Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

nekoliko minuta pre odigranog live tiketa, uplatio sam ovaj tiket sa wrotenom i nije 'video' u nalogu ali pare su mi skinuli. nakon toga sam odigrao ovaj live singl i ni taj tiket se nije video. mislio sam da maxbetov site buguje i da ce mi kasnije da se pojave tiketi. tako je i bilo ali vidim da mi je tu samo ovaj tiket sa wrotenom a live tiketa nema. pare koje sam stavio na live su mi ostale na nalogu.

 

nije velik gubitak samo sam se smorio sto sam iskoristio dobru priliku a nisam unovcio ;D

Link to comment

Mene isto ponekad zeza, treba mu mnogo da prihvati klik. Jos kad se to desi ako hoces nesto live, moze da bude bas bez veze. Bilo bi dobro da zabaguje samo kad omanemo. :D

Inace, u Firefoxu mi se ponekad izgubi ponuda za fudbal (moram da idem na ono "svi sportovi" ako hocu fudbal...ili da otvorim u google chromu). Steta za taj dobitni tiket, al dobro, bar nisu skinuli ulog, pa ne moras da se majes da ti vrate.

Edited by Nesh
Link to comment

Granada-Real Madrid 2 (1.22)

Arsenal-Burnley 1(1.28)

Hull City-Southampton over 1.5 (1.30)

Stutgart-Wolsburg over 2.5 (1.55)

 

Lorient-Psg 2

Mainz-Werder 1

Split-Dinamo 2

Link to comment

da nastavimo veceras sa igracima ;D

 

kilometarska ponuda igraca u maxbetu..izdvajam:

 

stephenson over 11.5 - nije ga islo u prvoj utakmici. igrao 40 minuta (sa ot), sutnuo 12 puta i dao samo 7 poena. verujem da ce sada prebaciti granicu.

 

vucevic over 15.5 - igra odlicno na pocetku sezone i uz harrisa je glavna opcija u napadu. moram ga odigrati na ovoj granici

 

hollis thompson over 7.5 - lik je juce sutnuo 19 puta (od toga 6 za tri) i postigao je 15 poena. mislim da je ovo preniska granica za igraca koji sutira toliko puta i za igraca koji igra u takvoj ekipi phille.

 

 

nadao sam se da ce biti jacksona iz okc u ponudi ali samo ibaka i adams. ibaku sa 17.5 ipak ne smem da odigram.

Link to comment

Granada-Real Madrid 2 (1.22)

Arsenal-Burnley 1(1.28)

Hull City-Southampton over 1.5 (1.30)

Stutgart-Wolsburg over 2.5 (1.55)

 

 

Sve uleti lagano a Hull-Southampton dadose gosti gol vec u 3.minutu i tako ostane do kraja :isuse: .

Za veceras double NHL na Boston i New Jersey. nema sanse da pogodim.

Link to comment

Dakle, ne moze da se omakne jednom gol na pravoj strani ili bar da ne dodje na "krivoj". :mad:
Las Palmas vodio sa 2:0 (1:0) i moraju da prime gol. Primaju u 70. a nemam ih uzivo da malo branucnem:
 
new-picture-4.png

Doduse, uzeo sam utesni pokloncic:
 
new-picture-1.png
 
Bolje ista, nego nista. :)

Edited by Nesh
Link to comment

da nastavimo veceras sa igracima ;D

 

kilometarska ponuda igraca u maxbetu..izdvajam:

 

stephenson over 11.5 - nije ga islo u prvoj utakmici. igrao 40 minuta (sa ot), sutnuo 12 puta i dao samo 7 poena. verujem da ce sada prebaciti granicu.

 

vucevic over 15.5 - igra odlicno na pocetku sezone i uz harrisa je glavna opcija u napadu. moram ga odigrati na ovoj granici

 

hollis thompson over 7.5 - lik je juce sutnuo 19 puta (od toga 6 za tri) i postigao je 15 poena. mislim da je ovo preniska granica za igraca koji sutira toliko puta i za igraca koji igra u takvoj ekipi phille.

 

 

nadao sam se da ce biti jacksona iz okc u ponudi ali samo ibaka i adams. ibaku sa 17.5 ipak ne smem da odigram.

