Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

koja je razlika izmedju bonus kvote i ove regularne kvote?

 

Ponude nekoliko utakmica sa bonus kvotama u dodatku. Na tiketu mozes da odigras samo jednu utakmicu sa bonus kvotom, a uslov je da pored nje na tiketu imas jos 2 ili vise utakmica.

 

EDIT: U slucaju Celsija osnovna kvota je 1.70, a bonus 1.90.

Edited by Nesh
Link to comment

 

 

 

MLB

 

Kansas-Oakland 2 (Shields-Lester)

 

Shields, 6-4, 3.82 ERA, protiv Oaklanda. Sezona, 14-8, 3.21 ERA. Lester, 9-3, 1.84 ERA, protiv Royalsa. Ukupno, 16-11, 2.46 ERA. Forma u zavrsnici sezone, Shields(0-1, 4.12 ERA), Lester(2-1, 1.80 ERA). Ovo je nesto, zbog cega je Lester doveden. Shields ima odlicnu sezonu iza sebe, no napad Kansasa mi ne uliva previse poverenja, te odigrah na goste. Kansas ce biti pod pritiskom, jer je ovo njihov prvi ulazak u playoff, jos od 1985. godine. Opreznija uplata ovde, ipak se u doigravanju, moze desiti bilo sta.

Kvota 1.85.

 

 

I agree. Čim sam video ko se sastaje,razmišljao sam kako je to dvojka u glavu. Očekivao sam možda malo veću kvotu,u Meridianu je 1,8,al dobro nije za baciti. Dakle. očekujem da se Lester raspadne koliko u prvom iningu :D

 

Uzgred želim da bacim čini na raspalog Jarka Nieminena što je predao na 1:4 u drugom setu,stisni zube,odigraj dva gema svakako ćeš izgubiti. Imao sam Bekera i na kraju kvota 1.

Edited by theanswer
Link to comment

Sinoc je bilo obrnuto, Kansas 1.8, Oakland 1.9, no sada je skoro svuda Oakland favorit. Ovih 1.85, nadjoh u Milleniumu.

Nema ovde nerviranja. Ostali su najbolji timovi, tu nista nije iznenadjenje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Imaju bolju rotaciju, bullpeni su tu negde. Cespedes im prilicno nedostaje, kada je o udaracima rec, no nisu ni tu slabiji od Kansasa, koji se ne moze pohvaliti nekim power udaracima. Ne bi bilo bas 1.45. Moja procena 1.55-1.65.

Link to comment

Sunce ti, kakav dan. Igrao od jutros singlove i dublove uglavnom po 500din, cisto da ubijem vreme, i ginuo sam do 10 hiljada ali na kraju zavrsio "samo" 40 evra u minusu. Izvadio me veceras Lindel, puko prvi set glupavo od dosta poznatijeg Svarcmana, ja zveknuo drugi set za 700 i mec za hiljadu i krenuo da pisem ovde post kako bi mogao da okrene a kvota ogromna, da ispratite ako vam je dosadno... i onda skontao da cu verovatno izmalerisati i odustao, a brat okrenuo nekako i vratio me malo u zivot. Da nije, bio bi teski pogibonsi bespotrebno a bas lepo prolazim s tim tenisom vec duze i skenjao bih se jako :D

Link to comment

Dobio je 2:0 lagano vođstvo u prvom i ko što si napisao za ovo je i doveden. Nek se nosi u kurac. Još je imao sreće sa onim idiotskim trčanjem Kanzasa u drugom iningu. Sad će da se vrate sutra malo. Još je strike zona kao da ju je Šilds lično crtao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...