Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Imao sam ikseve Bilbao, Bajern i Maribor. I Maribor izjednaci nekako, al ne da Bajern. Pa cudo bi i bilo da mi dodje nesto golom na kraju. A da padnem to je vec rutina. :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

napisah na lš temi - ovi na san mamesu kao da su se trudili da ne daju gol. samo je šahtjor mogao samostalno da uvali dva komada da je hteo, a bilbao sve vreme igra sa bar jednim igračem manje u napadu, taktika da neko nekako probije po boku i onda centrira na aduriza između dvojice štopera i pjatova, koji je pak svaki centaršut lagano uhvatio. ovo baš težak fejl od tipa bio.

Link to comment

Ja na fudbalski tiket danas ubacim Iran nesretni i Dodžerse u bejzbolu,idem da se upucam. Ja sam igroa barsu danas 2-4 znači ostaje 1:0. Bilbao isto džabe se nadate i oni mi trebaju u fixu.

Kako bi se tek upucao da si čekao Dodžerse, Kolorado ih masakrira, 14:0 u 5. iningu..
Link to comment

Kako bi se tek upucao da si čekao Dodžerse, Kolorado ih masakrira, 14:0 u 5. iningu..

 

Na kraju ništa nisam pogodio na tom tiektu jer ni PSG nije došao ni Čelzi. Jedino Porto. Prvi ining Doždersa ovaj ruki pičer od 9 udarača,imao samo jedan force out,onda su u drugom krugu opet valjda prva dvojica imali hit i onda ga je ovaj povukao. Mislim da je bilo 7:0 i bases loaded kad ga je menjao.

Link to comment

MLB 1/3, fudbal 1/2, hokej 1/1. Wainwright uspesno resavao probleme i dosao do pobede. Detroit poveo, no Price nije birao prave piceve, u 6. iningu je doslo do preokreta.. Oakland me je jedino iznervirao. Napad je jedva postigao jedan poen, a zatim je closer ponistio sjajan Samardzijin nastup. Fudbal nije mogao losije, moram biti zadovoljan i sa ovim jednim skrnavim tiketom. Hokej i dalje dolazi kako treba. Ne bas lep dan, no mora se proci i kroz kilave periode.

 

 

Chicago Cubs-LA Dodgers 2 (Wada-Greinke)

 

Oakland-Texas 1 (Gray-Martinez)

Pittsburgh-Boston 1 (Cole-Workman)

 

Wada, 0-0, 3.18 ERA, protiv Dodgersa. Sezona, 4-3, 3.34 ERA. Greinke, 4-2, 3.92 ERA, protiv Cubsa. Ukupno, 15-8, 2.64 ERA. Kada je o formi rec, Wada(0-2, 5.93 ERA), Greinke(2-0, 1.35 ERA). Dodgersi vezali dva losa meca u Denveru. Greinke retko pusta previse runova, dok je Wada u padu forme. San Francisco je samo 2 pobede iza, te je vreme za novu dobru seriju tima iz Los Angelesa.

Gray, 3-1, 1.82 ERA, protiv Texasa. Sezonski bilans, 13-8, 3.18 ERA. Martinez, 0-0, 1.80 ERA, protiv Oaklanda. Dosadasnji deo sezone, 3-11, 4.93 ERA. Poslednji nastupi, Gray(0-1, 4.50 ERA), Martinez(0-1, 2.60 ERA). Oakland daje malo poena, mada je ipak neocekivana ovako losa igra, protiv desetkovanog Texasa. Imali su srece, te je Seattle imao tesku seriju protiv Angelsa, pa su sacuvali 2 pobede prednosti. Jos jedan poraz bi uneo nesigurnost u ekipu(ako je vec i sada nema).

Cole, 9-5, 3.92 ERA, ove godine. Workman, 1-9, 5.27 ERA, na nivou sezone. Aktuelni nastupi, Cole(2-1, 5.40 ERA), Workman(0-2, 10.95 ERA). Moji Piratesi su usli u odlicnu seriju pobeda, pred verovatno kljucnu seriju protiv Brewersa. Workman baca neubedljivo, iz meca u mec, te probah na Pittsburgh.

Kvote, 1.60, 1.96.

Prateci tiket, Toronto H2(+1.5), Cleveland 2, St.Louis 1, San Diego 1px. Kvota 6.89.

 

 

Fudbal

 

Partizan-Tottenham w2

Fiorentina-Guingamp w1

Napoli-Sparta Prague w1

 

Kvota 1.69. Ogranicih se na jedan tiket, jer dolaze neverovatno glupi rezultati. Tu je naravno i egizbicioni tiket, Sinoc sastavih kvotu 18, na mecevima CL(7 utakmica), no na Barsi, nisu pala 2 komada u prvom, retardi.

 

 

Hokej

 

Stavanger-Manglerud 6+

Skelleftea-Linkopings w1

 

Kongsvinger-Sparta Sarpsborg 6+

Valerenga-Frisk Asker 5+

 

Kvote, 1.83, 1.59. Stavanger nadjoh samo u Mozzartu, pa sam morao malo modifikovati tikete. Kako me nerviraju sa pokusajima prebacivanja naziva ekipa na nas jezik.

 

 

NCAAF + NFL

 

Kansas State-Auburn w2

Atlanta-Tampa P<24.5

 

Kvota 1.75. Mec u Atlanti mi nije za fiks, a ne ocekujem bas neku kanonadu. Auburn bi trebao da dokaze kvalitet, ne svidja mi se over, koji mi je obicno primarna igra.

Edited by Miljenko
Link to comment

Totenhem @1.70 50€

 

 

danas ace pomaze kladjevcima :D 

 

Hugo Lloris, Michel Vorm, Luke McGee, Kyle Naughton, Eric Dier, Vlad Chiriches, Federico Fazio, Jan Vertonghen, Ben Davies, Etienne Capoue, Benjamin Stambouli, Milos Veljkovic, Nabil Bentaleb, Ryan Mason, Paulinho, Christian Eriksen, Aaron Lennon, Erik Lamela, Andros Townsend, Harry Kane & Roberto Soldado

Link to comment

Ja se juče naložio kada su na bet365 izbacili kvotu 2.2 za kec na Brest-Zagreb (SEHA), stavio bi lepe pare.

 

Bukvalno pola sata kasnije kvota pada direktno na 1.33 :ajme:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...