Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ja sam skoro skontao jednu sjajnu igru gde tri para daju istu kvotu kao dva hendi fiksa u bilo kom sportu: od dva do četiri gola. a veća je verovatnoća da se potrefi to nego dve od po 1.85

 

juče sam tako pogodio vitese, kaljari i sevilju, samo sevilja došla jedva nekako. ključ je naći ekipu (odnosno dve ekipe) koja je relativno efikasna, a nema neku sjajnu odbranu. čak i sa dva takva fiksa izađe negde oko 2.3, što nije loše za dupliranje. ova tri meča ukombinovao sa rusima u odbojci i odmah prc.

Edited by Malvo
Link to comment

MLB 3/3, fudbal 0/3, NFL 1/3, kosarka 1/1. MLB idealno. Detroit nastavio dobru seriju, protiv direktnih playoff konkurenata. Kershaw zabelezio jos jednu pobedu. Pittsburgh prijatno iznenadio preokretom, lagani under na Seattle-Oakland. Nastavljen los trend fudbala od subote. Napoli nije mogao dati bar 1 gol, za 2+, promasise i penal. Salzburg verovatno jedini put u sezoni nije dosao 3+, i to protiv ekipe, za koju igra Rnic. U. De Chile poveo rano i ostade 1-0, strasno. New England prosao bez problema. San Francisco zacinio vece, dozvolivsi veliki preokret. Chicago mi izbija novac, drugi vezani vikend. Kosarka i nije mogla pasti, no ja izbegavam utovar na jedan mec/tiket, mnogo puta sam tako padao. Korektna nedelja i prilicno los vikend u celini.

 

 

MLB(uz malu NFL pomoc)

 

Kansas-Chicago White Sox 1 (Shields-Danks)

 

Minnesota-Detroit 2 (Swarzak-Scherzer)

 

LA Angels-Seattle <8.5 (Shoemaker-Iwakuma)

Indianapolis-Philadelphia >51.5 (NFL)

 

Shields, 6-5, 3.57 ERA, protiv White Soxa. Do sada, 14-7, 3.13 ERA. Danks, 6-0, 2.58 ERA, protiv Royalsa. Sezona, 9-11, 5.05 ERA. Poslednji nastupi, Shields(2-0, 0.40 ERA), Danks(0-3, 5.94 ERA). Bitna serija za Kansas. Ponovo su iza Detroita, a Marinersi su blizu.

Swarzak, 2-2, 5.14 ERA, protiv Detroita. Ukupno, 3-1, 3.95 ERA. Scherzer, 8-2, 4.48 ERA, protiv Minnesote. Za sada, 16-5, 3.19 ERA. Swarzak je dobio priliku da se pokaze van bullpena. Scherzer je u sve boljoj formi, 1-1, 3.72 ERA, na prethodna 3 meca. Detroit je ponovo u odlicnoj poziciji, te moraju odigrati ozbiljno i ovu seriju, protiv rivala koji je van playoff slike.

Shoemaker, 1-0, 2.13 ERA, protiv Marinersa. Dosadasnji deo sezone, 15-4, 3.16 ERA. Iwakuma, 5-0, 1.64 ERA, protiv Angelsa. Ove godine, 14-7, 3.11 ERA. Forma, Shoemaker(2-0, 2.04 ERA), Iwakuma(2-1, 5.74 ERA). Nezahvalno je igrati under na Angelse, no Iwakuma ima odlicnu tradiciju protiv njih. Shoemaker ima fenomenalnu ruki sezonu. Angelsi su sigurni na vrhu, dok Marinersima "gori pod nogama".

Jedan NFL mec, gde je over verovatan, smanjih granicu za 3 poena.

Kvote, 1.45, 1.55, 2.10.

Propratni tiket, Miami 1px, Washington 2, Cincinnati 1px, San Francisco 2, San Diego 1px. Kvota 12.15.

 

 

Hokej

 

Traktor-SKA St.Petersburg 5+

Vityaz-Magnitogorsk w2

 

Kovalchuk daje gol na mecu

 

Mozjakin daje gol na mecu

 

Kvote, 1.81, 2.00, 2.20. Kovalchuk i Mozjakin vec imaju dosta datih golova, pa ih probah i danas. Dabl na dve vrhunske ekipe.

 

Fudbal odigrah uniformisano za sicu, za pracenje, to je najbezbolnija varijanta. A. Lustenau 2+, Tromso P/K1, Besiktas w1, Norrkoping 2+, Servette 2+, Troyes w1, Hull 2+(2+ golova ukupno na mecu). Kvota 3.96.

Link to comment

ja sam skoro skontao jednu sjajnu igru gde tri para daju istu kvotu kao dva hendi fiksa u bilo kom sportu: od dva do četiri gola. a veća je verovatnoća da se potrefi to nego dve od po 1.85

 

juče sam tako pogodio vitese, kaljari i sevilju, samo sevilja došla jedva nekako. ključ je naći ekipu (odnosno dve ekipe) koja je relativno efikasna, a nema neku sjajnu odbranu. čak i sa dva takva fiksa izađe negde oko 2.3, što nije loše za dupliranje. ova tri meča ukombinovao sa rusima u odbojci i odmah prc.

 

Naprotiv, veca je verovatnoca da se pogodi tiekt sa manje utakmica nego sa vise (tiketi sa istom ukupnom kvotom). Kladionice uzimaju procenat (3-10%) na svaku kvotu/utakmicu, pa ako je singl njihov procenta  je od 3 do 10 u zavisnosti od kladionice.. Ako su dve tekme onda je njihov deo tajprocenat pomnozen sa sobom (3-10)*(3-10) itd. Tako da ako sa vise parova dodjes do iste kvote u njoj je uracunat veci % za kladionicu u odnosu tiket sa istom kvotom, ali manje parova.

