Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

U ovom slucaju da(Meridian). Negde imaju klasican viner(kvota 1 , ako dodje do produzetka), no ovde je rec o pobedniku meca. Ako nesto mrzim, to je kada padnem zbog neresenog ishoda, te se trudim da pojednostavim igru.

 

 

Stoji, ali opet skoro nikad to ne odigram. Danas sam baš uveren u pobedu Unikahe, jako dobro selektovana ekipa.

 

Na neki tiketić može i Bilan manje od 13.5 , igra odlično ove sezone, ali ozbiljna je to brojka protiv iskusnih centara Unikahe. 

Link to comment

Jel ima neko od vas da udeli bet365 sifru naloga, pozeljno neaktivnog ali sa bar 0.05 evra na racunu? Ovaj sto sam koristio za gledanje prenosa, koji mi je drug dao odavno, su nekako spustili na 0.00 pa ne moze vise nista da se gleda a ima mnogo dobrih prenosa tamo, pogotovo tenisa koji najvise igram...

 

Moze na pp, ako medju vama ima neki dobri cova, ili bar napisite kako da otvorim nalog tamo pa da sam uplatim.

Link to comment

NHL 0/1, hokej+NFL 1/1. Kakav baksuzan preokret u Pittsburghu. Ne bih se bunio, da je ostalo 2-2, ali gol 3 sekunde pre kraja regularnog dela meca, je glupava stvar. Strelci 4/6, ako krenem sa singlovima, verovatno necu pogadjati nista. St.Petersburg-CSKA, spektakularan mec. New England jos jedan manje-vise lagani P1. Bio bih zadovoljniji, da mrski Dallas nije usralo, no bice valjda preokreta i u moju korist.

 

 

NHL

 

Edmonton-Vancouver 5+

Anaheim-Minnesota w1

 

Kvota 2.20. Samo jedna kombinacija za danas. Edmonton i dalje nema pobedu(4 meca), te nisam smeo protiv njih, no tu bi moglo biti golova. Ducksi su obicno neugodni domacini, pa odigrah na njih.

Strelci, Kessel(Toronto), Nyquist(Detroit), Neal(Nashville), Kesler(Anaheim), Vanek(Minnesota). Sistem 4/5.

 

 

Tu je i dnevni tiket(fudbal, hokej, kosarka). Leeds 2+, Rayo Vallecano 2+, Brann 2+, Real Madrid >158.5, Panathinaikos H1(-9.5), CSKA w2, DEG Metrostars 5+, Innsbruck 5+. Kvota 10.60. Ovoliko meceva pogoditi je vec sreca, no malo zanimacije nije lose(ponekad i prodje).

Link to comment

Prodje nocni kratki:

 

new-picture-10.png

 

:)

 

ja pogodio 2 keca i šutao se u dupe.

 

uzgred sam pogodio poklon kvote na boston i jutu u predsezoni,odavno nisam imao uspešnije veče.

Link to comment

Hm...jel si proveravao mail? Mene isto iznenadilo povecanje iznosa, a ispostavilo se da su mi uplatili bonus zbog loseg funkcionisanja online kladjenja u periodu od x do y i strpljenja i razumevanja...Mozda je to i kod tebe slucaj?

Edited by Nesh
Link to comment

NHL 0/1. Ipak nije bilo previse golova u Edmontonu. Miller "spustio roletnu". Anaheim nekako dobio. Strelci i dalje korektno dolaze, da igram singlove(2 nocas). Dobro je sto druge stvari spojih na jedan tiket, posto rezultati nisu bili sjajni. Nadam se da ce subota i nedelja, otvoriti novu dobru seriju.

 

 

Fudbal

 

Man City-Tottenham w1

Crystal Palace-Chelsea w2

Levante-Real Madrid P/K2

Roma-Chievo w1

 

Arsenal-Hull 2+

Bayern-Werder 3+

Barcelona-Eibar P/K1

Sassuolo-Juventus w2

 

Kvote, 1.63, 1.71. Ponovo dodjose ekipe na red. Ogranicih se na dva tiketa, naplasise me reprezentacije. Prva kombinacija, nesto jace.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-NY Islanders 5+

Washington-Florida w1

 

Chicago-Nashville w1

Vancouver-Tampa 5+

 

Arizona-St. Louis w2

 

Kvote 1.93, 2.16, 1.70. Pittsburgh i Washington, odose u grupu jacih tiketa. Islandersi igraju odlicno, te ocekujem spektakularan mec. Tampa mi je jedan od omiljenih over timova. St. Louis je tradicionalno dobar protiv Coyotesa, pa ih probah i danas.

Strelci, Kunitz, Tavares, Seguin, Kane, Stamkos. Sistem 4/5.

 

 

NCAAF

 

Indiana-Michigan State >60.5

Oklahoma-Kansas State >56.5

 

West Virginia-Baylor w2

Florida International-Marshall >56.5

 

Kvote, 3.42, 2.34. Nisam bio preterano uspesan sa NCAAF mecevima, prethodnih nedelja, te smanjih uplatu, na dva tiketa.

Link to comment

Hm...jel si proveravao mail? Mene isto iznenadilo povecanje iznosa, a ispostavilo se da su mi uplatili bonus zbog loseg funkcionisanja online kladjenja u periodu od x do y i strpljenja i razumevanja...Mozda je to i kod tebe slucaj?

 

vidi stvarno. svaka im cast.

 

 

Da, da baš pogrešno obračunavaju i djele pare. :D

 

pa drugo logicno objasnjenje nisam imao ;D na mozzartu mi se desavalao da neke parove pogresno objave kao dobitni iako je bio gubitni...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...