Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jel poznato sa kakvom motivacijom Totenhem ulazi u Ligu UEFA? Dvojka @1.60 mi deluje kao pravi poklon.

 

Sad pogledah i ja. Kvota H2 (da Totenhem pobedi sa 2 gola razlike) je u Maxbetu 2.80. :huh:

Link to comment

ja nekoliko puta gledao bejzbol i nikako da ukapiram pravila, ne pomažu ni čitanje, snimci, fotografije :lolol:

 

 

 

Ja kad sam počeo da pratim,uvek bih se iznervirao kad vidim neko novo pravilo ili nešto što ne razumem i onda prestanem da gledam. Ali godine iskustva su me dobro potkovale,sad znam sve.

Link to comment

Lakse je kada imas nekog iskusnog(ko prati bar neko vreme), da ti u hodu objasnjava pravila, tokom gledanja utakmice. Ja sam ucio na tezi nacin, preko igara, a zatim to primenio na prave meceve. Bilo je nekih situacija, koje nisam sreo u igrama, no i to se desava(triple play, na primer). 

I nije previse komplikovano, NFL ima mnogo vise pravila i tezi je za savladati.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jel poznato sa kakvom motivacijom Totenhem ulazi u Ligu UEFA? Dvojka @1.60 mi deluje kao pravi poklon.

  

Sad pogledah i ja. Kvota H2 (da Totenhem pobedi sa 2 gola razlike) je u Maxbetu 2.80. :huh:

klasična navlaka

 

danas, zenit 2 IIpol., monako x ili galata 1

Link to comment

Ja koliko sam obavešten igraju sa drugim timom faktički ali je i to sasvim dovoljno da protiv nas dođe 2. Možda i 2 i 3 plus nije loša kombinacija jer ako im je odbrana neuigrana možda i uvaljamo nešto ali gledajući našu odbranu 2 gola daje totenhem bi trebao da bude zicer.

Link to comment

da li ste opravili malo onu oranicu? to može biti problem ekipama nenaviknutim na naše uslove fudbala, samim tim i nekom overu.

 

samo za timija: galatasaraj i dortmund 2-4, kvota 2.3. na osrednji ulog i viner na olimpijakos, kvota 3, mnogo je.

Link to comment

da li ste opravili malo onu oranicu? to može biti problem ekipama nenaviknutim na naše uslove fudbala, samim tim i nekom overu.

 

samo za timija: galatasaraj i dortmund 2-4, kvota 2.3. na osrednji ulog i viner na olimpijakos, kvota 3, mnogo je.

 

dvojka na atletiko i 2-4 na real :)

Link to comment

Pojedoh sebi muda. Posto ne daju madjarski kup u singlu, morao sam da Videoton dom3+ i dom4+ vezem sa nekom utakmicom, U takvim slucajevima nadjem random tekmu u tom terminu gde je domacin favorit sa kvotom oko 1.3-1.4 i odigram 1X sa kvotam 1.02 do 1.05. I to (skoro) uvek udje. E danas odigram faking Kaiserslautern2, 1X bio 1.06. I oni lagano gube 0:3, dok Videoton nabio petardu :(

 

Jebala ih pravila o zabrani singlova za odredjene lige (Meridian).

 

 

Za LS odigrao sledece singlove:

 

Liverpul:dom u oba (1.71), dom 3+ (1.83) i dom4+ (3.15)

 

Real:dom 4+ (2.65), dom prvo2+ (2.4), prvo3+ (3.7), prvo4+ (8.5) i 7+ (9)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...