Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, NHL nikom nista(vratih uplatu), NBA 0/2. Fiksevi u CL nepogodljivi. Rezervni tiket je bio blizu, no Bayern je ponovo zakazao sa golovima(raspucaju se na jednom mecu, a onda kilave u seriji). Oba NHL meca odose u OT, pa nije bilo ni dobitka, ni gubitka. Tesne NBA zavrsnice, na par meceva koje odigrah, no nije se zavrsilo kako treba. Brooklyn se vratio i izgubio zavrsnicu, ne znam ni ja kako. San Antonio je sacuvao prednost, ali je Cleveland ponovo zakazao. Stigli su veliku prednost Jazza, usli sa poenom prednosti, u zavrsnu cetvrtinu i corak. Nikada nisam voleo Utah, sada mi ponovo idu na nerve, sa ovim(za mene bar) nepoznatim timom. Glup dan. Mrzim kada gledam meceve do kraja, a onda oni odu u kontra smeru.

 

 

Fudbal

 

Dynamo Moscow-Estoril w1

Apollon-Monchengladbach w2

Besiktas-Partizan w1

Wolfsburg-Krasnodar 2+

 

Kvota 1.70. LE je nepredvidljvo takmicenje, no da probam jedan tiket.

 

 

NHL

 

Tampa-Calgary 5+

St. Louis-New Jersey w1

 

Boston-Edmonton w1

Winnipeg-Pittsburgh w2

 

Kvote, 2.02, 2.26. Tampa 5+ over, kao i obicno. St. Louis igra sve bolje, imali su par finih nastupa, tokom mini turneje. Bruinsi igraju kao i ranijih sezona. Retko dobijaju ubedljivo, ali skupljaju bodove. Winnipeg u neocekivanoj seriji pobeda. Moji Pingvini su takodje u odlicnoj formi. Fleury je odmoran, sto bi uz novi ugovor, trebao biti garant jos jednog njegovog odlicnog izdanja.

 

 

KHL+NFL

 

SKA St. Petersburg-Magnitogorsk 5+

Cincinnati-Cleveland w1

 

Kvota 2.00. Probah KHL derbi 5+, nadam se da ce se St. Petersburg vratiti efikasnoj igi, iz veceg dela sezone. Cleveland prijatno iznenadjenje, do sada, no mislim da su Bengalsi ipak prejaki za njih.

 

 

NBA

 

Houston-San Antonio P>100.5

Portland-Dallas P>103.5

 

Kvota 3.42. Nesimpaticni mecevi za fiks, pa sam probao oprezni dabl poluvreme overa.

Link to comment

znači neću više tiket u životu odigrati

 

čekam hjuston prvo over i san antonio igra bez jebenog celog tima ne može poen da da,harden maši 2 bacanja. pošto je očigledno da me neko zajebava bolje da se povučem dostojanstveno

 

i nek mi se popović napase muda,svaki put kad sam ja čekao san antonio za ozbiljnije pare on je odmarao bar tri igrača

Link to comment

I mene nerviraju sa tim odmaranjem. Valjda je ovo bitniji mec, u odnosu na onaj juce protiv Atlante.

 

Zato je meni MLB zakon za igru. Treba preziveti ovaj zimski period. :lolol:

Link to comment

do sad kad sam igrao na hjuston na kraju oni su konstantno dolazili over poluvreme ali uvek. sad ih savršeno zabole. zadnji put kad sam čekao SA bilo je za nekih 500e h2 protiv majamija,ona tekma kad je odmarao i dobio kaznu. da stvar bude gora tad su se držali u igri 4,5 bio hendikep, 5 razlike za majami bilo na kraju

Edited by theanswer
Link to comment

I ja sam igrao vise poena na poluvremenu. Katastrofa jebena. Parker nas je ubio presporim tempom, svaki je napad mrcvario do samog kraja, cim je usao Joseph odmah je pocela brza igra i vise poena. Naravno, Pop ga je pustio jedva 5 minuta. :dry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...