Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL 2/3, NBA 2/4. Prodjose jaci NHL tiketi. Malo je falilo da i treci izadje, no Bruinsi su ponovo kiksirali. NBA fino. Singlovi su izasli, dok igrace nisam dobro uklopio(tu je kvota veca, samim tim i uplata manja, pa i nije velika steta). Nakon loseg vikenda i ponedeljka, korektan dan.

 

 

Fudbal

 

Rad-Zvezda w2

Partizan-OFK Beograd P/K1

Hamburger-Bayern P/K2

Roma-Cesena P/K1

Genoa- Juventus w2

 

Cagliari-Milan 3+

 

Kvote, 2.02, 1.72. Ipak odigrah nesto od fudbala, bez zaletanja sa ulogom.

 

 

NHL+NBA

 

Washington-Detroit 5+

Memphis-Minnesota w1

 

Kvota 1.80. Samo 2 NHL meca danas. Washington deluje izgledno za over. Morao sam nakalemiti nesto i izabran je viner na Memphis.

 

 

NBA

 

Charlotte-Milwaukee 1

Sacramento-Golden State 2

 

Jefferson >20.5

Rose >20.5

 

DeRozan >21.5

Curry >25.5

 

Indiana-Philadelphia w1

Miami-Washington w1

New York-Chicago w2

Utah-Houston w2

 

Kvote, 1.79, 3.42, 3.42, 4.39. Ne volim kada ponuda nije kompletirana. Charlotte i Golden State sam morao odigrati bez vinera. Preskocih Houston za over, jer su igrali sinoc. Moram videti, kakva ce biti Oklahoma, te ih nisam dirao(Wetsbrook jos nije u ponudi). Povezah par igraca, mozda budem bolje srece. Tu je i propratni fix tiket, sa 4 para.

Link to comment

Prepisah Houstun over od vas, hvala :)

 

Moguce da se i ja aktiviram u NBA, nisam ga igrao godinama. A buduci da ne znam ni timove da im nabrojim, zadrzacu se na prepisivanju :)

 

boga mi,  ocekivao sam da ce vise dati. sad vidim da su imali 102 poena sest i po minuta pre kraja i do kraja dali jos 6 poena wacko.png

Link to comment

hibert over 13,5

vejd under 21,5

rouz teški under 20,5

entoni još teži under 26,5

brajant under 25,5

vestbruk over 26,5 

iljasova under 12,5

 

:D

 

glavni tiket neću da stavljam,čisto da vidim hoće li proći

Link to comment

wroten over 13.5 - ne vidim ko ce u 76ersima postizati koseve ako ne on. 

 

joe johnson over 15.5 - mislim da je ovo preniska granica za njega. on moze bukvalno u jednoj cetvrtini da da 16 poena. dwill nije onaj stari, brook nece igrati...

 

pierce over 12.5 - isto mislim da je preniska za njega. beal ne igra, nene takodje. voli da igra protiv heata. 

 

wbrook over 27.5 - jednostavno moram odigrati ovo. 

Link to comment

pogodio sam na socijalnu uplatu od 200din hiberta over, iljasovu under, toronto over, vejd under za pola poena,rouz under i odigrao brajanta nesretnog under i on će da uđe u over za prvo poluvreme. i mora zadnji par to da bude više da se nerviram. 9600 bi mi bio dobitak. pu.

Link to comment

bas steta :/

 

 

 

 

wroten over 13.5 - ne vidim ko ce u 76ersima postizati koseve ako ne on. 

 

joe johnson over 15.5 - mislim da je ovo preniska granica za njega. on moze bukvalno u jednoj cetvrtini da da 16 poena. dwill nije onaj stari, brook nece igrati...

 

pierce over 12.5 - isto mislim da je preniska za njega. beal ne igra, nene takodje. voli da igra protiv heata. 

 

wbrook over 27.5 - jednostavno moram odigrati ovo. 

 

nadam se da je bar neko nesto prepisao

Link to comment

Basketasi, bacite neki nba over za veceras ili, jos bolje, Miljenko - neki nhl over.

 

Treba mi bar jedan par da vezem sa overima na Georgia southern I panthers.

Edited by mandingo
Link to comment

Fudbal 0/2, NBA+NHL 2/4. Neverovatno je kako fudbal dolazi lose. Fiks nepogodljiv, Cagliari promasio mrtvu sansu, minut pre kraja. NBA zavrsih u plusu, jer je prosao tiket sa 4 vinera. NHL+NBA kombinacija prosla fino. Cim odigrah NBA tiket "u glavu", padoh na OT(Charlotte), a rekoh sebi da cu igrati samo hendikepe ili vinere. Ne bas sjajan dan, mada nije ispalo lose, kako je pocelo.

 

 

NHL

 

Buffalo-Boston w2

Tampa-Philadelphia 5+

 

Pittsburgh-Los Angeles w1

Ottawa-Chicago w2

 

Kvote, 1.97, 2.71. Boston igra lose, no ovo im je prava prilika da se vrate na pravi put, protiv uzasnih Sabresa. Najizgledniji over veceras, na mecu u Tampi. Drugi dabl je sumnjiv, ali je i kvota veca, te nisam morao forsirati uplatu.

Strelci, Kunitz, Kane, Stamkos. Kvota 14.67.

 

 

NBA
 

Minnesota-Detroit w1

Dallas-Utah w1

LA Clippers-Oklahoma w1

 

Cleveland-New York H1(-8.5)

 

LA Clippers-Oklahoma P>100.5

 

Kvote, 1.90, 1.65, 1.85. Par vinera povezano. Ocekujem da Cleveland pocisti nesretne Knickse. Oklahoma ce imati problem da odigra kvalitetno ceo mec, u ovom sastavu, pa mislim da je poluvreme over dobro resenje.

Hteo sam odigrati i nesto od igraca, no jos nema ponude.

Link to comment

Basketasi, bacite neki nba over za veceras ili, jos bolje, Miljenko - neki nhl over.

 

Treba mi bar jedan par da vezem sa overima na Georgia southern I panthers.

 

meni su dva najjača za večeras vučević over 14,5. ako je protiv ašika i dejvisa otišao u over valjda može i protiv gortata i nenea. ne znam dal voliš undere,ali rekao bih da je under na lebrona na 26,5 takođe solidna opcija. em postoji opcija da će da ubaci 20ak i kaže u redu je,sad ću da uđem u svoj omiljeni mod za regularnu sezonu razigravanja saigrača a postoji mogućnost i da klivlend oduči nikse od života ko čikago sinoć pa da presedi dosta.

 

što se utakmica tiče, klipersi su mi za over,možda poluvreme over pogotovo,videh negde da je 202,5 za celu utakmicu,znači poluvreme kao što je Miljenko napisao 100,5

Edited by theanswer
Link to comment

Docekah i ponudu za igrace. Odigrah dva dabla, Vucevic >14.5 + Pekovic >14.5, Griffin >22.5 + Westbrook >30.5, kvote po 3.42, za manji ulog, posto moji igraci ne dolaze najbolje.

Edited by Miljenko
Link to comment

meni je prvi pick za veceras james under. vucevic isto dobar tip, ali jos ne znam jel igra nene. mozda i griffin over.

 

clippers - okc over mi je za preskok jer osim wbrooka u okc nema ko da postize poene. i juce je dao 38 poena a okc stao na 89. sta ce tek biti ako ga ne ide kao juce.

 

odigrao sam cleveland h1 9.5 i minnesota pp 53.5 over.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...