Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 1/3, fudbal 1/1, hokej 1/2, prosao i fudbalsko-teniski tiket od prekjuce. Seattle se skoro sigurno oprostio od doigravanja sinoc. Detroit morao da zakomplikuje mec, no dosao je 1 nekako. Underi prosli lagano. Oakland kao da pokusava da ne udje u playoff, no izgleda da im to nece uspeti, jer i konkurencija igra lose. Fudbal, za promenu, lagani izlaz. Na hokeju jaci tiket uspesan, Bern "prodao" par minuta pre kraja. Prosle su jace uplate, sto uz prateci tiket, daje manji plus. Mogao je i Oakland proci, no da se ne bunim.

 

 

MLB

 

Oakland-LA Angels 1 (Lester-Santiago)

 

LA Dodgers-San Francisco 1 (Kershaw-Hudson)

 

Lester, 4-3, 3.94 ERA, protiv Angelsa. Sezona, 16-10, 2.41 ERA. Santiago, 1-2, 2.39 ERA, protiv Oaklanda. Do sada, 5-9, 3.98 ERA. Aktuelni nastupi, Lester(3-0, 1.29 ERA), Santiago(1-2, 11.25 ERA). Matchup startera, potpuno na strani domacina. Nadam se da ce napad Athleticsa, obezbediti dovoljnu podrsku Lesteru.

Kershaw, 13-5, 1.44 ERA, protiv San Francisca. Za sada, 20-3, 1.80 ERA. Hudson, 6-5, 3.98 ERA, protiv Dodgersa. Na nivou sezone, 9-12, 3.52 ERA. Forma, Kershaw(3-0, 2.57 ERA0, Hudson(0-3, 10.32 ERA). Kershaw gotovo sigurno uzima CY Young Award(trofej za najboljeg picera konferencije). Ovo je idealna prilika da zabelezi jos jednu pobedu, i osigura osvajanje divizije svojoj ekipi.

Kvote, 1.50, 1.40. Ovo je vise za dabl, nego za singl, no zbog promenljive igre Oaklanda, odlucio sam da ih razdvojim.

Tiket, Minnesota 1, Pittsburgh H2(+1.5), Seattle H1(+1.5), NY Yankees <8.5, Detroit <8.5. Kvota 5.95.

 

 

Fudbal

 

Bezanija-Partizan P/K2

Zvezda-Borac Cacak P/K1

Malaga-Barcelona P/K2

 

Dortmund-Stuttgart 2+

Leverkusen-Augsburg 2+

Fiorentina-Sassuolo w1

Juventus-Cesena P/K1

Napoli-Palermo w1

 

Kvote 1.60, 1.78. Prvi tiket odigrah nesto jace, Italijani su uvek sumnjivi, kada se igraju u vecem broju. Ostale kupove "bacih" na propratni tiket.

 

 

Hokej

 

Karpat-Kosice 1

Frolunda-Briancon 6+

 

Kvota 1.74. Frolunda sa normalnom granicom za golove(6+), je data samo u Mozzartu, te sam morao da odigram Karpat u glavu(hteo sam 5+). Stavljeno u grupu opreznih tiketa.

Link to comment

kako mrzim ovaj siti flegmatični... nisu mogli šansu da stvore u prvom, ne gol da daju, ali zato spiče tri komada za deset minuta u drugom, onako čisto da pokažu da im se može

Link to comment

Odigrao u Socceru cetiri utakmice i opet na jednu: Sampdorija 1&2-3 (2:1), PSZ 2&2-3 (0:2), Lion 1&3+ (4:0) i padoh na Viljareal. Igrao 2, ono 1:1. Kvota bila 97, pa ce me utesiti vracanjem uloga. -_-

Edited by Nesh
Link to comment

Cekam gol(ove) Sevilje. Igrao standardno domacin u oba, 3+ i 4+. Sve manje nade..

 

A iz zezancije odigram na 100 din Barsu 0:0. I dalje tiket u igri :D Al ne verujem da ce ostati, pre mislim da moze da padne 2 ili cak 3, nego da ostane 0:0.

Edited by Timmy
Link to comment

Da Barsa ne da gol uzivo 1.50. Dakle, sigurica. :D

Uzgred, Malaga je mogla da igra utakmicu i bez golmana. Ne znam da li je uopste bilo suta u okvir gola.

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...