Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nemoj tako. Sta cu posle, ako mi ode krava. :P

Ja izbegavam tovarenje na jednom mecu. Redovno se desavalo da to padne, ma koliko bilo sigurno.

 

 

I ja, al sad nisam izdržao i istovario sam se maksimalno. Jak singl, dva jaka dubla i još par tiketa na svakom imam to. Pa kom opanci, kom ono drugo...

 

 

Inače, sinoć singlirao Anahajam, imao sam ogromnu želju da se "svetim" Kolumbusu... Dođe lagano.

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/1. Prosao je jaci tiket, te se pokrih. Pocese i Svabe da igraju ove glupave 0-1 utakmice. NHL strelci padose na jednom igracu, Seguin nije dao gol. Kada odigram 5, pogodim 4, kada odigram 3, pogodim 2... Nije za sistem, jer je previse mali dobitak, ako ne prodje sve. Jedino singlovi, no ne rizikuje mi se previse novca. Nisam pametan. :lolol:

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Barcelona 3+

 

West Ham-Man City w2

Hoffenheim-Paderborn 2+

Dortmund-Hannover 2+

 

Kvote, 1.49, 1.65. Neki timovi nisu u formi(Liverpool), drugi imaju puno povredjenih igraca(Arsenal), treci su nepouzdani(Leverkusen), pa oni odose na prateci tiket. Suzih izbor na dva tiketa, prvi odigrah nesto jace.

 

 

NHL

 

San Jose-Buffalo w1

Calgary-Washington 5+

 

NY Islanders-Dallas 5+

Nashville-Pittsburgh w2

 

Kvote, 1.69, 2.33. Sharksi protiv nesretnih Sabresa. Calgary prijatno iznenadjenje, igra efikasne meceve, dok sa druge strane imamo Ovechkina. Islandersi standardno nemaju problema sa napadom, dok je dobra ofanziva Starsa neocekivana. Vreme je da Nashville dozivi jedan poraz, u regularnom toku meca. Moji Pingvini ispustili 3-1, protiv Red Wingsa, u zavrsnici meca, te ocekujem bolje izdanje, nakon meca pauze, koji je imao Fleury.

Strelci, Pavelski, Tavares, Crosby, Sharp, Ovechkin. Kvota 79.76.

 

 

Htedoh i NCAAF odigrati, no u Meridianu su dali bezobrazno male kvote(1.35-1.45, umesto 1.70-1.85, koliko je na netu), pa sam odustao. Mozda sacekam drugu smenu, oko pet, i probam ponovo, tja.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nashville ima niz od 7 meceva, bez poraza u regularnih 60 minuta(imaju jedan poraz u OT, odnosno na penale). Retko dobijaju ubedljivo. Dobra odbrana i Rinne na golu, su im zastitini znak. Ako Pingvini budu standardno efikasni, Predatorsi se mogu naci u problemu.

 

Fudbal. Sva 3 promasaja. :lolol:  Mislim da se ovo nije desilo od kada igram 2+ i vinere. Dobro je sto bar sve stavih na isti tiket.

Link to comment

Kuća, štala, krava Milka i koza Belka, traktor IMT 537 i golf dvojka na Partizan dh1 5.5

 

Kako dođe kuku... al bitno da je ušlo

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/2. Real-Barsa urednih 3+, na drugom tiketu promasih sva 3 para. Pingvini dobise, uz lagan over na Islanders-Stars. San Jose se probudio na 0-2, no nisu uspeli da odvedu mec u OT. I bolje sto nisu, jer je i Washington zakazao sa golovima. Dnevni fudbalski, pao na glupom Leverkusenu 2+(ne znam koji je ovo put ove sezone). Moglo je i bolje, no kako je krenuo dan, nisam nezadovoljan.

 

 

Fudbal

 

Juventus-Palermo P/K1

Jagodina-Partizan P/K2

U. De Chile-Palestino 2+

 

Man Utd-Chelsea 2+

U. La Calera-Colo Colo 2+

Monchengladbach-Bayern 2+

 

Kvote, 1.77, 1.74, Millennium. Bez previse mudrovanja, na ekipe koje standardno igram.

 

 

Hokej

 

Los Angeles-Columbus w1

Chicago-Ottawa w1

 

Winnipeg-Colorado 5+

Vancouver-Washington 5+

 

Salzburg-Innsbruck 5+

Straubing-DEG Metrostars 5+

Zilina-Kosice w2

 

Kvote, 2.02, 2.19, 1.89. Columbus nastavlja seriju neprijatnih gostovanja, Kingsi polako nalaze formu. Chicago retko zakaze kod kuce. Napad Colorada se izgleda probudio. Vreme je da i Ovechkin da novi gol i doprinese jednom overu, za promenu. Uobicajeni timovi iz EBEL, DEL, odnosno Extralige(Slovakia).

Strelci, Iginla, Getzlaf, Kane, Ovechkin. Kvota 38.48.

 

 

NFL

 

New England-Chicago P1

 

New Orleans-Green Bay >55.5

 

Kvote, 1.52, 1.85. Poluvreme na Patriotse, kao i obicno, mada je danasnji protivnik nepredvidljiv. Na New Orleans-Green Bay, granica za poene, jeste visoka, no tradicija govori, da 60 poena pada bez problema, kada oni igraju. Glupavi parovi u ovom kolu. Igraju medjusobno jaki timovi, ili imamo duele krs ekipa, a to nisu stvari koje ja volim da cackam u fiksu.

Tiket, Detroit >47.5, Kansas w1, Miami w2, Philadelphia >47.5, Buffalo P<21.5, Houston P<24.5. Kvota 12.62.

 

NFL i NHL mecevi, pocinju sat vremena ranije, da ne bude greske.

Edited by Miljenko
Link to comment

juče nabodem liverpul x, eibar x, i romu x, al iz keca :isuse: kvota bila 230

 

danas se juri juve x, majnc x, totenhem 1-1 i 3+, čelzi 2

Link to comment

Nashville ima niz od 7 meceva, bez poraza u regularnih 60 minuta(imaju jedan poraz u OT, odnosno na penale). Retko dobijaju ubedljivo. Dobra odbrana i Rinne na golu, su im zastitini znak. Ako Pingvini budu standardno efikasni, Predatorsi se mogu naci u problemu.

 

Fudbal. Sva 3 promasaja. :lolol:  Mislim da se ovo nije desilo od kada igram 2+ i vinere. Dobro je sto bar sve stavih na isti tiket.

Nisam igrao ni Islanderse ni Pingvine,igrao sam Boston 2 i srecom uleti lagano.

Ali Islandersi i Dallas 7-5 kakav mec :lala:

Za nocas mi se dopada Winnipeg-Colorado 6 + a Vankuver ce pobediti Washington?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...