Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Losa serija, u najavi. Leverkusen bih preziveo vinerom, no u Dortmundu ne padose dva gola. Dortmund mi nije jasan, pobedjuju u CL, a ne mogu da daju gol protiv "mrtvog" Hamburgera. <_<

Link to comment

Losa serija, u najavi. Leverkusen bih preziveo vinerom, no u Dortmundu ne padose dva gola. Dortmund mi nije jasan, pobedjuju u CL, a ne mogu da daju gol protiv "mrtvog" Hamburgera. <_<

i mene sjebe dortmund mamicu im jarecu

 

Timmy bre jarane gde nadje Singapurcane :isuse:

Link to comment

MLB 1/1, fudbal 0/3, hokej 1/1, NCAAF 0/4. Dodgersi nekako dobise, kada ih odigrah opreznije. Uzasno losi rezultati na fudbalu. U Dortmundu nije bilo drugog gola, Zvezda se obrukala protiv ovih pacera. Cagliari bih pao i na 2+, Barsu izbegoh 3+. Nisam tu mogao nista provuci. Hokej ponovo, bez vecih problema. Najlosiji NCAAF vikend, ove sezone. Alabama i Oklahoma, ispod ocekivanja. Texas-Baylor, gomila gresaka, vecina poena je pala u zavrsnoj cetvrtini. Nebraska se probudila na kraju, no kasno za over. Wisconsin neocekivano los ofanzivno, te ni tu nije bilo blizu plusa(2 TD manjka). Jos jedan prilicno los dan.  Juce i prekjuce, vratih ono sto sam uzeo, od ponedeljka do cetvrtka.

 

 

MLB

 

Detroit-Baltimore 1 (Price-Norris)

 

Kansas-LA Angels H2(+1.5) (Shields-Wilson)

 

Price, 7-3, 2.82 ERA, protiv Oriolesa. Norris, 0-3, 6.57 ERA, protiv Detroita. Forma, Price(1-1, 3.32 ERA), Norris(3-0, 1.47 ERA). Za Tigerse je svaki naredni mec eliminacioni. Price bi trebao da dokaze, da je bio vredan trejda, i donese svojoj ekipi, prvu pobedu u seriji.

Shields, 6-3, 3.31 ERA, protiv Angelsa. Wilson, 4-0, 3.20 ERA, protiv Royalsa. Poslednji nastupi, Shields(0-1, 4.12 ERA), Wilson(1-1, 3.29 ERA). Shields se nije proslavio protiv Oaklanda, no napad ga je pokrio. Wilson u dobroj formi, u zavrsnici sezone. Udaraci Angelsa, zatajili na prva dva meca serije, i sada je pobeda imperativ. Nadam se da ce gosti, odigrati barem egal mec.

Kvote, 1.55, 1.55. Nisam forsirao sa uplatom, mada je los playoff niz, prekinut nocas.

 

 

Fudbal

 

Chelsea-Arsenal 2+

Mladost Lucani-Partizan w2

Real Madrid-A. Bilbao 3+

 

Man Utd-Everton 3+

 

U. De Concepcion-Colo Colo 2+

U. De Chile-San Marcos 3+

 

Kvote, 1.71, 1.58, 1.75. Prvi tiket, odigrah nesto jace.

 

 

Hokej

 

Eisbaren-DEG Metrostars 5+

Manglerud-Sparta Sarpsborg 5+

Dynamo Moscow-Sochi w1

Kosice-Trencin w1

 

Kvota 1.77. Na Norvezanima i Rusima, su dosta male kvote danas, te sam morao staviti vise parova, sto je povuklo stavljanje tiketa u slabiju grupu.

 

 

NFL

 

New Orleans-Tampa w1

Philadelphia-St.Louis w1

 

Jacksonville-Pittsburgh w2

Denver-Arizona w1

 

New England-Cincinnati PH1(+0.5)

 

Kvote, 1.49, 1.65, 1.85. New Orleans i Philadelphia lice na zicere. Pittsburgh je puno kvalitetniji od Jaguarsa, dosta je ono brukanje protiv Tampe, prosle nedelje. Denver igra kod kuce, protiv cvrste Arizone. Ne verujem da su gosti bas toliko dobri, da bi dosli do pobede. New England igra lose, no cini mi se da su ovde potcenjeni. Nisu Bengalsi tolika sila, da bi bili favoriti u Bostonu.

Prateci tiket, Carolina w1, Dallas w1, Detroit >43.5, San Diego w1, Cleveland P<24.5, San Francisco P<24.5. Kvota 11.37. 

Link to comment

Cekam Reala peti, a ovaj golman Bilbaoa brani ko lud.

 

 

A kakvi ste vi ti kladionicari kad ne znate za SIngapurcane :P

 

 

edit: i dade ga majstor :)

Edited by Timmy
Link to comment

MLB 0/2, fudbal 2/3, hokej 0/1, NFL 3/3. Najgluplji MLB playoff, od kada igram. Detroit manje-vise, no da Angelsi ne mogu do bar jedne pobede u seriji, je stvarno neverovatno. Fudbal korektno, prosao jaci tiket, moji uredno 3+, kod Cilea bar povezah oba promasaja. NFL prijatno iznenadio. New Orleans nekako dobio u OT(uz pomoc sudija), moji Steelersi tesko do pobede protiv Jaguarsa, ostalo bez vecih problema. Ok dan, taman za prekid dvodnevne lose serije.

 

 

Hokej+NFL

 

SKA St. Petersburg-Slovan Bratislava 5+

Washington-Seattle w2

 

St. Petersburg prekinuo seriju pobeda, 5+ overi dolaze i dalje. Seattle deluje kao dosta ozbiljniji tim od Washingtona, te probah njih, kao pobednika meca sa produzetkom.

 

 

MLB

 

San Francisco-Washington 1px (Bumgarner-Fister)

 

Bumgarner, 2-3, 2.60 ERA, protiv Washingtona. Fister, 1-1, 2.77 ERA, protiv San Francisca. Forma, Bumgarner(1-1, 2.66 ERA), Fister(3-0, 1.66 ERA). Bolje da sam umesto fiksa, od starta krenuo sa prvom devetinom x, koji je pomalo igra na srecu. Duel vrhunskih startera, pa ni veceras ne bi trebalo biti previse poena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...