Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, hokej 2/3. Fudbalski tiket je vec bio prosao oko 30. minuta, kada se Chelsea odlepio. St. Petersburg, jos jedna lagana goleada, Magnitogorsk kvota 1. Jaci NHL dabl, prosao bez problema. Toronto ponovo raspucan u gostima. Blackhawksi poveli 3-0 u prvoj trecini, nisu pruzili sansu za preokret Flyersima. Spojih dva promasaja, sto je dobro. U Winnipegu nije bilo gola, u zavrsnoj trecini. Calgary-Tampa, uzasno mlitav mec, do zavrsnice druge trecine. Strelci su bili blizu, ali nije bilo srece. Cekah Stamkosa, koji je vezao drugi los mec, imao je samo jedan sut. Fin dan, mada bi mi tiket NHL strelaca legao samo tako.

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Real Madrid 3+

 

Kvota 1.56. U odnosu na juce, dosta glupih parova danas. Odbrana Liverpoola je blago receno neubedljiva, ocekujem da ce Real to iskoristiti. Probao bih nesto na Arsenal, da nemaju ovoliko povredjenih igraca, ovako ih preskacem, bar kada je o ozbiljnijoj igri rec.

Propratni tiket, A. Madrid P1+, Juventus w2, Basel P/KX, Leverkusen 3+, Monaco P/KX, Arsenal w2, Dortmund P1+. Kvota 15.66.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Philadelphia 5+

Anaheim-Buffalo w1

 

Ottawa-Toronto 5+

Edmonton-Washington 5+

 

Kvote, 1.74, 1.90. Duel velikih rivala u Pittsburghu, koji je obicno pracen sa dosta golova. Ducksi su veliki favorit, protiv i ove godine slabih Sabresa. Kanadski duel, u kome ponovo ocekujem solidno izdanje napada Toronta. Capitalsi dolaze u goste Oilersima, koji su konacno zabelezili prvu pobedu. Washington igra zatvorenije, u odnosu na ranije sezone, no Edmonton igra ofanzivno, pa ce biti prilike za Ovechkina i drugove da se pokazu.

Strelci, Kunitz, Ovechkin, Getzlaf. Kvota 14.88.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja opet moram da smaram sa istim, al mi uvek bude krivo kad vidim ovakav promasaj sa jednom tekmom - Da si igrao sistem 4/5 bio bi u plusu i sa ova 4 pogotka.

 

A da si u tom slucaju pogodio svih 5 parova kvota bi bila oko 6, znaci samo malo manja nego ovako...  Tako da nema razloga ne igrati sistem, bez obzira sto su ovako male kvote. 

 

Ne savetujem nikakve promene, ni visine uplate, ni promeu igara niti kvota (ljudi cesto smatraju da ako igras sistem moras vise novca da uplacujes - ne mora), vec samo uplatu sistema npr. 4/5 od klasicne uplate 5/5/

 

Iskreno i ja se vodim time. Juce mi ortak vrati soma dinara, pozajmljenih pre Isusa da sam i zaboravio na njih, ja posle posla & kafe, udjem u kladionicu i preostalih 500din uplatim, isplata bi bila 4500din. Kolika je isplata u sistemu 4/5 ako padam City na 1.6? Jbg, zivot ide dalje.

 

Jedini sistem koji sam igrao je bio iz X u favorita i to 4/7 kad su zabari igrali nedeljom u 3 i tu sam dobio mozda dva puta za skoro celu sezonu. Ali to je bilo "motivisanom" kvotom X-1 ili X-2.

Link to comment

s obzirom na jučerašnje rezultate, sve nešto mislim da će neko da proda, moguće i jedni i drugi.

 

odigrao sam 2 na arsenal i 2&3+ na real. padam zbog ovog nesrecnog arsenala

Link to comment

Ja opet moram da smaram sa istim, al mi uvek bude krivo kad vidim ovakav promasaj sa jednom tekmom - Da si igrao sistem 4/5 bio bi u plusu i sa ova 4 pogotka.

 

A da si u tom slucaju pogodio svih 5 parova kvota bi bila oko 6, znaci samo malo manja nego ovako...  Tako da nema razloga ne igrati sistem, bez obzira sto su ovako male kvote. 

