Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

39 poena mi trebalo da padne u zadnjoj četvrtini na Majamiju i palo 37. Opet na Hjuston za 2 poena. Ovaj put sam izvukao nešto na prvo poluvreme over ali ovo je smešno,jbt. Mrtvi Majami ne može da da 15 poena za četvrtinu,ma idi.

Link to comment

Da probam dabl Vasingtona veceras

Wizards -1.5

Capitals

@3.81

 

Vizardsi dosli lagano, ali kakvi su nesrecnici Kapitalsi nisam mogao da verujem kad sam video jutros. Prvo primaju autogol iz nesrecnog odbitka na 5 minuta pre kraja i na kraju golman Kalgarija brani zicer u bukvalno poslednjoj sekundi regularnog toka. :thumbdown:

Link to comment

NBA poeni su teski za procenu ove sezone. Bolje da se drzim poluvremena, jer kraj ne dolazi, kao i prethodnih sezona. Dragic je uspeo da da samo 16 poena, protiv raspalih Lakersa, smor. Jedino je fiks, dosao manje-vise lagano.

Link to comment

Ja cu za razbibrigu da opalim hokej:

 

Phila 1& over 5.5

Washington 1& over 5.5  valjda ce i Capitalsi da prorade

 

Kvota 14.02

 

Phila vodi 4:1 u 13. minutu druge trecine, Capitalsi 3:2 u 15. minutu druge trecine. I samo Washington primi gol do kraja. Kad nece nece.

Link to comment

NBA poeni su teski za procenu ove sezone. Bolje da se drzim poluvremena, jer kraj ne dolazi, kao i prethodnih sezona. Dragic je uspeo da da samo 16 poena, protiv raspalih Lakersa, smor. Jedino je fiks, dosao manje-vise lagano.

 

ne bih ti savetovao da igras na poene igraca Phoenixa (pojedinacno, naravno) ove sezone posto imaju jako dubok tim, posebno backcourt, tako da Hornacek prati flow tekme i igraju mu igraci koji dobro udju u istu.

 

jedino sto je sigurno je da ce Isaiah Thomas da trpa sa klupe, mozda eventualno njega da probas na poene posto kontam da mu granica nije toliko visoka posto nije starter. covek ubaci 15-20 poena bez da se oznoji.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Hvala. Nije mi bila jasna statistika igraca, nakon par startnih utakmica, te pogledah nocasnji mec. Sve je tako, kao sto kazes. Nervira me jedino, sto je falio bas jedan poen. <_<

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/2, NBA 1/4. Fudbal me je jedino iznervirao. Real protiv rezervne postave Liverpoola, daje jedan bedan gol, neverovatno. NHL korektno, mada sam drugi tiket mogao bolje sastaviti. Kod NBA je prosao najjaci tiket i to je jedino bilo dobro. Dragic pade za jedan poen, Cleveland nije otisao u over, nakon ispucavanja, u drugom poluvremenu. Toplo-hladno trend nastavljen.

 

 

Fudbal

 

Man City-CSKA Moscow P/K1

Bayern-Roma P/K1

Maribor-Chelsea P/K2

 

Kvota 1.81, Millennium. Kakva razlika u kvotama, za poluvreme/kraj, Millennium-Mozzart. :o

Prateci tiket, Man City 2+, Bayern 3+, PSG P/K1, Barcelona 2+, Schalke P/KX, Shakhtar 3+, Porto P/KX. Kvota 10.02.

 

 

NHL

 

Buffalo-Montreal w2

Anaheim-NY Islanders w1

 

Kvota 2.07. Montreal u ne bas sjajnoj seriji nastupa, te mislim da je veceras prilika za povratak na "pobednicke staze". Islandersi se ne provode dobro na turneji. Veceras im sledi jos jedno neugodno gostovanje, protiv (mocnih)Ducksa.

 

 

NBA

 

San Antonio-Atalanta w1

Utah-Cleveland w2

 

Brooklyn-Minnesota w1

Vucevic >16.5

 

Kvote, 1.87, 2.63. San Antonio kod kuce, moram probati. Cleveland jos uvek trazi formu. Nakon lose partije sinoc, vreme je za pobedu. Brooklyn ima finu ekipu, Vucevic u seriji kvalitetnih nastupa. Hteo sam i poluvreme over, na Sacramento-Denver(ranijih sezona je to bila dobra stvar), no videh da ukupno imaju 0 poluvreme overa, do sada. Sada su izasle granice i za Golden State-LA Clippers, bolje je sto nisam cekao.

Link to comment

Sastavih jos nesto:

Bajern-Roma 3+

Sporting-Salke 2+

New York Rangers-Detroit Red Wings 1x

ukupna kv. 2.48

 

Brooklyn-Minnesota 1

San Antonio-Atlanta 1

 

1.88

 

Single: Phoenix-Memphis 1 (1.80)

Edited by Cash
Link to comment

Cash, ne bih da ti malerisem tiket ali ako neki tim ne odgovara Sunsima onda je to Memphis (Gasol i Z-Bo nas redovno ubijaju u reketu). nadam se da nisi stavio mnogo na taj single.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...