Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Luksemburg preokrenuo na 2:1 protiv Makedonije. Maxbet jedino za tu utakmicu ne nudi kvote uzivo na poluvremenu.

 

Ziv je Dzaro umro nije...

Link to comment

Fudbal 0/1, Hokej 1/4. Neverovatno je da na fudbalu i ovakvi ziceri, ne mogu proci. Montenegro i Spain se obrukase sinoc. Dnevni tiket hokeja, prodje nekako. NHL je krenuo solidno, no na kraju se nista nije uklopilo. Washington razocarao sa golovima, mada tu ni Tampa nije dobila. Rangersi smaraju, kao i obicno, mogli su lepo sacekati OT. Ipak sam trebao singlirati St. Louis i Minnesotu, obe kvote su bile preko 1.60. Los dan, ulazimo u toplo-hladno period.

 

 

MLB

 

Baltimore-Kansas 1 (Tillman-Shields)

 

Tillman, 2-2, 6.21 ERA, protiv Kansasa. Shields, 11-7, 3.52 ERA, protiv Oriolesa. Forma, Tillman(2-1, 4.00 ERA), Shields(1-0, 4.76 ERA). Tillman deluje kao najbolji clan rotacije domacina. Shields, ne tako ubedljiv protiv Oaklanda, dosta bolji protiv Detroita. Dajem prednost napadu Baltimora, vreme je da Kansas dozivi prvi playoff poraz. Kvota 1,75. Bez zaletanja sa ulogom, fix u doigravanju se tesko hvata.

 

Fudbal

 

Italy-Azerbaijan 1

Belgium-Andorra 3+

Malta-Norway w2

Netherlands-Kazakhstan 3+

 

Kvota 1.59. Juce se kvalifikacije nisu posrecile, valjda ce danas biti bolji rezultati.

 

 

Hokej

 

Salavat-Amur 5+

SKA St. Petersburg-Jokerit 5+

 

Kvota 1.89. Nastavljam niz KHL tiketa. Salavat je povezao par minusa, protiv danasnjeg protivnika, cesto idu u over. St. Petersburg je dosao 5+, na svim ovosezonskim mecevima(15).

 

 

NHL+NCAAF

 

 

Carolina-NY Islanders 5+

UNLV-Fresno State w2

 

Kvota 1.81. Jedan NHL mec danas. Kilavi rezultati nocas. Par neefikasnih meceva, gde su ocekivane goleade. Veceras se sastaju ekipe, kojima ofanzivna produkcija nije strana, te probah 5+. Fresno State tradicionalno dominira, protiv danasnjeg rivala, pa probah viner na njih. Ovaj dabl stavih u grupu opreznih tiketa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Miljenko, igracu na Baltimor i iako gotovo nikad ne igram minus, ovo sam hteo da odigram 1& under 7.5. Ja obicno pratim statistiku ovde: Shields, Tillman (poslednjih 10 nastupa) i tu mi "izaslo" under 7.5 :D , ali kad vidim ovo tvoje Forma, Tillman (2-1, 4.00 ERA), Shields(1-0, 4.76 ERA) vuce me na over.

 

I sta sad? :D

Edited by Nesh
Link to comment

Shields je bio nesiguran protiv Oaklanda, no tu ga je napad pokrio. Sa Angelsima je imao laksi start, jer mu je podrska obezbedjena rano, pa je znao da moze pustiti par runova. Tillman deluje, kao da ima bar 10 playoff startova iza sebe. Mene je uvek strah, da igram under na Baltimor, kada vidim kakav power lineup imaju. Jeste Davis jos pod suspenzijom, no Cruz razbija.

U finalu NL, St. Louis-San Francisco, minusi su vec izvesna stvar, mada cu ja tu najverovatnije forsirati 1px.

Link to comment

OK. Hvala, Miljenko. :)

Odigrao na jednom olimpijskom ipak 1& under (cenim da ce biti 2:4 najkasnije posle drugog ininga :D ) posto mi se to prvo motalo po glavi. No, bice cudo ako tiket dogura do bezbola, pa se ne brinem mnogo.

 

Kasnije mozda jos nesto izdumam za noc pa cu opet da razmotrim.

Link to comment

Srbija-Spanija mladi.

 

Dom 1+ 1.67

Dom 2+ 4.60

Dom u oba 8

Dom 3+ 15

 

Jedan dovoljan za povracaj uloga.

Jos tokom prvog poluvremena mi je bilo jasno da sam sve pao. Ne bi nasi dali gol da se do sutra igralo.

Link to comment

Au, kakve kvote na mecu Simon-Lopez, Francuz favorit a na Spanca ~2.30 [emoji50] Gledam taj jebeni tenis kao sumanut vec dugo i ovde se igra malo jace nego standardno na brata Felisiana, mislim da je totalno pogresno postavljeno. Lopez psihicki stabilniji a nije u nista losijoj formi iako je Simon cistio sve do sad a u zadnjem mecu i Berdiha. Spanac igra raznovrsnije, ima bolji servis, bolje igra na mrezi i jaci je u glavi, mnogo puta se vadio iz zajebanih situacija.. ima cak i 2:1 u medjusobnim susretima a taj jedini poraz je iz 2008. nakon cega je dobio oba sledeca meca. Juce sam dobar 40e, izmedju ostalog i na njemu kad je gubio 0:1 i 2:4 u drugom, pa cu to sve da prebacim na dvojku. Ako ne dodje, posumnjacu u svoje tenisko znanje prilicno ozbiljno.

Link to comment

 

Odigrao na jednom olimpijskom ipak 1& under (cenim da ce biti 2:4 najkasnije posle drugog ininga :D ) posto mi se to prvo motalo po glavi.

 

Zamalo...bilo 1:4 posle treceg ininga... :D

Link to comment

Uzmi u obzir i da je umoran posle nekoliko teskih meceva ove nedelje. Al i meni se cini da nije kvota bas realna.

 

 

Naravno, razmisljao sam i o tome, pauza posle jucerasnjeg meca mu je manja od 24 sata i generalno je imao nesto teze meceve nego Simon ovde u Sangaju ali je Nadala i Iznera odradio iznenadjujuce lako i nije da je svaki mec bas bio tesko mucenje, a i kontam da ti profi sportisti uzimaju razne pain killere i tako neke stvarcice za brzi oporavak pa cu taj faktor umora potisnuti u stranu :D Ne vredi, idem sa 60e da vidim gde je najjaca kvota pa cu videti koliko da zakuvam. Stavicu i nesto sitno na 2:0 u setovima, cisto da mi ne bude zao ako me osecaj ne prevari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...