Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 1/1, fudbal 1/3, hokej 1/1, NCAAF 2/4. Scherzer uspesno iskontrolisao Royalse(bila je jedna kriticna situacija, koja je razresena nakon pregledanja snimka). Fudbal kao i obicno glupavo. Bayern se bruka i dalje. Nisu dobili mec, gde se ocekivalo 3/4-0, i to ako nisu raspolozeni. Arsenal i Real lagano dodjose. Za Juve sam vec sam kriv, jer njih gotovo uvek, igram u fiksu. Hokej izasao tesno, no bitno je da je proslo. Michigan State i Georgia odose, bez vecih problema, u over. Izbacih Wisconsin over, gde je palo 85 poena. Umesto njih stavih Alabamu hendikep, koja je takodje dosla. Ni to mi se nije dopalo, te odigrah Missouri hendikep, koji je naravno pao. Boise State nije bio blizu, to je bio neizbezan pad. Moglo je i bolje, mali minus.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Toronto <8.5 (Tanaka-Hutchison)

Atlanta-NY Mets <7.5 (Ervin Santana-Jacob deGrom)

 

Tanaka, 2-0, 2.08 ERA, protiv Toronta. Do sada, 12-4, 2.51 ERA. Hutchison, 3-3, 4.59 ERA, protiv Yankeesa. Sezona, 10-12, 4.51 ERA. Forma gostujuceg startera, 1-1, 4.82 ERA. Tanaka nije imao start, zbog povrede, jos od prve polovine jula. Ako je iole spreman, imamo tesan mec u najavi.

Santana, 3-1, 1.93 ERA, protiv Metsa. Ukupno, 14-9, 3.74 ERA. Jacob deGrom, 1-1, 2.25 ERA, protiv Atlante. Za sada, 8-6, 2.68 ERA. Poslednji nastupi, Santana(1-2, 5.82 ERA), Jacob deGrom(1-0, 1.29 ERA). Santana i nije u nekoj formi, no sastaju se dve ekipe, kojima napadi nisu ubedljivi(to narocito vazi za domacina). Jacob deGrom ima odlicnu ruki sezonu iza sebe. Imao bi vise pobeda, da njegovi udaraci nisu cesto bili neproduktivni.

Kvota 2.25.

Tiket, Washington 2, Baltimore 1, Seattle 2, Cleveland 2, Oakland 1. Kvota 9.44.

 

 

Fudbal

 

Leicester-Man Utd 3+

 

Roma-Cagliari 3+

 

Feyenoord-Ajax 2+

Wolfsburg-Leverkusen 2+

Tottenham-WBA w1

 

Man City-Chelsea 2+

PSG-Lyon w1

Radnicki-Partizan w2

Levante-Barcelona P/K2

 

Kvote, 1.72, 1.55, 1.60, 1.61. Singlovi nesto jace, u odnosu na ostalo. Vreme je da moji pokazu, zasto su potrosene tolike pare. Roma-Cagliari bi trebao biti otvoren mec.

 

 

Hokej

 

Salzburg-Dornbirn 5+

Innsbruck-Vienna w2

Lillehammer-Stavanger 5+

 

Kvota 1.98. Ne bas simpatican izbor danas, te ispratih jednim opreznim tiketom.

 

 

NFL

 

Jacksonville-Indianapolis w2

New England-Oakland P1

New Orleans-Minnesota w1

 

St.Louis-Dallas w2

 

Detroit-Green Bay >51.5

 

Kvote, 1.85, 1.79, 1.85. Jaguarsi deluju kilavo, kao i prosle sezone. Ocekujem dobro izdanje Coltsa. Ramsi deluju nemocno, bez makar solidnog resenja na QB poziciji. Dallas jeste prodao milion puta, no vecerasnji mec deluje izgledno, a i kvota je dobra. Pobeda bi im donela sigurnost, pred duel protiv New Orleansa, sledece nedelje. U Detroitu, kanonada u najavi. Green Bay razocarao, na prvom gostovanju u sezoni, te se nadam da ce, napad pre svega, odigrati bolje. Tiket je stavljen u jacu grupu.

Propratni tiket, Cincinnati P<21.5, Baltimore w2, Philadelphia w1, San Francisco P<21.5, Miami P<21.5. Kvota 14.19.

 

 

Sto mrzim kada mi isti tiket kucaju pogresno vise puta(4), zatim slicno i kod sledeceg. Onda se nacekah, dok mi proknjizise NCAAF. Smorih se za medalju.

Ovo mi je, na zalost, najbezbolnije resenje, jer nemam dobru kontrolu, kada igram online. -_-

Link to comment

Gledao sam juce oba meca ovog Mega kupa kod nas u Mitrovici i uzeo nesto sitno na Karsijaku protiv Mege, doslo rutinski. Danas u 6 imamo poklon kvotu od 2.05 na Buducnost jer deca iz Mege ne mogu fizicki da se nose ni sa kim, dok je u drugom mecu Karsijaka bolji tim ali je kvote osrednjih 1.50 pa ne znam da li da singliram Buducnost ili dubl sa Turcima. Razmislicu jos, pocinju tek u 6.

Link to comment

Mancester....nestane mi struja pri rezultatu 3:1 za Mancester (imam na jednom tiketu 2&3+, na drugom duplu pobedu, pomislio bi covek doci ce bar ovo prvo... :blush: ), vrati se kad ono rezultat 3:3, da bi nekoliko minuta kasnije bilo 5:3 za Lester. :Hail:

Link to comment

Na brzinu odigrah ovaj terminu 18h.

 

Island Hafnarfjordur i Hammarbi - PrvoGG, DrugoGG i GG GG. Kvote redom 4.9, 3.6 i17 tj.  4.4. 3.4, 13...

 

Benfika, dom u oba, dom3+ i dom 4+ (1.93, 2.15, 4.1)

Link to comment

Buducnost manje vise rutinski, sa pola gasa. Valjda je neko ispratio, ja prosao lepo danas. Na drugom mecu Karsijaka vodi od starta ali ako kojim slucajem uhvatite kvotu 1.8 ili jace uzivo, ili neki manji hendikep, odigrajte jer su dosta jaci tim od Jeniseja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...