Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Samo u Mozzartu je kvota tolika. Na drugim mestima je 2-2.30 na Francuze. Verovatno kod prvopomenutih bas tovare na nase, ili su kukavice, pa pokusavaju da oteraju igrace na drugo mesto.

Link to comment

Batum manje od 14 za sve pare

Jesu li te svi redom sprdali sinoc kao i mene? [emoji1]

Ne znam odakle mi ova ideja, ali vezao sam je sa cistom dvojkom na nas i poenima Markovica i Teodosica, sto je uslo jos tokom prve cetvrtine, tako da propade dobar tiket.

Link to comment

Batum manje od 14 za sve pare

:D

naravno, nadam se da zaista nisi odigrao za mnogo novca

 

da imam nekih para ko sto nemam, probao bih za sutra na srbiju prvo poluvreme bez hendikepa kvota ide i preko 8

a to bih onda pokrio sa prvim poluvremenom ali sa hendikepom od 10,5

jasno je da ce ruzno da nas karaju :( ali nekako verujem da se nasi mogu nositi 20-25 min

Link to comment

MLB 2/3, fudbal 1/1, hokej 0/1. Oba MLB fiksa dodjose lagano. Ryu se povredio, te je zamenjen na pocetku meca, no i tako je malo falilo da dodje under u San Franciscu. Rosenborg je malo kilavio, ostalo proslo bez problema na fudbalu. Hokej nisam mogao provuci. Imao sam dobar predosecaj, da ce doci kilavo, nakon fine nedeljne serije. Ok dan, mada mi je krivo, za ovaj dabl MLB undera.

 

 

MLB

 

San Francisco-LA Dodgers 2 (Hudson-Greinke)

 

Seattle-Oakland 1 (Felix Hernandez-Gray)

 

Texas-Atlanta 2 (Bonilla-Teheran)

 

LA Angels-Houston 1 (Weaver-Feldman)

 

Hudson, 6-4, 3.46 ERA, protiv Dodgersa. Ukupno, 9-10, 3.12 ERA. Greinke, 3-0, 2.30 ERA, protiv Giantsa. Trenutna forma, Hudson(0-1, 4.26 ERA), Greinke(2-0, 2.57 ERA). San Francisco je sada samo pobedu iza Dodgersa. Greinke je u odlicnoj formi, tradicionalno dominantan protiv Giantsa, te probah 2.

Hernandez, 19-7, 2.58 ERA, protiv Oaklanda. Do sada, 14-5, 2.12 ERA. Gray, 4-1, 2.39 ERA, protiv Marinersa. Na nivou sezone, 13-8, 3.22 ERA. Poslednja 3 starta, Felix(1-1, 2.57 ERA), Gray(0-1, 5.21 ERA). Hernandez je gotovo uvek sjajan protiv Athleticsa. Veceras domaca ekipa ima priliku, da se poravna sa gostima na wild card poziciji.

Bonilla ima nepuna 4 odigrana ininga, kao clan Rangersa, 0-0, 7.36 ERA. Teheran, 13-11, 3.00 ERA, kada je o sezonskom ucinku rec. Forma, 1-2, 3.44 ERA. Bravesi su uleteli u seriju losih nastupa, u pogresno vreme. Ono sto je izgledalo kao sigurno wild card mesto, pre par nedelja, sada je u domenu teorije. Tri su pobede iza San Francisca i Pittsburgha, odnosno upola manje iza probudjenih Brewersa. Jos jedan poraz, protiv najlosijeg ovosezonskog tima, znacio bi skoro siguran odlazak na odmor, ranije od ocekivanog.

Weaver, 2-2, 3.38 ERA, protiv Astrosa. Za sada, 16-8, 3.58 ERA. Feldman, 5-7, 4.92 ERA, protiv Angelsa. Ove godine, 8-10, 3.99 ERA. Poslednji nastupi, Weaver(2-1, 2.37 ERA), Feldman(1-1, 1.85 ERA). Weaver je na vreme usao u formu. Izgledalo je da ce gubitak Richardsa biti nenadoknadiv, no nije bilo tako. Angelsi imaju 9 vezanih trijumfa i jos jedan u nizu, bi ih trebao pribliziti, cifri od 100 pobeda u sezoni.

