Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

kako njega boli kurac :lol: na svakih 0-40 namerno šajle u mrežu ili u aut, sad u tajbrejku ima 1-5 i volej, i udara je ležerno kao da šalje klincima iza terena, pravo u aut. spolja gladac, iznutra jadac, pandan njemu su one istočnoevropljanke koje počnu da plaču, samo što ovaj ne plače, nego ga jednostavno zabole

Link to comment

MLB 0/1, fudbal 1/1, hokej 1/1, NHL+NCAAF 0/1. Royalsi su i dalje talicni. Baltimor se vratio, nakon 1-5, da bi izgubio u dodatnim ininzima, tako sto je jedan od timova, sa najmanje postignutih HR, zabio dva u istom iningu. Fudbal dosao teskom mukom. Prosao i hokejaski dabl, mada je izgledalo da ce St. Petersburg, konacno zakazati sa golovima. Carolina-NY Islanders, laganih 5+, no sa NCAAF mecom, ponovo nisam imao srece. Fresno State se vratio, nakon 0-17 na poluvremenu, poveo sa 27-24, manje od 4 minuta pre kraja. Njihov kiker masi ekstra poen, te domacin uspeva da otera mec u OT, a zatim tamo i pobedi. Prodjose oba tiketa iz jace grupe, no to je bilo dovoljno samo za pokrice. Pfff, izgledalo je da ce tri proci lagano.

 

 

MLB

 

St.Louis-San Francisco 1px (Wainwright-Bumgarner)

 

Wainwright, 5-5, 3.11 ERA, protiv San Francisca. Bumgarner, 3-4, 3.97 ERA, protiv Cardinalsa. Poslednji nastupi, Wainwright(2-0, 2.66 ERA), Bumgarner(1-2, 2.31 ERA). Pogoditi fiks u ovom playoffu, je gotovo nemoguce. Duel vrhunskih startera, te probah prvu devetinu x. Kvota 1.60.

 

 

Fudbal

 

Rep. of Ireland-Gibraltar 3+

Armenia-Serbia w2

Poland-Germany w2

 

Kvota 1.72. Jos jedan tiket sa mecevima kvalifikacija.

 

 

Hokej

 

Tampa-Ottawa w1

Toronto-Pittsburgh 5+

 

Chicago-Buffalo w1

San Jose-Winnipeg w1

 

St.Louis-Calgary w1

Vancouver-Edmonton w1

 

Vaxjo-Leksands w1

Davos-Bern w1

 

Kvote, 2.11, 1.92, 2.04, 1.62. Prva dva tiketa stavih u grupu jacih. Tampa je zabelezila tesnu pobedu, na otvaranju sezone, ocekujem da ofanzivno odigraju bolje veceras. Toronto-Pittsburgh, tradicionalna over serija. San Jose lepo otvorio sezonu protiv Kingsa, nadam se da ce obradovati navijace i kod kuce. Chicago, St.Louis i Vancouver, igraju protiv dosta slabijih ekipa. Vaxjo igra protiv verovatno najlosijeg tima u ligi, Davos je jedan od kandidata za titulu, te probah i njih.

 

 

NCAAF

 

UCLA-Oregon w2

Baylor-Texas Christian w1

 

Arkansas-Alabama w2

Mississippi State-Auburn w2

 

Texas A&M-Mississippi >65.5

 

South Florida-East Carolina >57.5

 

Kvote, 2.15, 2.06, 1.85, 1.80. UCLA-Oregon, duel timova sa losim odbranama, mislim da gosti imaju bolji tim u celini. Texas Christian je jedno od prijatnijih iznenadjenja, do sada. Ocekujem ipak, da mocni napad Medjeda, resi mec. Vreme je da Alabama pokaze kvalitet. Jos jedan poraz bi bio poguban. Auburn je pokazao, da moze dobiti i defanzivne tekme, te odigrah i njih. Sudar vrhunskih napada, na mecu Texas A&M-Mississippi. East Carolina PIrates deluju ubedljivo. Nadam se da ce i domacin dodati par poena za over. Georgia over, mi je bila jedan od prvih izbora, za ovaj vikend, no predomislih se nakon suspenzije njihovog najboljeg igraca.

Link to comment

Prodao Lopez, igrao je kao kesa danas iz nekog razloga i pokazao zavidan nivo kurcobolje ali sta da se radi, idemo dalje :D

 

Brat Moca Rumun, koji je na licni zahtev banovan zbog nekog mnogo zajebanog ispita koji sprema, mi je na fb chatu javio dva meca. Zapravo, javio mi je i juce jedan koji je prosao ali sam ja pavijan koji igra samo na svoj filing i nisam ga ispratio. Elem, dvojka i h2 na Gaz Metan - Mobitelco, kod mene je jutros bilo -2.5 a sad je -4.5, dok je cista dvojka 1.45. Kaze covek da dolazi lagano dvocifrenom razlikom. Drugi par je Spartak - Jagodina, to je valjda ova prva liga posle ABA lige, mislim prva srpska. Kaze da Jagodinci idu oslabljeni na mec jer su im prva dva centra povredjena a treci je opicen u glavu, i da tu treba da dodje kec i h1 +3.5. Inace, kvota na keca je ovamo kod mene pala pre 10 minuta sa 2.7 na 2.3, verovatno se nesto desava.

 

Ja cu da vezujem te dve u raznim kombinacijama a i singliracu posebno.

 

 

Edit: pao Spartak na 2.20 malopre, znaci bice nekog namestanja garant :D Rekao sam Moci da ce biti jeban analogno na sred Trga Republike ako zajebe, nadam se da zna sta radi :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Danas par laganih tiketa:

 

Škotska - Gruzija 1

Rumunija - Mađarska 1

 

@2,80

 

Poljska - Njemačka Hc2

Armenija - Srbija 2

 

@4,25

 

Malavi - Alžir 2

Albanija - Danska X2

Francuska - Portugal 1

 

@4,20

 

Poljska - Njemačka 2

CSKA Moskva - Vitjaz Podolsk 1

Mahut - Couacaud 1

RK Zagreb - Metalurg Skopje 1X

Đoković - Federer 1

Crvena Zvezda - Olimpija 1/1

 

@5,81

Link to comment

Djokovic 2:0 - 2.05

 

Djokovic HG-3.5 - 1.85

 

Djokovic HG-5.5 - 3.6 (slobodna igra)

 

Nisam se odavno kladio na njega, pogotovu ne u ovim velikim mecevima. AL imadoh nekakav filing :)

Link to comment

 

 

Edit: pao Spartak na 2.20 malopre, znaci bice nekog namestanja garant :D Rekao sam Moci da ce biti jeban analogno na sred Trga Republike ako zajebe, nadam se da zna sta radi :D

1.4 na bet365 :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...