 

stephenson 2 poena :lol: sve je promasio sto je sutnuo na kos. on i kemba ne mogu nista da pogode. valjda ce veceras biti niza granica pa da probam opet ako nema nista bolje.

vucevic imao 15 poena vrlo brzo i posle toga nije mogao vise nijedan poen da da.

thompson dosao.

 

reggie jackson nije igra. mnogo sam ispizdeo. em sam na fantasyiju pukao em bih onda igrao over na ibaku.

 

 

philladephia - miami 2

 

washington - milwaukee 1

 

houston - boston  houston over 53.5 I pol.

 

utah - phoenix over 202.5

 

ovo je doslo

 

 

i da, stavio sam 100 dinara na denver protiv okc na -22 u drugoj cetvrtini kvota 8,5. da su igrali jos jednu cetvrtinu stigli bi ih ;D

Edited by 189-
Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 2/2, NBA 1/2, NCAAF 2/2, prosao i fudbalski dnevni tiket. Barsa oborila jedinu ozbiljnu kombinaciju fudbala. Na njih je pao i dnevni miks(fudbal, NHL, NBA). Imas onakav napad i ne mozes da nakantas neki prosecan tim, neshvatljivo. Na srecu, to je jedina losa stvar od juce. NHL dosao odlicno, uz kvotu 1 na St. Louis. Lepo povezah NBA, kvota preko 3, koja prodje, je uvek odlicna. NCAAF, najbolji vikend ove sezone. Cetiri laka overa. Sjajan dan.

 

 

Fudbal

 

Man City-Man Utd 3+

 

Kvota 1.60. Sto manje fudbala igram, to je situacija bolja.

Dnevni tiket, Milan 2+, Hoffenheim 2+, Marseille P/K1, Bolivar 2+, Colo Colo w2, Vitesse P1+, AZ w1, Lillestrom 2+, Rosenborg 2+, East Stirling P1+, TNS 2+, Young Boys 2+. Kvota 6.40.

 

 

NHL

 

Buffalo-Detroit w2

Carolina-Los Angeles w2

 

Washington-Arizona 5+

Chicago-Winnipeg w1

 

Kvote 2.04, 1.90. Red Wingsi igraju odlicno. Ne vidim razlog, da ne dobiju veceras. Carolina sinoc ostvarila prvu pobedu u sezonu, te ocekujem opusteniji pristup. Kingsi vezali 3 meca bez pobede, mislim da je ovo dobra prilika za prekid lose serije. Veceras se u tim vraca Kopitar, mozda i Gaborik. Napad Coyotesa zatajio nocas, verujem da ce danas dati nesto. Ovechkin nastavio niz meceva bez gola, nadam se prekidu tog trenda. Chicago je sinoc iz gomile sansi, samo 2 puta pogodio mrezu. Winnipeg je imao tezak mec protiv Rangersa(imali su i Blackhawksi, ali ...), ne verujem da mogu ponoviti onako dobro izdanje.

Prvi dabl stavih u jacu grupu.

 

 

NBA

 

Portland-Golden State >201.5

 

Miami w1

LA Clippers w1

Jefferson >19.5

Aldridge >23.5

 

Kvote, 1.60, 5.86. Nisam forsirao ulog danas, jer osim fiksa, druge stvari ne pogadjam dobro.

 

 

NFL

 

Cincinnati-Jacksonville w1

San Francisco-St. Louis w1

Seattle-Oakland w1

 

New England-Denver >53.5

 

Kvote 1.51, 1.85. Nisam previse komplikovao ovde. Spojih tri zicer meca u fiksu, plus singl na najzanimljiviji danasnji mec.

Nalupah i propratni tiket sa poenima, Dallas >44.5, Houston >48.5, Miami >43.5, Pittsburgh >47.5, Cleveland P<24.5, Minnesota P<24.5. Kvota 21.88.

Link to comment

Moracu da pocnem da igram singlove :sleep: :

 

new-picture-6.png

 

Ma zezam se malo na sitno uzivo, juce sam svasta pogodio na raznim tiketima i nista da se uklopi.

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...