Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam danas svasta pogodio a na kraju imao i srece. Karsijaka vodila skoro 3 pune cetvrtine i nisam igrao nista, a onda Rusi okrenuli na 54:50 na kraju trece i ja nazovem da igram dvojku a ovi moji nisu dali nego samo H2 +3.5, i doslo 2 razlike :D A inace, bilo je nereseno na par sekundi pre kraja pa su Turci pustili Ruse da bez odbrane zabiju kos za pobedu jer im se valjda nije igrao produzetak... ispizdeo bih jako da sam odigrao dvojku i pao tako bezveze zbog necije kurcobolje :D

Link to comment

MLB 0/1, fudbal 2/4, hokej 1/1, NFL 2/3, prosao i NFL tiket. MLB dabl sam mogao bolje uklopiti. Oakland u fiksu recimo, umesto undera na Metse, no desavaju se i lose procene. Jos jedan nekoristan fudbalski dan. Moji dodjose 3+ vec na poluvremenu. Na Roma-Cagliari, cekah treci gol, 80 minuta i corak. Na misice je prosao jos jedan tiket uvece, ali je bilo dosta glupih rezultata, kada se sve sabere. Hokejaski tiketi jednostavno izlaze. Juce je izgledalo, da ce niz biti prekinut, no sve je doslo kao poruceno, u zavrsnim periodima meceva. NFL odlicno sastavljen. Favoriti opravdali poverenje, mada je New England kilavio. Dallas prijatno iznenadio, velikim preokretom(0-21). Neocekivano glup mec u Detroitu. Tamo gde su trebali dominirati napadi, nizale su se greske. NFL tiket prosao, uz dosta srece. Baltimore dobio na kraju, Philadelphia tesno, srecni poluvreme minusi na Bengalsima, odnosno Arizoni. Sjajan dan, nakon loseg pocetka na fudbalu.

 

 

MLB/NFL

 

Chicago Cubs-St.Louis 2 (Wood-Wainwright)

 

Oakland-LA Angels <8.5 (Samardzija-Wilson)

NY Jets-Chicago P<24.5

 

Wood, 5-5, 4.84 ERA, protiv Cardinalsa. Sezona, 8-12, 4.86 ERA. Wainwright, 10-7, 4.25 ERA, protiv Cubsa. Do sada, 19-9, 2.45. Forma, Wood(0-1, 6.57 ERA), Wainwright(3-0, 0.69 ERA). Cardinalsi sinoc obezbedise playoff, sada im ostaje da sacuvaju vrh divizije. Nadam se da ce Wainwright imati korektnu podrsku veceras.

Samardzija, 0-2, 7.11 ERA, protiv Angelsa. U sezoni, 6-12, 2.98 ERA. Wilson, 11-7, 3.30 ERA, protiv Oaklanda. Za sada, 13-9, 4.42 ERA. Poslednja 3 starta, Samardzija(0-1, 1.64 ERA), Wilson(3-0, 2.45 ERA). Samardzija je cesto i u Oaklandu zrtva lose podrske. Protiv Texasa nije pustio poen, tokom 8 ininga, no onda je closer napunjen. Wilson je definitivno prebrodio krizu, taman pred doigravanje.

Nadam se da nece biti nekog raspucavanja, na Jetsima veceras. Poeni su dosta teski za procenu, od starta sezone. Sinoc najsigurniji over(Detroit-Green Bay), je pretvoren u lagani under. Poluvreme underi su me slusali sinoc, nadam se nastavku tog trenda.

Kvote, 1.55, 2.18. 

Tiket, Pittsburgh 2, LA Dodgers 1px, San Diego 1px, NY Yankees <8.5, Detroit >7.5. Kvota 9.30.

 

Sve je manje pravih resenja za igru, kada je o MLB mecevima rec. Dosta timova eksperimentise, vec neko vreme. Ovi koji su usli u playoff, vise paze na to, kako izbeci povrede.

Hteo sam odigrati i jedan fudbalski tiket, ali na kraju izmudrovah neki miks sa tenisom, za sicu.

Link to comment

Na brzinu odigrah ovaj terminu 18h.

 

Island Hafnarfjordur i Hammarbi - PrvoGG, DrugoGG i GG GG. Kvote redom 4.9, 3.6 i 17 tj.  4.4. 3.4, 13...

 

Benfika, dom u oba, dom3+ i dom 4+ (1.93, 2.15, 4.1)

 

Ova dva dovoljna za mini minus. Al malo falilo da se bas radujem. Pre svega da je Fram protiv Hafnar postigao golove u razlicitim u poluvremenima. Isto kao i Benfika.

 

 

Sad mladi Cesi, sitni singlovi,

 

Pribram, Bohemians i Jihlava sve po prvo3+ i prvo4+. Kvote oko 4 i 11.

 

Jedan pogodak izvlaci ulog.

Link to comment

kakav sam vikend imao, ne ponovilo se.

juče razmišljam da li da za veliki ulog, pored andera na keksija i gg na lever stavim i dvojku na mančester ili da daju 2+. naravno, odabrao sam ovo prvo. posle toga probam da se izvadim, pogodim steauu 2vpp2, džajantse i w2 na inter, ali me zajebe brazil u odbojci. posle se mislim koja sam morončina da igram protiv domaćina na kvotu 1.45.

ne sećam se da je ovoliko favorita u toku jednog vikenda puklo, mislim da su se kladže razbile od para: mančester, totenhem, liverpul, atletiko, bilbao, psž, bajern, dortmund, galatasaraj...

naravno, čim sam odustao od 2-4 i vratio se na tradicionalno neprofitabilno gađanje <_<

Edited by Malvo
Link to comment

MLB 1/2. Wainwright lagano iskontrolisao Cubse. Kod dabla, promasih oba para, sto je dobra stvar, te nema nerviranja.  Fudbalsko-teniski tiket i dalje u igri. Mrzim kada ne znaju, kada se koji mec igra(ostala jos 2 tenisa); mada kakvi su rezultati, bolje i da ih ne odigraju. Korektan dan.