Kvote, 1.80, 1.60, 1.60, 1.45. Prva dva singla stavih u jacu grupu, ostalo opreznije.

Tiket, Pittsburgh 1, Milwaukee 1, St.Louis 1, Washington <7.5, San Diego <8.5. Kvota 5.04.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Man City 3+

 

Hoffenheim-Wolfsburg 3+

 

Dortmund-Freiburg 2+

Bayern-Stuttgart 3+

Chelsea-Swansea P/K1

 

Barcelona-Bilbao 2+

Liverpool-Aston Villa 2+

Partizan-Cukaricki P/K1

 

Empoli-Roma w2

Juventus-Udinese w1

Real madrid-Atletico Madrid w1

 

Kvote, 1.84, 1.51, 1.85, 1.57, 1.68. Poslednji tiket, stavih medju opreznije. Engleze i Skote povezah samo na nekom egzibicionom.

 

 

NCAAF

 

Oregon-Wyoming >63.5

 

Texas Tech-Arkansas >64.5

 

Mississippi-UL Lafayette >56.5

 

Colorado-Arizona State >67.5

 

Svuda sam dobio 1.60 kvotu. Suzavanje izbora, uvek predstavlja teskocu. Poceo sam sa 11 parova, i na kraju ostase ova 4 meca. Statistika i komentari koje procitah na par sajtova, ukazuju na to da je ovo pravi izbor. Videcemo.

 

 

U Mozzartu je hendikep za sutrasnje finale 18.5, dodatni hendikep(trenutno) 16.5. Nisam odigrao nista na ovom SP, no ovo cu gotovo sigurno probati.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jesu li te svi redom sprdali sinoc kao i mene? [emoji1]

Ne znam odakle mi ova ideja, ali vezao sam je sa cistom dvojkom na nas i poenima Markovica i Teodosica, sto je uslo jos tokom prve cetvrtine, tako da propade dobar tiket.

 

Imam ja tako te pogotke sa vremena na vreme :D

Link to comment

Ja hteo da odigram na nas sa kvotom 16, al sa vidim da je pala na 10 :( (Meridian). Al su bas olos, jer je hendi ostao na 20.5, samo dvojku oborili.

 

U Mozzartu je dvojka 5.5. Bas su jadni sa ovim...

Link to comment

Spartak - Torpedo 1

Man.Utd - QPR 1

Zagreb - Hajduk X2

Ferencvaroš - Puškaš Academy 1

 

 

USA - Srbija (-20,5) 1

Inter - Sassuolo 1

Evian - Marseille X2

 

Brondby - Randers 3+

Fiorentina - Genoa 1

Bryne - Alta 3+

Link to comment

MLB 2/4, fudbal 1/5, NCAAF 2/4. Angelsi i Dodgersi dodjose lagano. Atlanta se verovatno oprostila od doigravanja, jos jednim porazom od(ove sezone) nesretnog Texasa. Seattle-Oakland, tesan mec, koji je prevagnuo na pogresnu stranu. Fudbal nije mogao doci mnogo gore. Jedino sam Bayern mogao probati u fixu, ostalo su bili sigurni padovi. Hoffenheim ponovo nije dosao 3+. Na Liverpoolu nije bilo drugog gola. Glupi Real ponovo izgubio od Atletica, koji mi je definitivno jedan od omrazenih timova. I na NCAAF nije bilo previse srece. Dva lagana prolaza, i tesni padovi na Oregonu i Coloradu(falilo 2, odnosno 6 poena). Zamoran dan. MLB i NCAAF me i nisu iznervirali, za razliku od fudbala koji je tradicionalno najgluplja stvar za igru, a i dalje ga cackam.

 

 

MLB

 

San Francisco-LA Dodgers 2 (Petit-Kershaw)

 

Detroit-Cleveland 1 (Verlander-Bauer)

 

Pittsburgh-Chicago Cubs 1 (Volquez-Turner)

Seattle-Oakland <8.5 (Young-Lester)

 

Petit, 1-3, 4.83 ERA, protiv Dodgersa. Do sada, 5-3, 3.62 ERA. Kershaw, 12-5, 1.40 ERA, protiv San Francisca. Sezona, 18-3, 1.67 ERA. Forma, Petit(2-0, 3.79 ERA), Kershaw(3-0, 0.75 ERA). Petit u odlicnoj formi. Dozvolio samo 1 run, na dva od tri meca, od kada je zamenio Lincecuma u rotaciji. Kershaw ima savrsenu sezonu, gotovo sigurno ce dobiti trofej za najboljeg picera(CY Young Award). Napad Dodgersa proradio nocas, nadam se da ce i Kershaw imati dovoljnu podrsku.

