Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL 2/2, NBA 2/5. Dva nekompletna NHL tiketa prodjose, no nije ni to lose. Lagano bih pao, bez vinera. Cleveland je jos neuigran. Wetsbrook se povredio u ranoj fazi meca, sto je u startu oborilo dva tiketa. Minnesota i Oklahoma nekako dobise, te je prosao tiket fikseva. Konacno je i dabl igraca doneo nesto(Vucevic+Pekovic). Moglo je i bolje, no povrede su nepredvidljive.

 

 

NHL

 

Columbus-Toronto 5+

Dallas-Anaheim 5+

 

Kvota 1.89. Bolnica u Columbusu se polako puni, kako sezona odmice. Toronto igra promenljivo, napad im ne bi trebao biti problem. Starsi i dalje igraju efikasne meceve. Dobro su se uklopile mlade zvezde i iskusni igraci(Spezza, Hemsky). Ducksi su jedan od najboljih timova lige, igraju dobro kako u defanzivnoj, tako i u ofanzivnoj trecini. Posto je rec o sumnjivoj kombinaciji, stavih u grupu opreznih tiketa.

Strelci, Kessel, Seguin, Perry. Kvota 13.20. Sinoc sam cekao da Kane da gol, no nije bilo srece.

 

 

 

NBA

 

Chicago-Cleveland H2(+7.5)

 

Phoenix-San Antonio P>102.5

 

LA Lakers-LA Clippers H2(-8.5)

 

Sacramento-Portland P>100.5

 

Cousins >23.5

Parker >19.5

 

Kvote, 1.54, 1.85, 1.65, 1.85, 3.42. Poveci hendikep na Cleveland(bar ovaj izmenjeni), verujem da mogu odrzati mec u egalu. Lakersi deluju dosta lose, te probah Clipperse sa hendikepom, mada je ono nocas, delovalo kilavo. Dva poluvreme overa, na moje standardne timove. Igraci za kraj, malo prckah po statistici i ovo mi deluje najverovatnije. Prva tri tiketa, nesto jace odigrah.

Link to comment

meni je prvi pick za veceras james under. vucevic isto dobar tip, ali jos ne znam jel igra nene. mozda i griffin over.

 

clippers - okc over mi je za preskok jer osim wbrooka u okc nema ko da postize poene. i juce je dao 38 poena a okc stao na 89. sta ce tek biti ako ga ne ide kao juce.

 

odigrao sam cleveland h1 9.5 i minnesota pp 53.5 over.

 

dosli igraci i ovaj under na clippers - okc.

 

ovo dole je bio fail.

 

imao sam srece jer je griffin poslednja dva poena dao pet sekundi pre kraja i tako prebacio granicu.

Link to comment

i da, odigrao sam live na memphis 

 

koji kurac neki bug sa maxbetom ili ne znam sta. sad vidim da mi nema live tiketa. a uplatio sam ga. jel moguce da su mi ga skinuli ili sta...

Link to comment

13.00, utakmica Gefle - Helsingborg: Gefle treba da pobedi da bi opstao. Ohrabrujuce je da u poslednjih 9 utakmica u prvenstvu ima cele 2 pobede. Ipak, odigracu. Ne singl, naravno, nego na nekom tiketu. Kvota u Socceru 2.15, u Maxbetu 2.05.

Edited by Nesh
Link to comment

veceras nista nisam stigao da izanaliziram pa sam na brzaka sastavio tiket

 

 

sacramento - portland over 195.5

rose over 18.5

wroten over 16.5

 

izdao me car wroten. 14 poena je imao. promasio je 6 slobodna i uzeo samo 11 suteva :/

Link to comment

Ocekivao sam da ce NBA dolaziti bolje. NHL 0/1, NBA 1/5. NHL tiket je bio sumnjiv, tako je i prosao. Toronto jedva do 5+, no strelci zakazase u Dallasu. Seguin je falio, na tiketu sa igracima. Cleveland opravdao poverenje, ali je ostalo doslo kilavo. Clippersi se namucise protiv "mrtvih" Lakersa. Najsigurniji over, Phoenix-San Antonio, nije dosao ni na poluvremenu, ni na kraju. Sacramento-Portland, takodje kilavise do poluvremena. Igrace ne uspevam da uklopim, Los dan.

 

 

Fudbal

 

Empoli-Juventus w2

Granada-Real Madrid P/K2

Barcelona-Celta 1

Chelsea-QPR 1

 

Kvota 1.70, Millennium. Fudbal dolazi kilavo, jos od proslog vikenda, te ga nisam forsirao ni danas. Samo jedan tiket, sa najboljim ekipama.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Buffalo w1

Tampa-Washington 5+

 

Toronto-Chicago 5+

St. Louis-Colorado w1

 

Kvote, 1.68, 2.28. Pingvini su veliki favorit, protiv Sabresa. Tampa-Washington, na papiru , siguran over. Chicago ima trend efikasnih meceva u Torontu. St. Louis igra sve bolje, treba obraditi i Colorado.

Strelci, Nash, Malkin, Crosby, Stamkos, Ovechkin, Kane, Seguin, Steen. Kvota 1046.96. Danas sam optimista.

 

 

NBA

 

Charlotte-Memphis H2(+5.5)

Philadelphia-Miami w2

Houston-Boston w1

Minnesota-Chicago w2

 

Houston-Boston P>102.5

Golden State-LA Lakers P>103.5

 

Kvote, 3.62, 3.42. Odigrah jednostavno danas. Dva tiketa sa vecom kvotom, dok ne "uhvatim ritam" sa poenima.

 

 

NCAAF

 

Baylor-Kansas >60.5

Mississippi-Auburn >49.5

 

Oregon-Stanford >54.5

Kansas State-Oklahoma State >50.5

 

Kvote, 3.24, 3.06. Danas sam dobio normalne kvote, te ispratih par meceva.

Link to comment

koji kurac neki bug sa maxbetom ili ne znam sta. sad vidim da mi nema live tiketa. a uplatio sam ga. jel moguce da su mi ga skinuli ili sta...

 

Sta bi na kraju sa tiketom. Jel se pojavio?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...