 

 

MLB

 

Toronto-Seattle 2 (Dickey-Felix Hernandez)

 

Detroit-Chicago White Sox 1 (Price-Carroll)

Miami-Philadelphia <7.5 (Alvarez-Hamels)

 

Oakland-LA Angels 1 (Gray-LeBlanc)

Cincinnati-Milwaukee <7.5 (Cueto-Fiers)

 

Dickey, 4-3, 4.50 ERA, protiv Marinersa. U sezoni, 13-12, 3.82 ERA. Felix, 5-5, 4.63 ERA, protiv Toronta. Ukupno, 14-5, 2.07 ERA. Forma, Dickey(2-0, 2.70 ERA), Hernandez(0-0, 0.90 ERA). Dickey nasao formu, no njegov tim je ostao bez sansi za playoff. Izgledalo je da ce Felix konacno imati priliku da odigra playoff mec, no nakon par losih meceva Marinersa, to nije previse verovatno. Za Seattle je pobeda imperativ veceras, te probah na njih.

Price, 4-5, 3.69 ERA, protiv White Soxa. Do sada, 14-12, 3.37 ERA. Carroll, 0-1, 5.40 ERA, protiv Detroita. Ove godine, 5-10, 5.01 ERA. Poslednja 3 starta, Price(1-2, 4.50 ERA), Carroll(0-2, 4.76 ERA). Taman kada izgleda da je Detroit skoro osigurao vrh divizije, usledi neki glup poraz. Jasno je da se ne moze dobiti svaki mec, no ne dati poen, protiv anonimnog startera, je najblaze receno mediokritetno. Price ume bolje od do sada prikazanog i vreme je da pokaze sta zna.

Alvarez, 1-1, 1.99 ERA, protiv Philliesa. Za sada, 11-6, 2.82 ERA. Hamels, 9-13, 3.19 ERA, protiv Marlinsa. Na nivou sezone, 9-7, 2.47 ERA. Prethodni nastupi, Alvarez(1-0, 3.52 ERA), Hamels(1-1, 2.21 ERA). Miami do kraja sezone, bez najboljeg udaraca Stantona, te im davanje poena nece biti lako.Hamels retko trokira, pa ocekujem tvrd mec.

Gray, 2-0, 3.00 ERA, protiv Angelsa. Sezonski bilans, 13-9, 3.28 ERA. LeBlanc, 0-0, 7.84 ERA, protiv Oaklanda. Sezona, 0-1, 4.64 ERA. Kada je o formi koju Gray ima rec, 0-1, 3.60 ERA.  Za domacina je skoro svaki mec do kraja regularnog dela sezone, kao playoff mec. Angelsi pokusavaju da ne zamore previse rotaciju, pred doigravanje, pa je zato i LeBlanc dobio sansu. Cini se da je napad Athleticsa, konacno nasao kakvu-takvu formu, te odigrah na njih veceras.

Cueto, 5-3, 3.22 ERA, protiv Brewersa. Dosadasnji deo sezone, 18-9, 2.33 ERA. Fiers, 1-2, 2.95 ERA, protiv Redsa. Presek sezone, 6-3, 1.78 ERA. Pogled unazad, Cueto(2-1, 3.05 ERA), Fiers(2-1, 1.45 ERA). Nakon izgubljene serije u Pittsburghu, Brewersi imaju samo teoretske playoff sanse. Ovaj mec je vise stvar prestiza, duel startera u odlicnoj formi.

Kvote, 1.60, 2.09, 2.20. Treci tiket stavih u grupu opreznijih.

Prateci tiket, Kansas H2(+1.5), NY Yankees 1, Washington 1, Pittsburgh 1px, LA Dodgers <7.5. Kvota 8.40.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Paderborn P/K1

Hoffenheim-Freiburg 2+

Werder-Schalke 2+

Real Madrid-Elche 3+

 

Kvota 1.80. Kupove retko igram ozbiljno(nas je izuzetak), te je to otislo na egzibicioni tiket.

 

 

Hokej

 

CSKA-Lada w1

SKA St.Petersburg-Vladivostok 5+

 

Bern-Stavanger w1

Djurgarden-Zlin w1

 

Kvote, 1.53, 1.65. KHL dabl, za nesto jaci ulog. Iz CL odabrah 2 meca, gde timovi imaju realne sanse za prolaz.

Link to comment

Celta - La Korunja. 

 

Gost1+ (1.61), gost2+ (4.1), gost u oba (7), gost3+ (14)

 

La korunja potcenjena posle debakla od Reala. A mislim da ce bas zato danas da zapnu i daju Celti bar 2 kom.

Link to comment

Gledam penal seriju Liverpul-Midlsboro i ljudi pogadjaju 20 uzastopnih penala. A onda moj Deportivo dobije penal u 89.om i umesto da mi lepo donesu dosta para (otisao sam da pojacam uplate pred sam pocetak) oni naravno promase. Mnogo bi mi lakse bilo da par minuta pre toga nisam gledao ove lude Engleze :(

 

edit: u 94. jako sumnjiva situacija, isto igra rukom u 16, ali ovaj put sudija nista. 

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...