Verlander, 18-16, 4.42 ERA, protiv Indiansa. Na nivou sezone, 13-12, 4.82 ERA. Bauer, 2-0, 4.88 ERA, protiv Detroita. Dosadasnji deo sezone, 5-8, 4.12 ERA. Poslednji nastupi, Verlander(2-1, 4.79 ERA), Bauer(0-1, 3.72 ERA). Verlander baca nesto bolje, zabelezio je pobede na 3 od prethodna 4 starta. Bauer ima korektnu sezonu. Tigersi igraju odlicno ove bitne serije, te ocekujem jos jednu njohovu pobedu veceras.

Volquez, 6-0, 3.12 ERA, protiv Cubsa. Sezonski bilans, 11-7, 3.36 ERA. Turner, 5-9, 5.84 ERA, ukupno u sezoni. Pogled unazad, Volquez(0-0, 1.80 ERA), Turner(1-2, 6.19 ERA0. Pittsburgh aktivno ucestvuje u wild card trci, te je svaka pobeda bitna.

Young, 3-3, 3.83 ERA, protiv Oaklanda. Ove godine, 12-7, 3.35 ERA. Lester, 4-4, 3.80 ERA, protiv Marinersa. Za sada, 14-10, 2.52 ERA. Aktuelni nastupi, Young(0-1, 7.71 ERA), Lester(1-2, 2.45 ERA). Young siguran protiv Texasa, nakon par losih nastupa. Lester odlican, kao clan Oaklanda, cesto bez prave podrske. Gosti tesko daju poene, minus deluje verovatno.

Kvote, 1.50, 1.65, 1.89.

Prateci tiket, Toronto 1, Washington 2, Kansas 1, St.Louis 1. Kvota 7.37.

 

 

Fudbal

 

Napoli-Chievo 2+ 

Fiorentina-Genoa w1

Cagliari-Atalanta 2+

Inter-Sassuolo w1

 

Wolfsberg-Salzburg 3+

Man Utd-QPR P/K1

Palestino-Colo Colo 2+

 

U. De Chile-U. De Concepcion 3+

 

Kvote, 2.02, 1.87, 1.65. Ogranicih malo broj tiketa. Nadam se boljim rezultatima, nakon jucerasnjeg kilavog dana.

 

 

NFL

 

Minnesota-New England P2

 

Denver-Kansas w1

Green Bay-NY Jets w1

San Francisco-Chicago w1

 

Cleveland-New Orleans w2

San Diego-Seattle w2

 

Kvote, 1.55, 1.87, 1.92. Prosli vikend je bio izuzetno uspesan za kladionice, kada je rec o NFL mecevima(samo 3 favorita su probila hendikep), no ja prodjoh fino sa ovom mojom igrom(2/3). Peterson ne igra za Minnesotu, pa bi Patriotsi trebali lako doci do pobede. Denver, Green Bay i San Francisco su dosta sigurni fiksevi. New Orleans i Seattle su vec nesto sumnjiviji. Ubacih i jedan "uzaludni" tiket, sa poenima i hendikepima.

 

 

Kosarka

 

USA-Serbia H1(-14.5)

 

Kvota 1.65. Morao sam probati ovo. Podigli su granicu za jedan poen, no i dalje je dosta niza(Mozzart), u odnosu na druga mesta.

Link to comment

Ja se ne secam losijeg fudbalskog vikenda. Jos malo pa sledi kraj, regularnog dela MLB sezone. Pitam se, sta li cu posle da pogadjam.  :lolol:

 

Iz dana u dan sam sve ubeđeniji da je igranje na fudbal čisto bacanja para. Bar ovako kako ja igram,znači fixevi na favorite,poznatije ekipe i golove na ostalo. Da sam se držao ostalih sportova u svojoj karijeri,bio bih mnogo uspešniji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...