Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 1/1, fudbal 0/1, hokej 4/4, NCAAF 1/4. Rutinski 1px, na St. Louis-San Francisco. Dobro je sto ne odigrah ponovo protiv Royalsa. Nije mi jasno kako dobijaju, no izgleda im je sudjeno da dodju do World Series. Kvalifikacije standardno glupavo, nije bilo sanse, da tu provucem nesto. Davos se mucio, no prelomise mec u 3. trecini. Imao sam dve NHL kvote 1, ali tome vineri i sluze. NCAAF me ne slusa i dalje, malo je falilo da promasim sva 4 tiketa;Baylor je okrenuo 21 poen zaostatka, u poslednjoj cetvrtini. Pokrio sam se, to je sve. Jos jedan izlazni tiket, bi doneo ok plus. Dva egzibiciona tiketa, padose za po 1 gol, prvo fudbal(Englezi P2+, 2P2+, P1+, 2P1+), zatim NHL(golovi po trecinama, overi, underi), kvote oko 100, na oba.

 

 

MLB

 

St.Louis-San Francisco 1px (Lynn-Peavy)

 

Lynn, 0-3, 7.98 ERA, protiv Giantsa. Peavy, 3-4, 2.97 ERA, protiv Cardinalsa. Forma, Lynn(0-1, 3.50 ERA), Peavy(1-0, 1.53 ERA). Lynn je imao ok prvi playoff start. Peavy sve bolji, kako je sezona odmicala. Odlicnu formu je preneo i u doigravanje. Kvota 1.60.

 

 

Fudbal

 

Estonia-England PK2

Russia-Moldova 1

Luxembourg-Spain 2

Sweden-Liechtenstein 3+

 

Kvota 1.76. Reprezentativni mecevi nikada nisu previse korisni, no to je jedino sto vredi probati od fudbala, ovih dana.

 

 

Hokej

 

NY Rangers-Toronto w1

Los Angeles-Winnipeg w1

 

Lorenskog-Kongsvinger 6+

Storhamar-Valerenga 5+

Kosice-Piestany w1

 

Kvote, 2.16, 1.69. Prvi tiket stavih u jacu grupu. Rangersi bi mogli do pobede, na prvom mecu kod kuce. Sampioni stucaju na pocetku sezone. Nakon lose predstave protiv Sharksa i samo boda sinoc, veceras ocekujem prvi trijumf. Norvezani klasika, golovi. Kosice dominantne.

 

 

NFL

 

NY Jets-Denver w2

Oakland-San Diego w2

 

Philadelphia-NY Giants >49.5

 

Buffalo-New England P2

 

Kvote, 1.65, 1.80, 1.80. Samo dabl stavih u prvu grupu. Denver i San Diego, bi trebali biti lagani fiksevi. Igraju protiv ekipa, koje su potpuno van forme. U Fili duel velikih rivala. Obe ekipe daju, odnosno primaju, gomilu poena. Patriotsi odigrali savrsen mec protiv Bengalsa, ocekujem da nastave u istom stilu.

Prateci tiket, Cincinnati P<24.5, Green Bay w2, Detroit PH2(+0.5), Baltimore w2, Tennessee w1, Seattle w1, Pittsburgh PH2(+0.5), Arizona P<24.5. Kvota 29.65.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bilo je previse kikseva ovih dana, nesto ce valjda i proci. Ovi su suvise losi, da bi mogli napraviti problem.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nisu ni englezi neka klasa sad pa da se moze slobodno kladiti na njih. A Estonci su kod kuce mnogima zagorcali zivot seti se samo nas, mada nas u to vreme i nije bilo tezko iznenaditi s obzirom da nam je Pizon bio selektor :lol: .

 

odigramo sam Luksemburg-Spanija 1 (31.55) za 1 eu :D

Edited by Cash
Link to comment

čekao levski +7.5 za trideset hiljada, zadrov crnac uvali četiri trojke u poslednja tri minuta i ujebe me :isuse: hteo da branim, ali na ovim domaćim gde imam nalog nije bilo u lajv ponudi

Link to comment

Odakle li Denver izmisli poslednji touchdown nemam pojma (pratio sam samo na NFL Scores), ali i redno je bilo da nesto i prodje:

 

new-picture-7.png

 

:)

Edited by Nesh
Link to comment

MLB 1/1, fudbal 0/1, hokej 0/2, NFL 2/3. Jos jedna lagana neresena prva devetina, u St. Louis-San Francisco seriji. Neverovatno losi rezultati kvalifikacija. Vise ni ovi 99% sigurni mecevi, ne dolaze kako treba. Svedska jeste bila bez Ibrahimovica, no 2-0 je smesan rezultat. Evropski hokej zakazao, no tu imam iznenadjujuce visok procenat pogodaka, pa i ne mogu da se zalim. Rangersi nastavljaju po starom. Teski su za procenu. Prvo sam hteo 4+, ali sam bio drcan i odigrah fix, retard. Bar NFL fiks dobro odabrah. Najsigurniji over nije dosao. Giantsi nisu dali poen, protiv jedne od losijih odbrana. Moglo je bolje. Cim ne mogu igrati fudbal na golove, nema rezultata.

 

 

Fudbal

 

Iceland-Holland w2

Andorra-Israel 2

Croatia-Azerbaijan PK1

 

Kvota 1.51. Ne znam sta bih rekao, nakon ove serije glupih kvalifikacionih rezultata. Da je igranje na reprezentacije, uglavnom bacanje para, znam od ranije, no ovo je vec previse. Probao danas nesto, kvota iz Milleniuma.

 

 

Hokej

 

Boston-Colorado w1

Buffalo-Anaheim w2

 

Magnitogorsk-Traktor w1

Ak Bars-Vladivostok w1

SKA St. Petersburg-Dinamo Riga. 5+

 

Kvote, 2.26, 1.66. Prvi tiket nesto jace. Boston nije krenuo sjajno, no gosti igraju jos gore. Ducksi su klasa za Sabrese, te probah i njih. KHL klasika, 5+ over na St. Petersburg, uz dva top tima u fiksu.

 

 

NFL

 

St. Louis-San Francisco w2

 

Kvota 1.55. Ramsi ne mogu da se povezu. Nije se sigurno ocekivala borba za titulu od njih, ali bolja igra jeste. San Francisco igra promenljivo. Kvalitet bi im trebao doneti prevagu, protiv rivala koji jos uvek trazi dobitnu formulu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kvota na Cibonu bila 3.10 pa pala na 2.55, sto mi je opet previse. Ako se ne izgruvam na lajvu do veceras, moram to da zategnem za par hiljada minimum, mislim da su sanse egal.

Link to comment

ne zna se ko je gori, stavljati tu pare na nešto je kao ganjati pobednika teniskog meča između dve mentalno nestabilne ruske tinejdžerke, mada je 2.5 na cibose svakako previše. a svaka granica na poene čini mi se premala. ni jedni ni drugi ne umeju niti žele da igraju odbranu i brzo završavaju napade. na jokića je 16.5, ali mogao bi miško večeras opet da tvituje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...