Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 0/2, fudbal 1/2, hokej+NFL 1/1, prosao je i fudbalski tiket sa kvotom 29.5(LE, uz kvotu 1 na St. Etienne, te je startna kvota 40 smanjena). Znam da je MLB playoff, tezak za pogoditi, no ovo su bas glupavi rezultati. Detroit odigrah pomalo navijacki, mada Scherzer i nije bio los. Angelsi su me vec iznervirali. Propustili su gomilu sansi, sa igracima u RISP situaciji. Neverovatna odbrana Kansasa u 6. iningu(hvatanje Aokija na zidu). Dynamo-PSV, neocekivano mlitav mec. Inter me nervirao do samog kraja, no nekako je pao drugi gol. Zato je tiket sa 12 parova, dosao relativno lako, osim pomenutog vinera, gde je bila kvota 1. Skelleftea dobila na misice, Green Bay nije mogao lakse doci. Jos jedan lep dan, mada su Angelsi mogli doneti bas dobar plus.

 

 

MLB

 

LA Angels-Kansas 1 (Shoemaker-Ventura)

 

LA Dodgers-St.Louis 1 (Kershaw-Wainwright)

 

Baltimore-Detroit >6.5 (Chen-Verlander)

Washington-San Francisco 1 (Strasburg-Peavy)

 

Shoemaker, 0-1, 10.00 ERA, protiv Royalsa. Ventura, 0-1, 4.50 ERA, protiv Angelsa. Poslednja 3 starta, Shoemaker(2-0, 2.45 ERA), Ventura(2-0, 2.50 ERA). Shoemaker je imao izvanrednu ruki sezonu. Vraca se nakon pauze zbog povrede, u veoma bitnom mecu za domacina. Ventura ima finu sezonu, no pitanje je kakav ce biti u playoff okruzenju. Jos jedan poraz bi Angelse doveo na prag eliminacije.

Kershaw, 5-5, 3.46 ERA, protiv Cardinalsa. Wainwright, 4-5, 2.90 ERA, protiv Dodgersa. Forma, Kershaw(3-0, 2.57 ERA), Wainwright(3-0, 0.38 ERA). Sudar najboljih NL picera. Kershaw ce gotovo sigurno dobiti Cy Young trofej, za najboljeg picera konferencije. Ocekujem tesan mec, i ispratih Dodgerse, iza startera, koji vec ima 21 pobedu, ove sezone.

Chen, 1-0, 4.91 ERA, protiv Detroita. Verlander, 9-2, 3.43 ERA, protiv Oriolesa. Aktuelni nastupi, Chen(1-2, 3.06 ERA), Verlander(2-0, 2.14 ERA). Dve mocne postave. Verlander je popravio formu, pred kraj regularnog dela sezone, no Camden Yards je neugodan teren za picere.

Strasburg, 3-0, 3.10 ERA, protiv San Francisca. Peavy, 4-5, 3.87 ERA, protiv Nationalsa. Trend forme, Strasburg(3-0, 0.00 ERA), Peavy(1-0, 1.83 ERA). Strasburg ce imati prvi playoff start. Bio je odlican u zavrsnici sezone. Peavy se fino snasao u dresu Giantsa. Dajem prednost Washingtonu, zbog domaceg terena.

Kvote, 1.60, 1.50, 2.18. Potonji tiket, odigrah opreznije.

 

 

Fudbal

 

Lillestrom-Rosenborg 3+

 

Kvota 1.60. Probah ovaj par, koji gotovo uvek ide u 3+, uz standardni egzibicioni tiket(P1+, 2+, par vinera).

 

 

Hokej

 

Atlant Moscow-SKA St.Petersburg 5+

Salzburg-Znojmo 5+

 

Kvota 1.57. Pratim i dalje Kovalchuka i druzinu, mada ce i toj seriji morati doci kraj. Dvoumio sam se sta da stavim iz EBEL lige, na kraju uzeh Salzburg.

Link to comment

Uništili su me Ejndželsi,popišali se po meni,zakopali me,otkopali me,pa se ponovo popišali. Sve im jebem. Koliko smrdljiva ekipa. Puhols ništa. Traut ništa. Od petog ininga svaki ining imaju lead on čoveka do 11og i ništa. Au,kako sam se iznervirao. Čekao sam ih na 2 mnogo jaka tiketa.

Edited by theanswer
Link to comment

ja juče imao plan od kog sam rešio da ne odstupim: prvo u sedam kec na fejenord i steaua daje gol za dve hiljade, a kad tu dobijem pare, stavljam sve na kec na asteras i salcburg gg. dobitak trebalo da izađe nešto više od dvadeset hiljada. no, ja, lakom kakav jesam, dodam u sedam viner na paok :lol: kad to ne dođe, malo mi je bila kvota 4 za ove dve u devet, pa dodam i 3+ na menhengladbah. i tako ostanem bez tri hiljade umesto da dobijem 23. ne znam šta da kažem.

Link to comment

Meni je lakse kada idem. Preko neta umem da izdivljam.  Ovako odigram unapred planiramo, i to je to.

Jos malo o Angelsima. Mene je smorio onaj los bunt Calhouna, u 8. iningu. Imas coveka na prvoj bazi, 3-1 count i insistiras na buntu, no valjda Scioscia zna bolje.

Link to comment

LA Angels @1.65

 

Posto vidim da ste ih obojica odigrali sinoc i da ih je Miljenko ponovio veceras, reko' da probam. :)

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

najjače je što sam ja preko neta i igrao :lolol: obično uvek ostavim 10% uplate da branim tiket, ali sad em nisam, em ne bi ni imalo smisla, jer ga je steaua uvalila tek na kraju, a paok primio dva komada za tri minuta u drugom poluvremenu.

