Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NHL 0/2, Hokej+NFL 1/1. Fudbal ponovo prosao na poluvremenu. Lose NHL vece. Chicago je imao tesko gostovanje, pa to i nije za nerviranje, no peti gol Columbusa vec jeste. Ne znam sta se desava sa ovim golovima, u poslednjem minutu regularnog dela, da je promenjeno bodovanje razumeo bih. Ovo je drugi put ove sezone, da mi izbijaju novac, golom u zavrsnih 30 sekundi meca, pri neresenom rezultatu. St. Petersburg uredno, Denver opravdao poverenje. Bio bih zadovoljan, da su Sharksi ostali na 4-4, ovako manji minus.

 

 

Fudbal

 

Valerenga-Odd Grenland 3+

Werder-Koln 2+

 

Kvota 1.75. Norvezani i ja se ne slazemo najbolje. Retko je dolazio 3+, kada bih odigrao nesto iz njihove lige, no da probam i danas. Ako ponovo zakazu, idu na crnu listu. Werder standardno, vidim da imaju trend efikasnih meceva, protiv vecerasnjeg protivnika. Ovo stavih u grupu opreznih tiketa.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Tampa 5+

Anaheim-Columbus w1

 

Kvota 2.13. Tampa se i nije proslavila efikasnim mecevima, do sada. Stamkos je zakazao na tekucoj turneji, te bi mogao proraditi veceras. Columbus dao 5 komada sinoc, ne verujem da to mogu raditi dan za danom. Najpre sam hteo preskociti ovaj par, no posto su gosti igrali sinoc, te zabelezili pobedu, probah na jedan od boljih timova u ligi.

Strelci, Seguin, Stamkos, Getzlaf. Kvota 15.31.

Edited by Miljenko
Link to comment

Znam Timmy sta nisi reko :D , ostali znam da zezate, al ajd da ipak rastumacim ove "integrale" i "limese": St.Etjen i Besiktas daju gol ili vise u prvom, Astra i Kopenhagen u drugom. A im je gost, H domacin.

Sve u svemu, gotovi su danas....Najkasnije sutra! :D

Link to comment

Neverovatno. Pre par dana, Dallas u Pittsburghu daje gol 3 sekunde pre kraja, pri rezultatu 2-2, a sada ovo. Obicno taj zavrsni minut prati oprezna igra, ubacivanje paka u ofanzivnu trecinu, kako bi se sacuvao postojeci bod. Dolazi NHL ok, ne mogu se zaliti, no ne volim ovakve glupe padove.

Link to comment

Hocu da odigram protivprirodno na Anu Ivanovic (osvaja drugi set) pri 2:4 u drugom setu i Maxbetu crklo live kladjanje. Ustedese mi lovu? Ili me zeznuse dusmani? :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

Dobro, ustedeli mi lovu. A malopre kad se za trenutak pojavilo live kladjenje hteo da pri kvoti od 2.40 odigram da Halep dobija, al sipak. Dusmani! :mad:

Ili dobri samaricani koji brinu o saldu svojih igraca? :sleep:

Edited by Nesh
Link to comment

Hocu da odigram protivprirodno na Anu Ivanovic (osvaja drugi set) pri 2:4 u drugom setu i Maxbetu crklo live kladjanje. Ustedese mi lovu? Ili me zeznuse dusmani? :mad:

 

Ja pre mecam igrao 2:0 za Anu. Posle onakvog prvog seta, ja mislio gotovo, ulazi. Al djavo nikad ne spava.

Link to comment

biće da mi je nešto do kompa, vidim da mi na telefonu šljaka osim uobičajenog baga kad se uđe u dodatne opcije na basketu. čak odbija i skidanje liste i dodataka u pdf-u.

Link to comment
Posted Yesterday, 08:56

 

Rijeka - Feyenord keca kao kuca. Gledao sam 5 utakmica RIjeke ove godine, recimo jednu Sevilju su razmontirali, a i Standard u gostima. Fejenord je tu najslabiji protivnik, i smatram da ce da bude laganih 3-1...

 

 

Kolega sa tamoa™.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...