Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bezveze dan, vrtim se na nuli stalno. Nocni pokusaj:Almagro - Tipsa 1 mislim da je Janko u losijoj formi a i jednostavno je Spanac bolji teniserKerber - Makarova 1 zicer, pegla je mala stalno, a mozda cu staviti i H1 -1.5 prvi set, mislim da ce biti bar 7-5Portland - Milvoki 1 domaci u losoj formi, cenim da ce im ovi dobro doci da se trgnu maloSarapova - Flipkens <9.5 prvi set, bedna kvota ali mislim da nece izgubiti 4 gema u prvom setuUplatio za hiljadu pa sta bude.

Link to comment

Dobro je, uzeh nesto. Ostao jos Djokovic, mozda bilans bude i bolji.Kombo ne moze da dodje. Nije izasla jedna od najsigurnijih stvari, over na Pittsburgh. Za fix sam imao dobar predosecaj.

Edited by Miljenko
Link to comment

Djokovic ce opet u over. Obicno je bio pouzdan, sto se tice undera. :huh:Uzi izbor:New England p1Dallas doh2(+1.5)Azarenka 9- 1.setSerena 9- 1.setGalimatijas:Murray <28.5LA Lakers >200.5Philadelphia 6+San Jose w2Vancouver w1Pittsburgh 6+Fiorentina 2+Chelsea 2+Ajax 2+Man Utd 2+Barsa B 2+Real 2+

Link to comment

Izbor za kombo:Sharapova 9- 1.setEverton 2+Benfika 2+Detroit w2 (NHL)Tampa 6+Ostatak:Ottawa 6+Boston w1 (NHL)New York 1 (NBA)Minnesota h2(+8.5)LA Lakers dop>191.5

Link to comment

Zato ja i igram vinere. Nikada ne znas ko ce otici u OT. :wacko:Dodje over na Tampu, Boston kvota 1.Benfika i Everton 0-0, poluvreme. :isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

Vezao live Memfis i Atlantu po lepim kvotama, za hiljadu. Pao na raspali Memfis za 4 hiljade jer su nevidjena govna, a Rudi Gej je glup kao dva kurca.Za 500 odigrao Almagra po 4.65 i Cikago - Lejkersi manje od 193.5, dobitak 4 i po.

Link to comment
Vezao live Memfis i Atlantu po lepim kvotama, za hiljadu. Pao na raspali Memfis za 4 hiljade jer su nevidjena govna, a Rudi Gej je glup kao dva kurca.Za 500 odigrao Almagra po 4.65 i Cikago - Lejkersi manje od 193.5, dobitak 4 i po.
jesi ti dobio nekad nesto?
Link to comment

Udarna kombinacija:U. de Chile 3+Carolina 6+Detroit w1 (NHL)Serena 9- 1.setOstalo:Azarenka 9- 1.setMurray <30.5Oklahoma dop>197.5San Jose w2Washington w1Chicago 6+

Link to comment

Ja negde opasno gresim u zivotu, posto bivam brutalno kaznjen u zadnje vreme. Juce Memfis i 1 i H1-6.5, sinoc Almagro, jutros ovi MekGrejdijevi kinezi vode +14 (vezao tu dvojku po kvoti 6.05 sa Guandongom 1.25) i izgube 106:99, uz totalni raspad u zadnja dva minuta, Trejsi masio bacanja, masili zicere... cega god da se dohvatim, pada na glupost.Sad sam stavio 200din uzivo na Matea Violu drugi set protiv omalenog Rohusa + neku katarsku kosarku H1 - 4.5 (kvote 3.6 x 1.95). Viola je vec uzeo brejk a ovi vode 11 na poluvremenu, sto znaci da ce se neko raspasti.Raspao se brat Viola, izgubio svoj servis sa nulom :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...