Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni Meridian nista posle onih bonusa oko svetskog prvenstva. "Mozda" zato sto ni ja nisam nista uplacivao i imam 0 na racunu. Dusmani! :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

Nisam uplacivao odavno, vec duze vreme presipam iz supljeg u prazno u Maxbetu. Al uplaticu nesto sitno ovih dana da bih mogao da se zezam malo sa strelcima u hokeju. Toga nema u Maxbetu.

Link to comment

Meridian pre par dana okacio da vraca 10%. Al ne preciziraju od cega 10% niti zaposleni zna. Verovatno od minusa, ne od uplate.

 

Ako je od uplate ja sam na konju, jer igram singlove, pa cesto pogadjam i ako sam u minusu to je beznacajan procenat od ukupne uplate, pa ni tih 10% ne bih osetio. A ako mi uplate 10% od svih mojih uplata, onda sam na konju. Ali oni toliko ludi nisu, tako da verujem da je 10% od onog sto smo u minusu. I verujem da ce i tu da zakidaju.

Link to comment

Kako Moca javlja igrati Medijas-Craiova h2. Rumuni pocinju u 17:00

 

 

Javio i meni, ode 100 ojra. Stavio sam 50 na h2 a za drugih 50 vezao cistu dvojku sa Konstantinom protiv Jagodine, isto na njegov predlog. Jebat ga, idemo dalje.

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 2/3, NCAAF 1/2. Fudbal konacno dosao ok. Dobro, Juventus nije dobio, no to ne umanjuje mnogo ukupnu kvotu. Najsigurnija NHL stvar, over u Pittsburghu, nije dosla. 73 suta na gol, jedva 4 gola(1 EN). Tu je i na Capitalsima bila kvota 1, pa i ne bi bio neki dobitak. St. Louis lagano dobio. Bez problema over na Vancouver-Tampa, Blackhawksi nova kvota 1. Konacno neka korist i od NCAAF meceva, prodje dabl overa. Fin dan.

 

 

Fudbal

 

Colo Colo-U. De Chile 2+

Hamburger-Hoffenheim 2+

Verona-Milan 2+

 

Kvota 1.82. Malo simpaticnih meceva danas, odigrah samo jedan tiket sa golovima.

 

 

Hokej

 

Krefeld-DEG Metrostars 5+

SKA St. Petersburg-Avangard 5+

 

Winnipeg-Calgary 5+

 

Kvote, 1.82, 1.45. Metrostarsi i St. Petersburg, kao i obicno. Nisam se mogao odluciti, koji NHL fix, dodati ovom overu(Los Angeles ili San Jose), te odabrah najjednostavnije resenje. Vreme je da napad Winnipega proradi, dok Flamesi igraju efikasno, od starta sezone.

Strelci, Nash(Rangers), Little(Winnipeg), Backes(St. Louis), Getzlaf(Anaheim). Kvota 71.48.

 

 

NFL

 

Green Bay-Carolina w1

St. Louis-Seattle w2

 

Baltimore-Atlanta w1

Denver-San Francisco w1

 

Detroit-New Orleans >48.5

 

Kvote, 1.69, 1.70, 1.85. Seattle deluje kao zicer. Green Bay igra sve bolje, dok mi Carolina ne izgleda ubedljivo. Ravensi vezali par odlicnih meceva. Denver kod kuce retko gubi. Detroit-New Orleans, na papiru izgleda kao lagani over. Prvi tiket stavih u jacu grupu.

Prateci tiket, Chicago P1, San Diego w1, Dallas >47.5, Arizona w2, Buffalo P<24.5, Cleveland P<24.5. Kvota 11.87.

Edited by Miljenko
Link to comment

Pored Pekersa i Rejvensa koji razvaljuju kod kuce, ja sam nasao da odigram raspali Cikago i ranjeni Sijetl.  :twak:

 

Veceras jos dabl Arizona i Denver @2.09 i navijacki na Dzajantse +4.5 @1.95, sto garant ne prolazi jer su Kaubojsi zesce nalozeni posle pobede u Sijetlu i verovatno ce da ih zgaze 20 razlike.

Link to comment

NFL baksuzno danas. Nadam se da ce bar Denver doci. Naredjao 15 meceva fudbala, P1+, 2P1+, 2+, kvota 32.5. Inter nekako dosao 2+, ostalo jos 2P1+ na Vitoria-Cruzeiro. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...