sabresi verovatno imaju najslabiji tim u ligi. Islandersi gostuju ekipi, koja takodje igra efikasno. Tampa ide na noge oslabljenom Columbusu, koji je igrao mec nocas. St. Louis u dobroj formi, mada ni Predatorsi ne zaostaju. Prvi tiket odigrah jace.

Strelci, Crosby, Malkin, Stamkos, Pacioretty, Kessel, Tavares, Seguin, Ovechkin. Kvota 1027.54.

 

 

NBA

 

Milwaukee-Memphis w2

San Antonio-New Orleans w1

 

LA Clippers-Portland P>102.5

Houston-Golden State P>102.5

 

Kvote, 1.82, 3.42. Jedini problem Memphisa moze biti umor, no mislim da su dovoljno dobri, da iznesu jos jedan mec. San Antonio je valjda odmorio igrace. Probah ponovo dabl poluvreme overa, mozda je vreme da ih ponovo igram u dinglu.

Tiket igraca, Griffin >25.5, Aldridge >23.5, Curry >25.5, Harden >26.5. Kvota 11.71.

 

 

NCAAF

 

Auburn-Texas A&M >67.5

Michigan State-Ohio State >55.5

 

Utah-Oregon >59.5

Arizona-Colorado >68.5

 

Kvote, 1.69, 1.69. Ponovo bezobrazluk sa kvotama. Ubedjen sam da ih danasnji kvotar nije ni trazio, vec samo stavio ofrlje. Odigrah za mali ulog, cisto da ispratim.

Edited by Miljenko
Link to comment

Moja sucut ako si pritom i gledao Minnesotu.

 

 

Odrzali neku kljakavu prednost do zadnjeg minuta i na 27s do kraja imali +2 i posed. Majstori se spretljali prilikom izvodjenja auta sa centra, izgubili loptu na udvajanju i primili dva bacanja od Vucevica, oba upala jedva. Onda i sut za pobedu iscureo. Da nisam pao vec na tom tiketu razbio bih monitor, mada sam se i ovako posteno iznervirao.

 

 

Au srećom nisam gledao. Bio sam u gradu pa sam gledao na flashscore-u i dugo je stajalo 92:94 pa sam ukucao play by play da vidim šta se dešava i tad je već Vučević imao dva bacanja..Bednici,bio sam ubeđen da će dobiti.

Link to comment

city + avery bradley over 14.5 ne igraju smart + rondo. trebao bi preuzeti playmakersku palicu™ i preci ovu granicu

 

carmelo over 23.5. mala granica zbog lose pocetka sezone ali kako ne odigrati ovakvu granicu na nekoga ko sutira 20 puta po utakmici. + davis over 22.5, takodje uzima oko 17-20 suteva po utakmici. splitter i dalje povredjen.

Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 0/2, NBA 1/2, NCAAF 1/2. Osim ovih mojih, koji dobise samo 1-0, fudbal je dosao korektno. NHL je neprijatno iznenadio. St. Louis zatajio, a sta tek reci za manjak golova na Phoenix-Islanders. Pingvini lagano dobili, kao i Tampa, no nije bilo koristi od toga. Na NBA prosla veca kvota, te je to ok. Prosao je i jedan NCAAF dabl, mada su kvote stvarno bile uzasne. Moglo je ovo i bolje, nocni deo pre svega.

 

 

Fudbal

 

Juventus-Parma P/K1

Wolfsburg-Hamburger 2+

Dortmund-Monchengladbach 2+

 

Swansea-Arsenal w2

 

Cagliari-Genoa 3+

 

Kvote, 1.63, 1.56, 1.97. Cagliari 3+, odigrah opreznije, vidim da raste kvota.

 

 

NHL

 

Detroit-Tampa 5+

NY Rangers-Edmonton 5+

 

Kvota 2.18. Teski mecevi danas, pa nisam forsirao previse.

 

 

NBA

 

Brooklyn-Orlando w1

Oklahoma-Sacramento H2(+0.5)

 

Phoenix-Golden State P>104.5

 

LA Lakers-Charlotte P>101.5

 

Kvote, 1.96, 1.85, 1.85. Fix razocarao sinoc. Memphis doziveo prvi poraz, protiv bangavih Bucksa. San Antonio odigrao jos jedan neozbiljan mec. Brooklyn je nezahvalan tim za igru, no Orlando je dosta slabija ekipa. Sacramento igra odlicno, vreme je za jos jedan trijumf. Par overa na efikasne ekipe. Lakersi ne pokazuju naznake odbrane, Phoenix-Golden State, standardan par.

 

 

NFL

 

NY Jets-Pittsburgh w2

Oakland-Denver w2

 

Baltimore-Tennessee w1

Arizona-St.Louis w1

Green Bay-Chicago w1

 

Kvote, 1.66, 1.87. Iskombinovah par vinera. Pittsburgh igra ubedljivo, napad primarno. Denver protiv "raspadnutog" Oaklanda. Ravensi su u situaciji, da moraju dobiti veceras. Arizona i Green Bay, kao ekipe, koje dobro igraju kod kuce. 

Prateci tiket, Dallas w2, Baltimore P1, Detroit >43.5, New Orleans >49.5, Denver P2, Green Bay >52.5, Seattle w1, Buffalo P<21.5, Tampa P<24.5. Kvota 54.12.

Edited by Miljenko
Link to comment

zvezda h2 (7,5)

cibona pp h2 (2,5)

sinovec <14,5

marjanovic<14,5

markota >12,5

buker >10,5

4/6

 

dinamo h2

dortmund gg3+; 1

rijeka gg

volfsburg 1

3/4

Edited by pbg12345
Link to comment

Pratite ovog Grota protiv Manarina, pocinje za neki minut. Mnogo dobro servira i dobar je na ovim brzim podlogama, sinoc ispostovao protiv Smiceka po kvoti 2.7 a sad protiv Manarina je 2.9 i probao sam za hiljadu.

Link to comment

Al Jefferson over 23 @1.85

 

Poslednje dve je isao preko ove granice (28 protiv Majamija i 34 protiv Atlante). Prosle sezone u poslednjoj tekmi protiv Lejkersa je dao 40.

Ovo je verovatno prilika za Lejkerse da nekog dobiju ukoliko Kobi podivlja, tako da se moze probati i +3 na Lejkerse, ali deluje da bi Big Al trebalo da predje ovih 23.5.

 

Ovaj pick je u stvari omaz Feiu i poziv da se vrati na PPP kladzu. :D Mislim da je u jednom periodu prosle sezone razvaljivao sa overima na Jeffersona.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Kad neće neće a kad hoće hoće. Ovaj vikend sam ubio i sad mi treba over 193,5 na oklahomu i u poslednjoj četvrtini padne 62 poena,u zadnja 2 min mislim 18. Još kad bi se Šarlot posrao po Lejkersima,gde mi bio kraj..

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...