 

Ne savetujem nikakve promene, ni visine uplate, ni promeu igara niti kvota (ljudi cesto smatraju da ako igras sistem moras vise novca da uplacujes - ne mora), vec samo uplatu sistema npr. 4/5 od klasicne uplate 5/5/

 

Poprilicno je besmisleno (il tacnije kontraproduktivno) igrati sistem sa kvotom 1,15 na tiketu. Mislim, to ne menja sustinu onog sto si rekao, samo njemu u ovom konkretnom slucaju sistem i ne bi preterano drzao vodu.

Link to comment

čekam gg na dormtund i naravno 0:4. odvratna ekipa dortmund,bitno da im keln i šalke uvaljuju kad stignu

 

sto puta kažem da ću prestati da igram fudbal i ne vredi. hoću li dočekati da počne nba

Edited by theanswer
Link to comment

ja se samo molim da mi ostane para na racunu do pocetka nba ;D

 

 

Ja sam sebi zadao cilj - 35k ili više do početka sezone. Na nekih 75% sam i to uglavno zahvaljujući Evrokupu i Evrolige, a moglo bi se reći i zahvaljujući Partizanu. Na fudbal mi je gornji limit uplate 200din.

 

A kad krene NBA, tu kreće ozbiljno klađenje.

Link to comment

čekam gg na dormtund i naravno 0:4. odvratna ekipa dortmund,bitno da im keln i šalke uvaljuju kad stignu

 

sto puta kažem da ću prestati da igram fudbal i ne vredi. hoću li dočekati da počne nba

nista mi ne pricaj, ja sam juce povratio novac i uzeo nesto malo na ls, ali...

sistem 2/7 i 3/7 (atletiko sam zaobisao na svim tiketima) ukupno golova pogodim 5, izvisim juve i dortmund 2-3

tacni rezultati, isto sistem 2/7 pogodim 2, ali bih uzeo daleko vise da ludogorec i(li) arsenal nije dao gol u 90 i nekom

2/7 iz x-x dosao monako, isto prodali ludogorec i arsenal, tu nisam uzeo nista, a bila bi ok kinta da na bar jednoj od te dve nije pao gol u zaustavnom

isto to vazi i za tiket gde sam igrao sve x :D

na kraju me povadio tiket gde sam igrao leverkuzen2:0, monako 0:0 i liverpul 0:2 , srecom je bio 2/3, a tu da real nije dao treci uzeo bi 3 puta vise novca :D

sve u svemu, tako blizu, a tako daleko, kao i uvek kad igram fudbal

 

 

danas, sve novce na:

zvezda doh 2 (2,5)

valensija 2

besiktas 2

 

a onda u raznim kombinacijama dodavao fener 2,h2, doh2 (4,5 i 7,5), negde zvezda h2 (5,5), bajern 1, milano 1 i h1 (2,5+ milano), cska doh(5,5), rijeka 3+ i 1

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/2. Drugi dan, gde je fudbalski tiket, prosao vec do poluvremena. Tradicionalni over u Pittsburghu, uz laganu pobedu Ducksa. Ottawa-Toronto odlozeno, u Edmontonu peti gol pao pre kraja druge trecine. Odlican dan.

 

 

Fudbal

 

Krasnodar-Wolfsburg 2+

Monchengladbach-Apollon P/K1

Salzburg-Dinamo Zagreb 2+

 

Kvota 1.72. Odabrah par izglednih meceva. LE je obicno teska za procenu, te nisam forsirao uplatu. Tu je i prateci tiket, sa kvotom oko 25.

 

 

NHL

 

Los Angeles-Buffalo w1

San Jose-Columbus w1

 

Nashville-Chicago w2

 

Kvote, 1.95, 1.67. Kingsi igraju protiv dosta slabijeg protivnika, te se nedostatak Voynova ne bi trebao osetiti. Sharksi su imali seriju gostovanja, koja se zavrsila sa dva poraza, pa ocekujem njihovo dobro izdanje, pred domacom publikom veceras. Blackhawksi su odlicno otvorili sezonu, ofanzivno su dosta jaci od Predatorsa. Odigrah na njih i danas, no stavih ovo u grupu opreznijih tiketa.

 

 

Hokej+NFL

 

SKA St. Petersburg-Salavat 5+

Denver-San Diego w1

 

Kvota 1.69. Duel sjajnih ofanzivnih KHL ekipa, to sam morao ispratiti. Chargersi igraju dobro ove sezone, no ne verujem da imaju realne sanse za pobedu u Denveru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...