Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I dodje taj jedan. MLB 1/2, fudbal 0/2, hokej 0/1. Oakland ne moze da igra puno losije od trenutno prikazanog. Ne diram ih u fiksu do doigravanja(ako udju u playoff). Kershaw i Dodgersi, lagano dobise. Ne mogu da verujem, kako fudbal lose dolazi. Da igram fix "u glavu", ne bih imao nikakve sanse, no i ovako se tesko prolazi. Barcelona nikad gora, baksuzni Leverkusen, ponovo 1-0. Cim odigrah hokej bez vinera, produzetak, tako je to, kada ne postujes sopstvena pravila. Zamoran i glup dan, bice tesko, kada se MLB zavrsi.

 

 

MLB

 

Detroit-Minnesota 1 (Scherzer-May)

San Francisco-San Diego <7.5 (Petit-Cashner)

 

Chicago White Sox-Kansas 2 (Quintana-Shields)

 

Scherzer, 8-2, 4.53 ERA, protiv Twinsa. Sezona, 17-5, 3.19 ERA. May, 0-1, 8.44 ERA, protiv Detroita. Ukupno, 3-5, 8.39 ERA. Forma, Scherzer(2-0, 2.61 ERA), May(2-1, 6.89 ERA). Detroit ima 2 pobede prednosti, na vrhu divizije, i trijumf veceras bi im skoro sigurno obezbedio da budu ispred Royalsa.

Petit, 1-5, 4.54 ERA, protiv San Diega. Ukupno, 5-5, 3.63 ERA. Cashner, 2-3, 3.52 ERA, protiv Giantsa. Do sada, 5-7, 2.21 ERA. Poslednji nastupi, Petit(1-2, 2.53 ERA), Cashner(3-0, 1.50). Padresi su jedan od najzahvalnijih under timova. San Francisco pobedom, obezbedjuje playoff mesto(moze i porazom, ako Brewersi izgube), Cashner je zabelezio pobedu protiv Giantsa, pre pet dana, ali na domacem terenu, uz 2 pustena runa.

Quintana, 0-5, 4.20 ERA, protiv Kansasa. Za sada, 9-10, 3.22 ERA. Shields, 6-5, 3.58 ERA, protiv White Soxa. Sezonski bilans, 14-8, 3.18 ERA. Pogled unazad, Quintana(2-0, 1.33 ERA), Shields(1-1, 2.61 ERA). Osvajanje divizije je sve dalje od Royalsa. Domacinstvo u wild card mecu je blizu, posto Oakland igra veoma lose. Shields je najbolji clan rotacije gostiju. Vreme je i da oni udju u playoff(nije ih bilo, jos od 1985.).

Kvote, 1.82, 1.70. Jos par dana do kraja regularnog dela, i sve je manje timova, koji se bore za plasman, te je izbor za ozbiljniju igru suzen.

Prateci tiket, Milwaukee 2, Seattle H2(+1.5), Pittsburgh 2, Oakland 2. Kvota 6.71.

 

 

Hokej

 

Magnitogorsk-Amur w1

SKA St.Petersburg-Atlant Mytishi 5+

 

Kvota 1.55. Stavih u grupu slabijih tiketa, mozda i Kovalchuk i drugovi, jednom zakazu. Norveska liga nije bila kompletno u ponudi, te se ogranicih na jedan tiket. Par meceva je otislo na miks tiket sa fudbalom.

Twente P/K2, PSV P/K1, Valencia P/K1, Steaua 3+, CSKA w1, Stavanger 5+, Djurgarden 0-6, Lulea w2. Kvota 5.34.

 

 

NCAAF

 

Oklahoma State-Texas Tech H1(-11.5)

Arizona State-UCLA >59.5

 

Kvota 2.88. Najpre sam hteo H1, na -9.5, na prvom paru, odnosno H1, na +7.5, na drugom, no nisam dobio kvote, te odigrah jednu opreznu kombinaciju, za pracenje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nema nista da se igra, pa samo 3 utakmice...(za pocetak :sleep: ):

 

 

Ljungskile - Sundsvall 1   2.25   (posto sam ja igrao keca, ladno mozete da odigrate Sundsval prvi daje gol ili daje gol u prvom :D )

Valencia - Cordoba. 1&3+  2.10  (uvek me zeznu, al izbor nikakav, mora da se igra nesto)

St. Etienne - Bordeaux. X  3.25  (no comment)

 

Ukupna kvota 15.35 (Soccer)

Link to comment

nek cunami udari u kaljari

 

dortmund x, Levante x-2 i mrtvi, raspali kaljari 1

kvota 144

 

Cagliari ne treba pipnuti ni motkom dok je Zeman trener, totalno nepredvidiva ekipa sto se tice i fiksa i golova. Lose su krenuli, ali iskustvo govori da ce imati skroz saren ucinak, kakav god da je raspored i ko god da je protivnik (sem nekolicine najjacih, prenaivan je to fudbal za ozbiljne ekipe; Napoli npr nije ozbiljna ekipa i to bi mogli da drmnu :D ). Golovi su mozda malo bezbedniji, ali ne znam sta i tu moze da dolazi u kontinuitetu, bednih g2+ ili protivnik 1+, ko ima volje da igra takve kvote. Ja ne bih, bar ne kod Cagliarija, postoje mnogo srecniji nacini da se ispuni tiket.

Link to comment

UAE, Al Fujaira - Al Dhafra:

 

prvoGG (3.2)

 

drugoGG (2.45)

 

gg gg (8.5)

Celih 0:0.

