Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zvezda - Galata 2&<156.5Alba -Partizanaikos 2Banvi-Budusn. 1Unics - Ulm H1 (+10.5)Nymbyrk - Valenc. H2 (-3.5)----------------------------------------------- kod Maxbet-a kvota=31.02----------------------

Link to comment

Sinoc malo bolje, 3/4. Cibulkova oborila kombo.Danasnji uzi izbor:Murray 9- 1.setAzarenka 9- 1.setSerena 9- 1.setMan Utd 1Barsa 1Roma 3+Sve ovo daje malo vecu kvotu od 5, na kombo tiketu.Siri izbor:Oklahoma dop>205.5Miami dop>198.5Federer <32.5Del Potro <29.5Seppi >38.5Tsonga fixKohlschreiber fixMurray hendikepRaonic hendikepCilic fixTomic fix

Link to comment

Sta mi uradi Samanta Stosur, kurva australijska... 5:2 u trecem setu i onda gubi 5 gemova za redom i cao. Jebali je steroidi, dzabe uzima kad nume. Kod Kineza me izjebali neki sto sam igrao manje od 219, palo samo 244. Pogodio Trejsija dvojku i jos dve gluposti, ali ovi se raspucali.Veceras brat Sepi dobija Istomina, Dalas melje Hjustona... naci cu jos neki tenis i neki basket, valjda necu opet naleteti na minu. Od jacih kvota, ovaj Zeremi Shardi bi mogao opusteno da rokne Granoljersa, mislim da je ipak bolji igrac ali videcemo. Mozda kasnije napisem nesto, kad prozujim po netu.Trenutno imam aktivan tiket sa 3 para, Pamesa + Zvezda + PAO, kvota 3, uplatio crvenu.

Link to comment
Sta mi uradi Samanta Stosur, kurva australijska... 5:2 u trecem setu i onda gubi 5 gemova za redom i cao. Jebali je steroidi, dzabe uzima kad nume. Kod Kineza me izjebali neki sto sam igrao manje od 219, palo samo 244. Pogodio Trejsija dvojku i jos dve gluposti, ali ovi se raspucali.
Kolko im traje utakmica? :isuse: 4x15 ko NFL?
Link to comment

4x12 igraju Kinezi, neke ekipe idu na ~180 poena ali ima i rezultata poput 154:129, koliko je bilo pre 10ak dana na mecu Zhejiang - Shanxi. Idioti, a ja jos veci kad padnem tako na jednu bezveze.

Veceras brat Sepi dobija Istomina, Dalas melje Hjustona... naci cu jos neki tenis i neki basket, valjda necu opet naleteti na minu. Od jacih kvota, ovaj Zeremi Shardi bi mogao opusteno da rokne Granoljersa, mislim da je ipak bolji igrac ali videcemo. Mozda kasnije napisem nesto, kad prozujim po netu.
Ubacio Seltikse protiv Hornetsa cistog keca (1.28, da pojacam dobitak), pao samo to za 7 800 :0.6: Na drugom tiketu, Sardi dobio Granoljersa, Brands lagano preko 35.5, Kirilenko laganica, Kvitova ce dobiti verovatno... ali jebeni Florian Majer puko 3:0 od Berankisa :isuse:
Link to comment

Uzi izbor:Li Na 9- 1.setA.Radwanska 9- 1.setIvanovic fixTipsarevic fixSharapova fixPrebacivacki sa kvotom 4.8.Preostali parovi:Djokovic 9- 1.setWawrinka fixKerber fixMiami h2(+1.5)Efes doh2(-1.5)Dok ja odoh da odigram, promenjen hendikep na Efesu. :dry:Egzibicioni:Tipsarevic >38.5Almagro >41.5Djokovic hendikepWawrinka >41.5Kerber hendikepBartoli hendikepA.Radwanska hendikepLi Na hendikep

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...