Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sta znam. Jos nije potvrdjen Miller, za veceras. Vidim da Capitalsi redovno gube kod Canucksa. Ovechkin je zakazao, na ovoj turneji, mozda proradi veceras, zato i probah 5+.

Link to comment

ma begica over

 

Jako puno ljudi igralo ovo, neverovatno kako nije došlo. 8p je imao na pola druge, u trećoj napunio ličnim greškama centre Mege, a onda ušao Omić da to iskoristi...

 

 

 

 

Los Angeles-Columbus w1

Chicago-Ottawa w1

 

New England-Chicago P1

 

 

 

Nakalemio na ovo Kahu i CZ, fine pare.

Link to comment

Fudbal 0/2, Hokej 1/3, NFL 2/2. Fudbal nije mogao mnogo gore doci. Ceo fudbalski vikend je bio kilav. Popularna kombinacija, ni fiks ni golovi. Nemci odigrali 4 meca 0-1, gde su bile ocekivane goleade. Hokej je mogao bolje, no tu bar nesto prodje. NFL odabrah odlicno. Kako je krenulo, mislio sam da cu samo New England pogoditi, pa i nisam nezadovoljan sa ova 3 izlazna tiketa.

 

 

Hokej

 

Avangard-Traktor 5+

Barys Astana-Yugra w1

 

Lokomotiv-SKA St. Petersburg 5+

ZSC Lions-Fr. Gotteron w1

 

Kvote, 1.82, 1.78. Par top KHL timova, kako u fiksu, tako i na golove. Zurich je dominantan u svojoj ligi, narocito kao domacin.

 

 

NFL+NHL

 

Dallas-Washington w1

Edmonton-Montreal 5+

 

Kvota 1.68. Dallas je veliki favorit protiv Washingtona. Hendikep je poveci, te odigrah samo pobednika meca(sa produzetkom). Dva nezgodna NHL meca, ovaj u Edmontonu mi deluje kao potencijalno efikasan, pa njega uparih.

 

Konacno prodje vikend. Preko nedelje je slabija ponuda, te nema previse stvari za odvlacenje paznje, samim tim mi je ucinak bolji.

Edited by Miljenko
Link to comment

Hokej 0/2, NFL+NHL 0/1. KHL nisam mogao provuci, eventualno neki tiket samo sa vinerima, no ja to retko igram. Dallas pao u OT, u Edmontonu samo 3 gola. Ni tu nije bilo pomoci. Kod mene sve ide u serijama. Odlicna prosla nedelja, a onda los vikend i corak juce. Danas krece NBA, te ce mi to i NHL sada biti glavna zanimacija.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Winnipeg 5+

Tampa-Arizona 5+

 

Pittsburgh-New Jersey w1

Vancouver-Carolina w1

 

Boston-Minnesota w1

Toronto-Buffalo w1

 

Kvote, 2.10, 2.07, 2.11. Islandersi i Tampa, kao dobri ofanzivni timovi, odose u 5+ varijantu(nisu ovde ni gosti losi, mada napad Winnipega ume i bolje). Pittsburgh-New Jersey je obicno "domacinska" serija. Canucksi protiv iznenadjujuce lose Caroline. Povezah Boston i Toronto, dva tima koja su pomalo razocarala, do sada. Potonji tiket opreznije.

Strelci, Tavares, Kunitz, Stamkos, Kessel, Kane. Kvota 87.75.

 

 

NBA

 

LA Lakers-Houston P>102.5

 

San Antonio-Dallas >200.5

 

Kvote1.85, 1.60. Otvaram sezonu overima, naravno. Videcemo koji ce biti bolji trend, poluvreme ili kraj. Prvi singl stavih u jacu grupu.

Od igraca, povezah dva dabla, Davis >22.5+Howard >18.5, Harden >26.5+Bryant >24.5. Kvote 3.42, 3.42. Bez zaletanja sa ulogom, ipak je otvaranje sezone u pitanju.

 

Evropski hokej i fudbal, ispratih egzibicionim tiketima. Pogadjanje hokeja mi je u padu(NHL je ipak lakse proceniti), fudbal je fudbal, tu je tesko biti u plusu.

