Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hokej+NFL 1/1, MLB 1/1. St. Petersburg novi lagani over. Jos malo pa ce davati minorne kvote za 5+. Seattle kontrolisao mec od pocetka, te sam i tu bio bez brige. San Francisco-Washington, treci 1px u nizu. Bolje da sam igrao to, umesto fiksa, prethodnih dana. Minimalan izbor, odlicni rezultati.

 

 

MLB

 

St. Louis-LA Dodgers 2 (Miller-Kershaw)

 

Miller, 1-1, 6.57 ERA, protiv Dodgersa. Kershaw, 5-5, 3.46 ERA, protiv Cardinalsa. Poslednji nastupi, Miller(1-0, 2.76 ERA), Kershaw(3-0, 2.57 ERA, regularna sezona). Kershaw se jos jednom nije proslavio u doigravanju. Primio je cak 8 runova, tokom nepunih 7 ininga na prvom mecu serije protiv Cardinalsa. Vreme je da se udaraci Dodgersa pokazu, odnosno da Kershaw prenese svoje dominantne nastupe i u playoff.

Kvota 1.60. Odigrah opreznije. I dalje mi nije jasno, kako Kershaw ne uspeva da izdominira i van regularnog toka sezone. Ova postava Cardinalsa, mi ne izgleda kao nesto, sto bi trebalo uplasiti top startera.

 

 

 

Hokej

 

Vitkovice-Saipa w2

VSV-Frolunda w2

Salzburg-Kloten w1

Servette-Briancon 1

 

Kvota 2.27. Zavrsno kolo grupne faze CL. Odigrah na par timova, kojima pobede trebaju za prolaz. Na Servette sam morao odigrati "u glavu", te stavih tiket u slabiju grupu.

Link to comment

Jedan današnji

 

Gateshead - Aflreton Town 1

Hamburg Freezers - Nottingham Panthers 1

MZT Skopje - KK Zadar 1

Cibona (+12,5) - Crvena Zvezda Hc1

 

@3,43

Link to comment

nadal ima neku upalu slepog creva ali uprkos tome, odlucio je da igra shanghai. pored toga i nije bas u najboljoj formi otkad se vratio ja odigrao h2 na lopeza. 2.15 kvota u maxbetu. 

Link to comment

MLB 0/1, hokej 1/1. MLB fix je u doigravanju, nesigurna rabota. Ne odigrah 1px, doslo je na oba meca. Hokej standardno uspesno. Saipa se mucila, no okrenuse nekako, u zavrsnih 10 minuta meca. Servette se odlepio, tek kada su se gosti skroz otvorili. Korektan dan, mada je mogao proci i jedan MLB fiks, za promenu.

 

 

Hokej

 

Karpat-Liberec w1

Sparta Prague-Mannheim w1

SKA St. Petersburg-Medvescak 5+

 

Calgary-Vancouver w2

 

Toronto-Montreal 4+

Boston-Philadelphia w1

 

Kvote, 1.63, 1.72, 1.72. Karpat i Sparta Prague, igraju meceve u okviru CL, i potrebni su im bodovi. St. Petersburg i 5+, kao i obicno(imaju niz od 14 meceva, na kojima su dosli 5+, 12/14 je bilo 6+).

Krece i NHL. Canucksi mi deluju, kao dosta ozbiljniji tim od Flamesa. Miller na golu, te mislim da vredi probati na njih. Boston je tradicionalno dobar , kod kuce protiv Flyersa. Doglavih kvotu sa 4+, na mecu u Torontu, vidim da je njihova serija cesto efikasna.

Link to comment

nadal ima neku upalu slepog creva ali uprkos tome, odlucio je da igra shanghai. pored toga i nije bas u najboljoj formi otkad se vratio ja odigrao h2 na lopeza. 2.15 kvota u maxbetu. 

 

dodje. pu jebem ti dimitrova jos jendom.

 

veceras jokic, miljenovic, gagic +

Link to comment

Hokej 3/3. St. Petersburg jos jedan lagani 5+. Karpat bez problema, Sparta se mucila, no ipak lagano privela mec kraju. Goleada u zavrsnici meca u Torontu. Bruinsi dobili tesan mec protiv Flyersa. Vancouver opravdao poverenje, Miller dobar. Nije moglo bolje od ovoga.

 

 

Fudbal

 

England-San Marino 5+

Liechtenstein-Montenegro P/K2

Moldova-Austria w2

Slovakia-Spain w2

 

Kvota 1.85. Iskombinovah par meceva kvalifikacija.

 

 

Hokej 

 

Tampa-Florida w1

Washington-Montreal 4+

 

Pittsburgh-Anaheim 5+

Dallas-Chicago 5+

 

St. Louis-NY Rangers w1

Minnesota-Colorado w1

 

Magnitogorsk-Vladivostok 4+

CSKA-Sochi w1

Orebro-Skelleftea w2

 

Kvote, 1.70, 1.97, 2.77, 1.72. Samo prvi tiket stavih u jacu grupu.

Tampa je imala iznenadjujuce dobru sezonu, te se ocekuje da nastave gde su stali, sa potpuno zdravim Stamkosom. U Washingtonu je doslo do promena "van leda", videcemo kako ce to izgledati u praksi. Malkin je pod znakom pitanja za veceras. Kod Ducksa fale Heatley i Palmieri, no tu je Kesler, koji bi trebao doneti nova resenja u ofanzivnoj trecini. Chicago je sacuvao tim, pri cemu je dodat i Brad Richards. Starsi imaju zanimljivu ekipu, zasnovanu na mladim snagama, Seguin, Nichushkin, Jamie Benn. Produkcija u napadu, ne bi trebala da manjka, posto su tu i Spezza i Hemsky. St. Louis i Minnesota su timovi, koje gotovo uvek pratim kao domacine. Magnitogorsk je sumnjiv za golove, no cetiri komada, ne bi trebala biti problem. Skelleftea ce se i ove sezone, boriti za sam vrh.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...