Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Najgori igrac na svetu je Huan Monako, argentinska pizda i namestac.Sto se tice Klizana, gledao sam coveka mnogo puta prosle sezone i mislim da je bas dobar igrac. Neke jace je dobio, mnoge namucio... Trenutno se raspada ali ovaj mec moze da ga malo pokrene, a ovaj svaba mi nije nista posebno i mislim da je definitivno losiji igrac ako gledam skill. No, njega i Levina sam stavio na tiket od 300din pa to i nije toliko bitno :DEvo ga ovaj jaci, za hiljadu:Radnicki KG 1 uzivo po 1.55, dosloSepi 1Beluci 1Shardi 1Kolsrajber 1Has 1Delpo 1Kvitova 1Vinci 1Boston 1Kvota 7.9, dobitak nesto malo manji nego sinoc, mada ce neko sjebati sigurno jer sam odigra k'o pizda :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Klasika. Gemove i pogodim, fix tragikomično.Nije ni Petrova baš mlada, ali ova ima 42 godine. Errani mi već nije jasna.Videćemo za večeras. Možda su gemovi ipak bolje rešenje.

Link to comment

Ta Kimiko Date Krum je bila valjda treca teniserka sveta u vreme Stefi Graf i Monike Seles, a prosle godine se vratila aktivnom igranju posle 12 godina pauze :lol: I to sasvim solidno, reklo bi se :DAko se Pavljucenkova vrati i okrene, pao sam na tom drugom samo Klizana za 13 300, uz 10 pogodaka. Navijam da ipak pukne, lakse mi je uvek sa dva promasaja.

Link to comment
Znam ko je ona, ali mi je neverovatno da može da dobije nekog iz prvih 20.
Meni nije nimalo cudno, WTA je to!! :D Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Kada je reč o sutrašnjim parovima:Sharapova 9- 1.setDjoković <27.5Tipsarević fixBerdych fixA.Radwanska fixIvanović fixAlmagro fixFerrer fixCibulkova fix Li Na fixJanković fix

Link to comment

Au, izvadih se i jos uzeo 10 evra :D Prosla mi Kinezi oba keca (Guandong sa Ji-em i onim Dioguom sto je isto bio u NBA, i Sangaj sa Arenasom) + Vikmajer drugi set kad je gubila 1:4, tu sam uhvatio 3.6 na nju. Uzeo tu 3700 na 500, a za jos 2500 me sjebao ovaj Guandong H1 - 11.5, vodili 107:93 u zadnjem minutu i dva puta izgubili loptu bezveze, kraj 107:97 :isuse:

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...