Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

 

 

Timmy jos jedan i sve prolazi?

 

Ne udje i taj cetvrti, al nema veze, dobro i ovako :)

 

Slično razmišljamo. Ja sam odigrao singl live manje od 3.5 golova na tekmi, kad je Valensija dala drugi. 

 

 

Bila kvota oko 2.5 pretpostavljam. Ili malo manja.

Link to comment

Za pocetak samo sigurice -_- :

 

Estudiantes - Velez X  3.05

CreteilAC - Ajaccio X  3.20

Valenciennes - Orleans  1  2.45

Sporting - Porto 2  2.60 (bonus tip, inace je 2.50)

 

Ukupno 62.17 (Maxbet)

Link to comment

 

 

 

Ne udje i taj cetvrti, al nema veze, dobro i ovako :)

 

 

Bila kvota oko 2.5 pretpostavljam. Ili malo manja.

 

 

Na poluvremenu na 2:0 je under 3,5 bilo oko 1,9

Link to comment

Igrajte ovog Carballes Baenu uzivo drugi set protiv Ramosa makar za simbolican ulog, prevelika je kvota a igra dobro i vec je rutinski uzeo prvi set. Ja igrao i prvi set i mec na pocetku a sad pojacao i drugi.

 

Kako to napisah, puko je svoj servis i gubi 3:1 :D Sad cu da ga pojacam za jos nesto sitno ako bude gubio 4:1, moze lako da vrati brejk posle.

Edited by Zli Gli
Link to comment

MLB 0/1, fudbal 0/1, hokej 1/1, prosao i MLB tiket. Ovo lici na mene, Detroit i Porcello, lagano porazeni, pogodih tiket sa 4 para. Nastavlja se serija glupavih rezultata na fudbalu. Nemci odlucili da me osiromase, valjda ce uskoro bataliti, ove 0-1 gluposti. Hokej ponovo prosao, bolje da to odigrah jace, tja. MLB tiket je malo sanirao dan. Ovo i nije toliko vazno, potreban je dobar vikend.

 

 

MLB

 

Jos dva dana regularnog dela. Nemam neku singl/dabl ideju za danas, te odigrah samo tiket.

Pittsburgh 2, Detroit 1, St.Louis 2, NY Yankees <8.5, San Francisco <8.5. Kvota 7.92.

 

 

Fudbal

 

Man Utd-West Ham 3+

 

Arsenal-Tottenham 3+

 

Villarreal-Real Madrid 2+

Koln-Bayern P/K2

Chelsea-Aston Villa P/K1

 

Audax Italiano-U. De Chile 3+

 

Schalke-Dortmund 2+

Liverpool-Everton 2+

Hull-Man City w2

 

Barcelona-Granada 1

Wolfsburg-Werder 2+

Roma-Verona 2+

Atalanta-Juventus w2

 

Kvote, 1.46, 1.74, 1.72, 1.65, 1.73, 1.75. Prve tri stvari stavih u jacu grupu. Par egzibicionih, Englezi+Skoti, vikend 3+ tiket...

Vreme je da fudbal krene da dolazi bolje. Ovo je verovatno najkilaviji pocetak sezone, od kada igram.(popularna kombinacija, ni fiks ni golovi :D )

 

 

Hokej

 

CSKA-Dinamo Minsk w1

SKA St.Petersburg-Vityaz 5+

 

Kvota 1.59. Morace i ovaj uspesan KHL niz negde da se zavrsi, odlican pocetak hokejaske sezone.

 

 

NCAAF

 

Georgia-Tennessee >55.5

 

Michigan State-Wyoming >48.5

 

Wisconsin-South Florida >50.5

 

Mississippi-Memphis >58.5

 

Kvote, 1.80, 2.00, 1.85, 1.80.  Nisam previse menjao granice danas, po poen ispod proseka, te su kvote prilicno visoke. I nije bilo toliko tesko suziti izbor, imao sam 5 ozbiljnih kandidata.

Link to comment

Fudbal 5/6, hokej 1/1, NCAAF 2/4. Ovo je ono sto ja zovem, skoro idealnim fudbalskim kolom. Osim na Arsenalu, gde su strelci zatajili, bilo je golova gde treba; jaci timovi su vecinom ostvarili pobede. Jos jedan lagani KHL izlaz. NCAAF polovicno, no dobre kvote su pokrile uplatu. Ono sto nije doslo, nije bilo blizu, te nema razloga za nerviranje. Par meceva koje izbacih, takodje su ostali u okviru undera, te boljeg resenja nije bilo. Prosao je i jedan sistem sa golovima na fudbalu, pa mogu reci da je dan bio odlican.

 

 

MLB 

 

Nema jos ponude za meceve, koji odlucuju o plasmanu u doigravanje. Mozda je tako bolje, jer ima dosta kombinacija. Obicno je ovaj zavrsni dan sezone, dobar za izbegavanje.

 

 

Fudbal

 

Inter-Cagliari 3+

 

Colo Colo-Nublense 3+

 

Hearts-Livingston 3+

 

Kvote, 1.71, 1.52, 1.55. Danas su vecinom ostali mecevi, koji nisu po mom ukusu. Odabrah par 3+ utakmica, na timove koji imaju lep 3+ trend.