 

Al nastavljam sa UAE, Al Jazira - Emirates, na gosta autsajdera: gost2+ (2.9), gost u oba (4.8) i gost3+ (8)

Link to comment

Celih 0:0.

 

Al nastavljam sa UAE, Al Jazira - Emirates, na gosta autsajdera: gost2+ (2.9), gost u oba (4.8) i gost3+ (8)

nemoj da nastavljas prijatelju inace ode u minus :(

 

Nemoze se bez te proklete kladionice pa to ti je, juce na jednom tiketu barca a na drugom Montpeiller nije mogao gol da da.

 

Danas:

Lazio daje gol 1.23

Kalmar daje gol 1.33

Bohum daje gol  1.23

Link to comment

nemoj da nastavljas prijatelju inace ode u minus :(

 

 

Ma te leve tekme preko dana igram samo na sitno za razbibrigu.

 

 

Za uvece Valensija:

 

dom u oba (2.15), dom3+ (2.55).

 

I na sitnije: dom4+ (5), dom I2+ (3.65), dom II2+ (2.75)

Link to comment

Razmisljao sam se da li da sad na poluvremenu idem da uzivo branim da Valensija ne daje gol do kraja, kvota 3.1. Jer se par puta desilo poslednjih dana da mi na ove igre ekipa vodi 2:0 na ht i tako ostane, jebe im se valjda da se vise cimaju... Ali ipak nisam otisao. Nek ostane samo ono sto sam prvo igrao, metnuce valjda jos jedan (a nista im ne bi falilo ni dva, suplja ova Kordoba ko sito)

Link to comment

Ljungskile - Sundsvall 1   2.25   :thumbdown:

Valencia - Cordoba. 1&3+  2.10 :)

St. Etienne - Bordeaux. X  3.25  :)

Ukupna kvota 15.35 (Soccer)

 

Eto, smanjim na tri utakmice i opet padnem na jednu. :D Dobro, ponovio sam ove dve donje posle pada na prvu, pa nocas cekam jos jednu. Bice, slutim, opet rutinski.

 

Timmy jos jedan i sve prolazi?

Edited by Nesh
Link to comment

Razmisljao sam se da li da sad na poluvremenu idem da uzivo branim da Valensija ne daje gol do kraja, kvota 3.1. Jer se par puta desilo poslednjih dana da mi na ove igre ekipa vodi 2:0 na ht i tako ostane, jebe im se valjda da se vise cimaju... Ali ipak nisam otisao. Nek ostane samo ono sto sam prvo igrao, metnuce valjda jos jedan (a nista im ne bi falilo ni dva, suplja ova Kordoba ko sito)

 

Slično razmišljamo. Ja sam odigrao singl live manje od 3.5 golova na tekmi, kad je Valensija dala drugi. 

 

 

 

MLB

 

Detroit-Minnesota 1 (Scherzer-May)

 

Chicago White Sox-Kansas 2 (Quintana-Shields)

 

 

resavska škola, hvala još jednom

Link to comment

MLB 1/2, hokej 1/1, NCAAF 0/1. Detroit iskontrolisao mec. Kansas napravio lep preokret, i ostao u trci za vrh divizije. Neocekivano raspucavanje u San Franciscu(valjda su odigrali opusteno, nakon poraza Brewersa). KHL i dalje dolazi perfektno. St.Petersburg u neverovatnoj seriji, fikseva i overa. NCAAF ne bih prosao, ni u onoj drugoj varijanti. Ipak je to sport za singlove(ili ja ne umem da vezem 2 meca). Mogao sam i bolje iskombinovati, no nisam forsirao, pa se i ne bunim previse.

 

 

MLB

 

Detroit-Minnesota 1 (Porcello-Swarzak)

 

Porcello, 8-6, 3.74 ERA, protiv Minnesote. U sezoni, 15-12, 3.31 ERA. Swarzak, 2-2, 5.83 ERA, protiv Detroita. Do sada, 3-2, 4.52 ERA. Forma, Porcello(0-2, 4.00 ERA), Swarzak(0-1, 7.59 ERA). Porcello ne tako ubedljiv, u poslednje vreme, no ocekujem da ga napad isprati i priblizi Tigerse osvajanju divizije. Imaju 2 pobede viska, u odnosu na Kansas, 3 meca pre kraja regularnog dela sezone.

Kvota 1.45. San Francisco je sinoc usao u playoff, pa je malo sta ostalo nepoznato.

Tiket, Cleveland 1, Pittsburgh 2, Oakland 2, Kansas 2. Kvota 7.49.

 

 

Fudbal

 

Galatasaray-Sivasspor w1

Sandnes-Valerenga 2+

Mainz-Hoffenheim 2+

 

Kvota 1.63. Turke ne volim, no nije bilo drugog resenja. 2+ mecevi, deluju prilicno verovatno.

 

 

Hokej

 

Lukko-Tappara 0-6

DEG Metrostars-Ingolstadt 5+

EHC Munich-Iserloh w1

Skelleftea-Brynas w1

 

Kvota 2.64. Austrijanci nisu efikasni kao ranije, te mi je izbor suzen. Svajcarska liga je tradicionalno nepredvidljiva, pa je redje igram. Nemci krenuse sa puno golova, za razliku od prethodne 2-3 sezone. Oprezan ulog, ipak su 4 para u pitanju.

 

 

Sada treba "procesljati" sutrasnje parove. Fudbal cu odabrati brzo, za NCAAF vec treba dosta vremena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...