Link to comment

tip dana mi je houston over 105.5

 

Što volim kad hoću nešto da igram i neko me potvrdi. Ja ću probati sve tri u over i to na NO,HOU i Dal. Malo mi je mnogo što se traži oko 103,5 uglavnom na NO,možda se opredelim za hendikep ipak tu,a možda i ne :D Mada sad kad smo napisali ovde,verovatnije je da ništa neće doći.

 

Mislim da će Dalas komotno da ubaci Spursima preko 100,više sam siguran u njih nego u SAN ANT bez Lenarda i Splitera. Bez njih dvojice gubi SA mnogo u odbrani,Dalas je opasna napadačka ekipa,mnogo poena u rukama,Karlajl je prošle godine u plejofu pokazao da može na crtu Popu,sad ima još dublji roster i to je to što se toga tiče.

 

NO-ORL. Orlando bez Oladipa i od ranije Fraja. Takođe gube na odbrani bez Oladipa,gube na napadu bez Fraja. Malo samo pogledao igrače,neko će morati da uđe u over iz Orlanda,popularni pik je Vučević na 14,5 ali sobzirom da bi sa Ašikom i Dejvisom NO trebao da ima dobar rim protection pre bih se kladio na nekog spolja tipa Furnije,Harkls ili Gordon,verovatno i Heris.

 

Lejkerse sigurno treba ispratiti po pitanju poena koje primaju,mali je problem što će se na opening day verovatno napaliti i igrati preko mogućnosti,tako su i prošle godine dobili Kliperse,ali mislim da jednostavno nema trika da im ne ubace ovi preko 105,to bi trebalo da je najsigurnija opklada i trebalo bi to igrati ranije preko dana,jer će granice da rastu kako dan bude odmicao i kako svi budu isto to videli :)

Edited by theanswer
Link to comment

u maxbetu jos nisu izasle granice za igrace. ne znam sta cekaju.

 

gledam sad na mozzartu granice.

 

boozer i lin 13.5...jedan ce sigurno doci over. vise me vuce na lina jer bi trebao vise da odigra od boozera.

 

iz orlanda bih igrao harrisa over 14.5. a ni pelicansi over 102.5 nije lose.

 

 

za dallas i sas ne znam sta da mislim. generalno ne volim da se kladim na meceve san antonia.

Link to comment

 

NHL

 

NY Islanders-Winnipeg 5+

Tampa-Arizona 5+

 

Pittsburgh-New Jersey w1

Vancouver-Carolina w1

 

Boston-Minnesota w1

Toronto-Buffalo w1

 

Pitburg bi moglo da uleti 6 + bice to efikasan mec, Tampu cu igrati 1, Islandersi isto 1 a moze i 5+. Minnesota sinoc prokockala 0-3 tezko ce iznenaditi Boston pa se slazem da je to 1.

Link to comment

u maxbetu jos nisu izasle granice za igrace. ne znam sta cekaju.

 

gledam sad na mozzartu granice.

 

boozer i lin 13.5...jedan ce sigurno doci over. vise me vuce na lina jer bi trebao vise da odigra od boozera.

 

iz orlanda bih igrao harrisa over 14.5. a ni pelicansi over 102.5 nije lose.

 

 

za dallas i sas ne znam sta da mislim. generalno ne volim da se kladim na meceve san antonia.

 

Haris je mislim bio prvi strelac u predsezoni,malo iznad 15. Realno je dobar igrač i ja sam očekivao još prošle sezone da eksplodira. Ako ne bude ušao u foul trouble,očekujem da dođe plus. Takođe i Furnije. Mada ne znam kako Harkls startuje ispred njega,vidim da je to neka najava,da Furnije ulazi sa klupe.

Link to comment

e bas su picke ovi iz maxbeta sto ne smeju izbaciti igrace prvog dana.

 

samo treba podviknuti -_-

 

sssssssss.png

 

 

zanimljiv mi je bevelrey 9.5. protiv lina. igrace 30+ minuta 

 

+ lin, harris/vucevic...mozda parsons..

Edited by 189-
Link to comment

Prepisah Houstun over od vas, hvala :)

 

Moguce da se i ja aktiviram u NBA, nisam ga igrao godinama. A buduci da ne znam ni timove da im nabrojim, zadrzacu se na prepisivanju :)

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...