Potonji singl, stavih u slabiju grupu.

 

 

Hokej

 

Iserlohn-DEG Metrostars 5+

Lillehammer-Valerenga 5+

 

Kvota 1.71. Oprezna kombinacija za danas, bolje da ne diram fiks.

 

 

NFL

 

Pittsburgh-Tampa w1

San Diego-Jacksonville w1

 

Dallas-New Orleans >52.5

 

Minnesota-Atlanta w2

 

Chicago-Green Bay >49.5

 

Kvote, 1.41, 1.80, 1.53, 1.85. Odbrana Steelersa jeste nekompletna, no Tampa mi deluje preslabo. Prvo sam hteo probati hendikep, ali se odlucih na kraju za sigurniju varijantu. San Diego igra dobro i ne bi trebao imati problema, protiv nejakog protivnika(makar imali novog coveka na QB poziciji). Dallas-New Orleans, raspucavanje u najavi. Odbrana domacina pusta puno poena, napad nema problema sa postizanjem TD. Atlanta konacno pokazuje znake zivota. Sledi im gostovanje, protiv nekompletne Minnesote. Packersi razocarali, od starta sezone. Mec protiv velikog rivala, bi bio idealan da napad konacno dodje do izrazaja. Prve dve stvari, odigrah nesto jace.

Prateci tiket, Baltimore w1, Indianapolis P1, Detroit w2, San Francisco >50.5, Houston P<21.5, Oakland P<21.5. Kvota 18.40.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/3, hokej 1/1, NFL 2/4. Fudbal solidno, no nije mi se dopalo ovih 0-0, na Colo-Colo-Nublense. Na stranu 3+, pao je i sistem(P2+, 5+), gde sam vec imao 4 izlazne kombinacije. Promasise par "mrtvih" sansi, u prvom poluvremenu, domacin je bio iznenadjujuce letargican. Hokej uredno. Sada pogodih poene dobro, no NFL fix je dosao uzasno lose. Moji se obrukase, protiv nedoraslog rivala. Atlanta dokazala, protiv oslabljene Minnesote, da je teska za procenu. Lep pocetak dana, no na kraju i nisam bio preterano zadovoljan.

 

NFL

 

Kansas-New England P2

 

Kvota 1.85. Nastavljam igranje poluvremena na Patriotse, do sada su bili bez greske.

 

 

Fudbal

 

Rangers-Hibernian 2+

Borac Cacak-Zvezda w2

CFR Cluj-Univ.Cluj w1

Udinese-Parma 2+

 

Kvota 1.84. Jedan miks dnevni tiket, za oprezniji ulog.

 

 

Hokej

 

Medvescak-St.Petersburg 5+

ZSC Lions-Fr. Gotteron 5+

 

Kvota 1.69. Ovo je jedino sto se moglo izvuci iz danasnje ponude, te i ovde nisam forsirao.

Link to comment

NFL 0/1, fudbal 1/1, hokej 1/1. Tezak poraz Patriotsa. Los NFL vikend u fiksu, srecom te pogodih poene. Fudbal dosao manje-vise lagano. Prosao i hokej, mada je izgledalo, da ce Zurich pasti. Minimalan plus.

 

 

MLB

 

Kansas-Oakland 2 (Shields-Lester)

 

Shields, 6-4, 3.82 ERA, protiv Oaklanda. Sezona, 14-8, 3.21 ERA. Lester, 9-3, 1.84 ERA, protiv Royalsa. Ukupno, 16-11, 2.46 ERA. Forma u zavrsnici sezone, Shields(0-1, 4.12 ERA), Lester(2-1, 1.80 ERA). Ovo je nesto, zbog cega je Lester doveden. Shields ima odlicnu sezonu iza sebe, no napad Kansasa mi ne uliva previse poverenja, te odigrah na goste. Kansas ce biti pod pritiskom, jer je ovo njihov prvi ulazak u playoff, jos od 1985. godine. Opreznija uplata ovde, ipak se u doigravanju, moze desiti bilo sta.

Kvota 1.85.

 

 

Fudbal

 

CSKA Moscow-Bayern P/K2

Sporting L.-Chelsea w2

 

Man City-Roma w1

PSG-Barcelona 2+

Schalke-Maribor 2+

 

Kvote, 1.64, 1.84. Dve CL kombinacije. Kvote su iz Milleniuma, videh da su u Mozzartu dosta manje.

 

 

Hokej

 

Dinamo Moscow-Vityaz w1

DEG Metrostars-Nurnberg 5+

 

Kvota 1.59. Dinamo Moscow mi bas i nije omiljen tim za igru. Igraju zatvorenije, od vecine vrhunskih KHL ekipa. Povedu, a onda cekaju priliku iz kontre. Protivnik je dosta slabiji, te ipak odigrah viner na njih. Metrostarsi primaju golove, "kao na traci", ocekujem efikasan mec i danas. Ovo stavih u grupu tiketa sa manjim ulogom.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...