Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, Hokej 1/2, NFL 1/3, prosao i dnevni fudbalski tiket. Milan i Hoffenheim laganih 2+, Colo Colo-U. De Chile je bilo problematicno, no ipak dodje, kada se gosti otvorise sa igracem manje. Evropski hokej zakazao, Winnipeg rutinski 5+. NFL je mogao bolje. Ramsi su imali toliko srece sinoc, da to nije normalno. Ides na 4. down, onoliko duboko u svom delu terena, dok vodis. Onako nesto nece biti "pozvano", do kraja sezone. U Detroitu su zakazali sa poenima, u prvom poluvremenu, te nije bilo overa. Baltimore i Denver lagano dobise. Prateci tiket je doneo fin plus, ali je i tu bila potrebna sreca(Inter i Cruzeiro).

 

 

Fudbal+NHL

 

WBA-Man Utd 2+

Edmonton-Tampa 5+

 

Kvota 1.64. Tanak izbor danas. Moji su mi jos uvek nepouzdani za fix, te probah 2+. Jedan NHL mec, koji lici na lagani over.

Link to comment

Fudbal+NHL 1/1. Moji zakazase u fiksu, no golova je bilo vise nego dovoljno. Lagani over u Edmontonu i nije bio tako lagan, no bitno je da je doslo na kraju.

 

 

Fudbal

 

Roma-Bayern 2+

Barcelona-Ajax 2+

Chelsea-Maribor P/K1

 

Kvota 1.54. Jedino sam oko Barse bio u dilemi, P/K1 ili 2+, no ne verujem da mogu ponovo odigrati 1-0, kod kuce.

 

 

Hokej

 

NY Islanders-Toronto 5+

Chicago-Philadelphia w1

 

Winnipeg-Carolina 5+

Calgary-Tampa 5+

 

Cherepovets-Magnitogorsk w2

SKA St. Petersburg-Barys Astana 5+

 

Kvote, 1.99, 2.06, 1.89. Prekinuta serija pobeda Islandersa, u Pittsburghu. Toronto je nepredvidljiv za fix, ali im napad funkcionise ok. Chicago igra dobro i ove sezone. Dobijaju vecinu tesnih meceva, te im i danas dajem prednost. Winnipeg i dalje ne igra preterano efikasno, no ovo mi deluje kao duel gde moze doci do budjenja njihovog napada. Tampa over, klasika. Magnitogorsk ima fin trend, na gostovanjima protiv Cherepovetsa. Poceo je i St. Petersburg da trokira sa overima. Bilo je i nerealno ocekivati, da mogu biti efikasni, bas na svakom mecu. Danas im je protivnik, dobra ofanzivna ekipa, te ih probah ponovo.

Strelci, Tavares(Islanders), Kessel(Toronto), Nash(Rangers), Kane(Chicago), Stamkos(Tampa). Kvota 81.38.

Link to comment

Banvit, Zvezda, Fener 8/10

 

 

 

 

@Miljenko, nikad ne napišem, ali čisto da znaš da redovno ukradem po koji par od tebe :)

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Mozda i hendikep na Fener, red je da odigraju jednu dobru utakmicu, a Turow je tim u kojem ozbiljnu minutazu imaju Jaramaz, Uros Nikolic i Zigeranovic, sto dosta govori o njihovom kvalitetu. Sa Zvezdom se ne bih igrao, kvota nije nesto, a sanse su rekao bih 50-50.

 

Za veceras bih probao hendikep na Reggio Emiliu protiv Pariza. Imaju Kaukenasa, Dienera i Lavrinovica, dok za Pariz igra SIlb i gomila polovnjaka. Takodje, hendikep na Kukushkina protiv Wawrinke deluje interesantno, pa cak i pobeda po kvoti 3.50. Covek igra u zivotnoj formi, a Wawrinka se tradicionalno raspada u Bazelu i gubi u prvom kolu...

Link to comment

Nisam se mogao odmah odluciti, koje je najbolje resenje. Hteo sam prvu devetinu x, no Kansas mi je izbio dosta para u ovom doigravanju, te najverovatnije necu ni dirati World Series uopste. Ipak sam ja ljubitelj favorit/autsajder tekmi, gde je ocigledna prednost startera jedne ekipe. Ovde Bumgarner, na prvi pogled, deluje kao sigurica, no Royalsi su ih lagano dobijali u regularnom delu sezone, kenja ih za medalju, od wild card meca protiv Oaklanda, pa mi je bolje da ne diram.

Link to comment

Takodje, hendikep na Kukushkina protiv Wawrinke deluje interesantno, pa cak i pobeda po kvoti 3.50. Covek igra u zivotnoj formi, a Wawrinka se tradicionalno raspada u Bazelu i gubi u prvom kolu...

 

:ziga:

 

Poslusao sam te. Srecom, Cavani se potrudio da ne bude uzalud

Link to comment

 

Ja opet moram da smaram sa istim, al mi uvek bude krivo kad vidim ovakav promasaj sa jednom tekmom - Da si igrao sistem 4/5 bio bi u plusu i sa ova 4 pogotka.

 

A da si u tom slucaju pogodio svih 5 parova kvota bi bila oko 6, znaci samo malo manja nego ovako...  Tako da nema razloga ne igrati sistem, bez obzira sto su ovako male kvote. 

 

Ne savetujem nikakve promene, ni visine uplate, ni promeu igara niti kvota (ljudi cesto smatraju da ako igras sistem moras vise novca da uplacujes - ne mora), vec samo uplatu sistema npr. 4/5 od klasicne uplate 5/5/

Link to comment

sutra odlicne kvote na arsenal u gostima protiv anderlechta 1.75 i na real protiv liverpoola 1.80

 

s obzirom na jučerašnje rezultate, sve nešto mislim da će neko da proda, moguće i jedni i drugi.

 

gg na galata-dortmund, kripl fajt je to teški. može i 2-4, ali manja je kvota.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...