 

Pricam samo za kvote kao brojeve. Ne za konkretne igre, timove i sl.

 

Al svakako bravo na pogotku :)

Link to comment

e jest sad, isra mi se po ideji, pa bravo :lol: ali stvarno mislim da će ovo lakše da ide, naravno ako se biraju pravi mečevi, ne onako nasumice.

 

za danas isto ovo sivas i liberec na 2.3, singl na veronu na 2.2.

Edited by Malvo
Link to comment

Spartak - Torpedo 1

Man.Utd - QPR 1

Zagreb - Hajduk X2

Ferencvaroš - Puškaš Academy 1   :kralj:

 

 

USA - Srbija (-20,5) 1

Inter - Sassuolo 1

Evian - Marseille X2  :kralj:

 

Brondby - Randers 3+

Fiorentina - Genoa 1

Bryne - Alta 3+  :frust:

Juče jako dobro.

 

Danas:

 

Bešiktaš 1

Terek 1X

Norkopping 1

Link to comment

e jest sad, isra mi se po ideji, pa bravo :lol: ali stvarno mislim da će ovo lakše da ide, naravno ako se biraju pravi mečevi, ne onako nasumice.

 

 

 

Izvini molim te ako si tako shvatio. Nije mi to uopste bio cilj. Samo sam zeleo da objasnim procente eventualnih dobitaka i gubitaka. A svako igra kako misli da treba :)

Link to comment

MLB(uz malu NFL pomoc)

 

Kansas-Chicago White Sox 1 (Shields-Danks)

 

Minnesota-Detroit 2 (Swarzak-Scherzer)

 

Ispratio sam ovo  na crvenu,   2.03 kvota...   :thumbsup:

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

MLB(NFL) 2/3, hokej 3/3. Detroit prodao 6-0 vodjstvo, a zatim dosao do pobede sa 2 solo HR u 9. iningu. Kansas bio nemocan do 7. ininga. Tada smanjise na 3-1, da bi u bottomu 9. ininga, doslo do potpunog preokreta. Iwakuma nesiguran, probijen under za jedan poen, nakon sto je dosao over u Indianapolisu. Hokej lagano, nisam mogao promasiti ova dva meca, bilo kako da sam kombinovao. Kovalchuk je dao 5. gol za goste na mecu. Mozyakin doneo mirnu utakmicu Magnitogorsku, golom u drugoj trecini. Ponovo je potvrdjeno, da kada je izbor slabiji, odaberem bolje.

 

 

MLB

 

Tampa-NY Yankees <7.5 (Odorizzi-Pineda)

Arizona-San Francisco <8.5 (Collmenter-Peavy)

 

Odorizzi, 1-1, 6.35 ERA, protiv Yankeesa. Do sada, 10-12, 4.08 ERA. Pineda, 1-0, 3.20 ERA, protiv Tampe. Na nivou sezone, 3-4, 2.20 ERA. Forma, Odorizzi(1-1, 2.89 ERA), Pineda(0-2, 2.66 ERA). Yankeesi jos imaju teoretske sanse za doigravanje, no kako tim igra, to bas ne deluje kao realnost. Napad im je nikad gori, rotacija solidna. Pineda siguran po povratku, cesto bez prave podrske udaraca. Odorizzi baca solidno. Domacin je svestan, da ce morati da saceka sledecu sezonu, za eventualno doigravanje.

Collmenter, 5-1, 3.31 ERA, protiv San Francisca. Dosadasnji deo sezone, 10-7, 3.67 ERA. Peavy, 15-12, 4.48 ERA, sa Diamondbacksima. Sezona, 6-13, 3.93 ERA. Poslednja 3 starta, Collmenter(1-0, 0.93 ERA), Peavy(3-0, 0.47 ERA). Collmenter ima izvanredan niz nastupa. Na prethodnih 28 ininga, je pustio samo 2 runa. Peavy je konacno nasao formu, kao clan Giantsa(u Bostonu jednostavno nije islo ove sezone). Na prethodnih 6 nastupa, on je 5-1, 1.12 ERA. 

Kvota 2.03.

Tiket, Atlanta 1px, Cincinnati 1px, Cleveland 2, St.Louis 1, Oakland 1. Kvota 8.61.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Arsenal 2+

Real Madrid-Basel 3+

 

Juventus-Malmo P/K1

Liverpool-Ludogorets P/K1

Monaco-Leverkusen 2+

 

Kvote 1.60, 1.58. Ispratih CL, nadam se boljim rezultatima u odnosu na vikend. Engleze iskombinovah na golove za minimalan ulog.

 

 

Hokej

 

Lukko-Kalpa 0-6

Piestany-Kosice w2

 

Servette-Biel w1

Thurgau-Langenthal 5+

 

Kvote, 1.72, 1.60. Ovo su dosta sumnjivi mecevi, te odigrah opreznije. 

Edited by Miljenko
Link to comment

Uh, kako je doslo. Nadam se da nisi gledao. :lolol:

 

 

Nisam nikad u životu gledao minut bejzbola :D

 

Pun račun, kopkalo me nešto da odigram. A s vremena na vreme ćapim koji tvoj tip i uglavnom dolazi (kuc, kuc).

Link to comment

ja nekoliko puta gledao bejzbol i nikako da ukapiram pravila, ne pomažu ni čitanje, snimci, fotografije :lolol:

 

sigurno će ciljati osvajanje, jer pobednik ide u lš, što je totenhemu neuhvatiljivo preko pl, ali nisam siguran da će ući punom snagom od početka, prolaz grupe im ne dolazi u pitanje... mada su im i rezerve dovoljno dobre da bez većih problema dobiju partizan. 1.6 je taman po meri.

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...