Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bravo na pogotku :)

 

Mene sinoc prodade Celsi za dosta. Cekao sam da daju 2+ i u oba na malo jace. I imao sam dubl sa kvotom skoro 15 PSG i Celsi daju u oba.

 

Za utehu mi je sto sam ispogadjao PSG u singlovima da daju 2+, u oba i 3+. Bile odlicne kvote (3+ cak 8.5), al sam to na dosta sitnije igrao. Dovoljno za plus, ali sa jos jednim golom Celsija bi ih unistio. Jebi ga, uvek to malo.

 

 

edit: cekaj, jesi imao i sistem 2/3 ili samo ovo? Ubiti te treba ako nisi :(

Edited by Timmy
Link to comment

MLB 0/1, fudbal 2/2, hokej 1/1. Oakland izgubio dobijen mec. Ispustise 7-3, u 8. i 9. iningu. Povedose 8-7, u dodatnim ininzima, ali ponovo nisu uspeli da "zatvore" mec. Fudbal dosao kako meni treba. Dobro, mogao je i kilavi City da dobije, no i ovako nije lose. Jos jedan izlaz na hokeju, sada u zavrsnim minutima meca. Lep dan, no bio bih zadovoljniji, da Oakland nije kiksirao.

 

 

Fudbal

 

Ludogorets-Real Madrid 3+

Arsenal-Galatasaray w1

 

Leverkusen-Benfica w1

Anderlecht-Dortmund 2+

 

Kvote, 1.64, 1.70. Prvi tiket stavih u jacu grupu.

 

 

Hokej

 

Medvescak-SKA St.Petersburg 5+

Lulea-Frolunda w1

 

Kvota 2.15. Sumnjiva kombinacija danas, bar kada je o fiksu rec. Duel timova, koji su odlicno otvorili sezonu(imaju po jedan poraz u regularnom delu meca). Dajem prednost domacinu, koji je kvalitetniji tim.

 

 

MLB preskacem danas. Hteo sam odigrati H1(+1.5) na Pittsburgh, no Bumgarner startuje za San Francisco(ima fenomenalnu statistiku na gostovanjima), te je bolje da ne igram navijacki.

Link to comment

Timmy ne cestitaj mi dzabe, ubiti me treba :D.

Otkako sam zadnje 3-4 godine poceo da ubadam ikseve na Predictorima poceo sam da dodajem i tiket sa tacnim rezultatima za sitne uplate (30-50din) u zavisnosti kakvi su ostali tiketi u paketu tog dana. Pitao sam za sistem cisto da vidim da li bi se isplatilo da malo pojacam uplatu.

 

Za veceras mi BVB nikako nije 2 bas kao ni Arsenal 1. Teski mecevi za vikend, a ruster znacajno prepolovljen. Pored toga odigracu Lever 1&GG kvota 3.45, Real DP, OLY GG i eventualno Bazel X.

Link to comment

Joj, steta bas  :(

 

Ma ne moras ni da povecavas uplatu, kvota 50, malo li je. Isto sve cepaj samo sistem 2/3, 2/4 ili neki treci :)

Edited by Timmy
Link to comment

odigrao 10 utakmica vec pogodijo nase devojke odbojku i SAD.

 

Onda to skratio na 4 utakmice:

Arsenal 1,Anderleht daje gol,Atletiko 1x i specialno za kolegu Timmya Ivanovic-Lisicki 1 :D

Link to comment

Šta da radim kada me meridian pokrade bez maske na internet klađenju? Računaju mi Gulbisa kao promašen par,a čovek je predao,znači treba da bude kvota 1.

Edited by theanswer
Link to comment

Meni se kod njih, gotovo svakog vikenda desava, da pogresno ubace NCAAF rezultate. Onda sledi zivkanje centrale, no nije se desilo da ne isprave.

Link to comment

Fudbal 2/2, hokej 1/1. Real kilavio, no nekako dodje 3+. Dortmund je dokazao kvalitet, u zavrsnici meca. Lulea se vratila, nakon 0-2, taman za kvotu 1. St. Petersburg rutinski, do jos jednog 5+ meca. Dobro je sto ne odigrah Pittsburgh, navijacka igra, nikada ne daje rezultate. Odlican dan.

 

 

MLB

 

LA Angels-Kansas 1 (Weaver-Vargas)

 

Baltimore-Detroit 2 (Tillman-Scherzer)

 

Weaver, 7-4, 2.21 ERA, protiv Kansasa. Vargas, 5-4, 3.02 ERA, protiv Angelsa. Forma, Weaver(2-1, 3.60 ERA), Vargas(0-2, 9.95 ERA). Domacin ima power lineup, starter im je u boljoj formi. Trebali bi Angelsi lepo poceti ovu seriju

Tillman, 3-0, 3.58 ERA, protiv Detroita. Scherzer, 3-1, 3.92 ERA, protiv Oriolesa. Poslednji nastupi, Tillman(1-1, 3.20 ERA), Scherzer(2-0, 2.70 ERA). Scherzer mi deluje dovoljno pouzdano, da bih probao na Tigerse. Baltimore je i dalje bez Davisa, koji ima jos par meceva suspenzije.

Kvote, 1.55, 1.80. Angelse stavih u grupu jacih tiketa.

 

 

Fudbal

 

Dynamo Moscow-PSV 2+

Rijeka-Sevilla w2

 

Dinamo Minsk-Fiorentina w2

Slovan Bratislava-Napoli w2

Inter-Qarabag 2+

 

Kvote, 1.84, 1.83. Dve EL kombinacije, no bez nekog zaletanja sa uplatom. Tu je naravno i egzibicioni tiket, koji obicno pada na jednom paru. Sinoc uhvatih P/KX na Juventusu i Baselu,kao i nekoliko drugih stvari, no tiket pade na w2 na Olympiakosu.

 

 

Hokej+NFL

 

Skelleftea-Farjestads w1

Green Bay-Minnesota w1

 

Kvota 1.78. Norvezane cas daju, cas ne daju(5+), te uzeh samo Skellefteu. Green Bay se izgleda vraca u formu. Ne verujem da se Minnesoti moze posreciti, kao protiv Atlante.

 

Jos malo pa krece i regularni deo NHL sezone, tu uvek ima zanimljivih stvari za igru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...