Link to comment

Meni je lakse kada idem. Preko neta umem da izdivljam.  Ovako odigram unapred planiramo, i to je to.

Jos malo o Angelsima. Mene je smorio onaj los bunt Calhouna, u 8. iningu. Imas coveka na prvoj bazi, 3-1 count i insistiras na buntu, no valjda Scioscia zna bolje.

 

Ma od trećeg ininga sam znao da će izgubiti. I pre toga,čim u prva dva nisu imali hit protiv jebenog Vargasa,znao sam. I znao sam da će da bude nešto glupavo na kraju. Baš baš odavno se nisam iznervirao tako. Tim koji nije udario ni 100 HR tokom sezone udari ga sad u 11om iningu. Pakao. Jebo ih bunt da ih jebo bunt,kako mrzim kad im tako poklone aut,možeš misliti pomerili su ga u scoring position. Ne volim tako da se igra ako baš ne moraš tako kao što Kanzas nema power udarače pa mora da igra tako. Ti imaš u sastavu igrače vredne ne znam ni ja koliko i ti buntuješ na 3-1 i to majstor da je zamahnuo ne bi onako popoutovao. Sad sam se opet iznervirao kad se setim cele te utakmice.

Link to comment

Vala i ja sam. Znao sam da me ceka naporan posao danas, i ostao sam da gledam do kraja, sve se nadajuci da cu videti walk-off HR. <_<

Bullpen Detroita ponovo kolabirao. :lolol:  :isuse:  Sreca te odigrah over.

Bar mi hokej prolazi lagano.

Link to comment

Vala i ja sam. Znao sam da me ceka naporan posao danas, i ostao sam da gledam do kraja, sve se nadajuci da cu videti walk-off HR. <_<

Bullpen Detroita ponovo kolabirao. :lolol:  :isuse:  Sreca te odigrah over.

Bar mi hokej prolazi lagano.

 

Uzeo sam dan slobodno od bejzbola danas. Dosta mi je svega :D 

Link to comment

MLB 0/3, fudbal 0/1, hokej 1/1. Znam da MLB playoff, cesto dolazi bez bilo kakve logike, no ovo je vec previse. Napad Angelsa ponovo zamro. To je valjda jedini nacin, kako Kansas moze dobiti mec protiv njih. Kershaw ponovo nadrljao protiv Cardinalsa. Picer koji bez problema kontrolise, skoro sve timove, u regularnom delu sezone, ne moze da dobije playoff mec. Izgledalo je da je mec resen, nakon 6-1 za Dodgerse. Vidim da su se pojavile toerije zavere, na pojedinim sajtovima, u vezi ove tekme. Norvezani nekorisni ponovo, ne diram ih vise, u 3+ varijanti. Jos jedan lagan izlaz na hokeju. Los dan, no moralo se i to desiti, nakon dosta dobre nedelje.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-St.Louis 1 (Greinke-Lynn)

 

Greinke, 9-4, 3.17 ERA, protiv Cardinalsa. Lynn, 3-1, 4.50 ERA, protiv Dodgersa. Forma, Greinke(2-0, 3.50 ERA), Lynn(0-1, 2.84 ERA). Nije mi i dalje jasno, ono sto se desilo sinoc. Prosecan napad Cardinalsa, okrenuo veliki zaostatak, protiv trenutno najboljeg picera. Probao na Dodgerse, jos jedan poraz, znaci gotovo sigurnu eliminaciju.

Kvota 1.55. Odigrah oprezno danas. Ne pogodih nijedan mec od starta doigravanja. Dobro, jesam onaj over juce, no on je bio deo dabla.

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Paderborn w1

Bayern-Hannover P/K1

Dortmund-Hamburger 2+

Hoffenheim-Schalke 2+

 

Zvezda-Vozdovac P/K1

Rayo Vallecano-Barcelona P/K2

Aston Villa-Man City w2

 

Verona-Cagliari 3+

 

Kvote, 1.66, 1.60, 1.78. Singl stavih u grupu manjih uloga. Prva dva tiketa odigrah u Milleniumu, jer su tamo najvece kvote, za ove moje igre.

 

 

Hokej

 

Lulea-HV 71 w1

Davos-Biel w1

 

Kvota 1.71. Sa golovima ne nadjoh povoljnu kombinaciju, te odabrah par fikseva, na top timove u svojim ligama.

 

 

NCAAF

 

Texas Christian-Oklahoma w2

Mississippi-Alabama w2

 

Northwestern-Wisconsin >47.5

 

Texas-Baylor >57.5

 

Michigan State-Nebraska >59.5

 

Kvote, 2.03, 1.70, 1.70, 1.70. Danas nisam odigrao samo overe, kao sto obicno radim, tu je i jedan fix dabl, na timove koji se visoko rangiraju.

Edited by Miljenko
Link to comment

Puknem juce 3 hiljade, aj nije strasno, bolje zavrsiti ranjen nego mrtav, taj rad. Odem jutros u kladionicu da izvucem to, pogodim drugi set na Stosur i skinem pola, odigram neki levi tenis i ostane mi 900 valjda, i onda potop :D Igrao sve po 500-1000 i nista nisam pogodio, otisao na -7500 ali ipak na kraju prosla kvota 4.2 i zavrsio na ukupno -50e. Bukvalno sam pobegao iz kladionice posle toga, ne treba silovati kad ne ide..

 

Sad cu da vijam malo Klizana drugi set, ne igra Berdih danas kao protiv Iznera i 4.3 je prevelika kvota pre pocetka seta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...