Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Srecom te u Meridianu mogu menjati granice, tesno je prosao under u Tampi,  zahvaljujuci tom dodatom poenu. ^_^

Nema San Francisca u ponudi, jer je domacin promenio startera. Taman je dosao red na Bumgarnera, bezveze.

Link to comment

MLB 1/1, fudbal 1/2, hokej 2/2. Dobro procenih da je vreme za oprez sa MLB fiksevima. Dabl undera dosao, manje-vise lagano. Fudbal klasika, ne mogu biti u plusu na njemu, makar znao rezultate. Doduse, i ovo je bolje od proslog vikenda. Leverkusen je prevara od ekipe. Skoro svaki put, kada ih odigram, zataje sa golovima(secam se onog 0-1 sranja u Dortmundu, sa starta sezone). Hokejasi dolaze fino, do sada. Servette i nije morao da ispusti 4-1, no tu je viner, da to pokrije.

Fin dan. Slicno kao i prosle nedelje, radni dani donose dobre rezultate.

 

MLB

 

Minnesota-Detroit 2 (Gibson-Price)

 

St.Louis-Milwaukee 1 (Wainwright-Fiers)

 

Oakland-Texas 1 (Samardzija-Holland)

 

Gibson, 1-2, 7.24 ERA, protiv Detroita. U sezoni, 11-11, 4.58 ERA. Price, 4-2, 2.34 ERA, protiv Twinsa. Za sada, 14-11, 3.26 ERA. Trenutna forma, Gibson(0-1, 7.20 ERA), Price(2-1, 2.70 ERA). Nathan sinoc nije uspeo da "zatvori" mec, nakon sto su Tigersi okrenuli u 9. iningu. Price je ponovo nasao formu, nakon onog neverovatnog starta protiv Yankeesa. Detroit i Kansas, u trci za vrh divizije. Sreca za Detroit je da su i Royalsi izgubili sinoc. Gibson ima los trend protiv vecerasnjeg protivnika, a ni forma mu nije sjajna, lici na 2.

Wainwright, 11-7, 2.43 ERA, protiv Brewersa. Do sada, 18-9, 2.56 ERA. Fiers, 2-0, 1.31 ERA, protiv Cardinalsa. Ove godine, 6-2, 1.84 ERA. Prethodni nastupi, Wainwright(3-0, 2.35 ERA), Fiers(2-1, 2.41 ERA. Cardinalsi i dalje imaju situaciju u svojim rukama, no serija poraza, protiv ekipe, koja je u playoff trci, ne bi bila dobra. Fiers ima niz dobrih nastupa, kao clan rotacije(menja Garzu). Wainwright je jedan od top startera, St.Louis deluje kompaktnije kao ekipa, pa im dajem prednost veceras.

Samardzija, 6-12, 3.10 ERA, na nivou sezone. Holland, 5-4, 3.40 ERA, protiv Athleticsa. Imao je 3 starta ove sezone, nakon duze pauze zbog povrede, 1-0, 0.86 ERA. Samardzija je u dobroj formi, no napad ga ne prati, u poslednje vreme, 0-2, 2.05 ERA. Marinersi igraju dobro i pobeda veceras je skoro imperativ za domaci tim.

Kvote, 1.55, 1.65, 1.50.

Tiket, LA Dodgers 2, Pittsburgh 1px, Tampa 1px, Cleveland 2, San Diego <7.5. Kvota 12.10.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-APOEL 3+

Bayern-Man City 2+

Chelsea-Schalke P/K1

 

Ajax-PSG w2

Porto-Bate Borisov P/K1

 

Kvote, 1.79, 1.57. Prvi tiket je otisao u grupu jacih tiketa.

 

 

Hokej

 

Yugra-SKA St.Petersburg 5+

Zvolen-Slovakia U20 5+

 

Kvota 1.93. Dugo sam mudrovao danas, i na kraju svedoh igru na jedan tiket. Igrao sam Kovalchuka i Mozyakina, na proslim mecevima, te ih preskacem danas.

Link to comment

Celzi, na malo jace: dom u oba (2), dom3+ (2.3), i na manje: dom prvo2+ (3.4), dom drugo2+ (2.5) dom4+ (4.5).

 

Bilbao, srednje i slabije: dom2+ (2.1), dom u oba (3.15), dom3+ (4.5), dom drugo2+ (4.5)

Link to comment

timitiket: bilbao i ajaks 2-4, kvota 2.35. za osrednji ulog viner na siti, 3.6 je mnogo, bajern sa četiri beka igra.

 

Pa ja sam i pricao da je bolje dva para nego tri, lepo sto si poslusao :P

Link to comment

Ja na fudbalski tiket danas ubacim Iran nesretni i Dodžerse u bejzbolu,idem da se upucam. Ja sam igroa barsu danas 2-4 znači ostaje 1:0. Bilbao isto džabe se nadate i oni mi trebaju u fixu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...