Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ok veče. Kombo je pao doduše, ali da ne sitničarim. Li Na vodila 5-2 40-15, uz servis i uspela da izgubi 2 gema.Top mečevi:Denver doh1(-7.5)Azarenka 9- 1.setSerena 9- 1.setMurray <29.5Federer <33.5Ostalo:Del Potro <29.5Simon fixPSV 3+Schalke 2+Oklahoma doh2(-1.5)Kuznetsova fixKirilenko fixGasquet hendikepRaonić >41.5Orlando doh1(-4.5)Philadelphia doh1(-0.5)Houston >192.5

Link to comment

S. Stivens - Laura Robson 1 1.57Serena - Morita manje od 8.5 prvi set 1.6Vozniacki - Curenko manje od 9.5 prvi set 1.62Boston - Cikago 1 mada mozda odigram i manje od 182.5, bice mucenje svakakoDalas - Oklahoma manje od 205.5, zadnjih 6 medjusobnih su isli manje od te granice a i Dalas igra sporije otkako se Dirk vratioOd jacih kvota, osecam da ce Sepi jebati Cilica nekako, Kolsrajber isto tako Raonica, Bojana bi mogla da dobije ovu japansku super baku Kimiko... Del Potro - Sardi vise od 29.5 ili prvi set vise od 9.5, i mozda 2:0 za Kirilenko protiv Vikmajerove koja bas i nije u nekoj formi...

Link to comment

Middlesbrough! :mad: Ne samo da nisu dali gol u prvom i tako mi oborili tiket, nego u nadoknadi promasuju penal za 1:1 :isuse: i tako mi obaraju i tiket na kome sam imao iks i gde bi cekao jos "samo" Ipsvic sutra. Ko zna zasto je to dobro!? :(

Link to comment

Fudbal dosao, tokom noci bas nista. Mrzim produzetke u NBA. Azarenka vodi 5-1 i gubi dva servisa. Murray gubi onoliko gemova. :isuse:Fedex ucukao Tomica, nadam se da ce i Simon dobiti. Bar nesto.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja ne mogu sebi da oprostim sto svako vece nadjem neku veliku kvotu od tenisa a nijednom se nisam setio da singliram bar za hiljadu. Kojim trikovima je Cilic protiv Sepija bio toliki favorit, stvarno mi nije jasno.

Link to comment

Ja volim da igram cesto protiv favorita, bar nesto. Juce sam vezao Himki po 1.52 i Kahu po 2.90, uzeo 3100 na 700. Obozavam kvote 3 i jace, samo ne znam sto nisam singlirao nijedan tenis do sad, bas dosta jacih kvota sam osetio.

Link to comment

Idemo dalje. Mora biti bolje od nocasnjeg.Sigurice:Barsa 3+Dortmund 2+Pittsburgh 6+Dallas w1Minnesota w1Sharapova 9- 1.setOstalo:Washington 6+Nashville w1Vancouver w1Utah dop>195.5Djokovic <29.5Man City 2+Bayern 2+Leverkusen 2+Ferrer fixBerdych fix

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...