Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jesu bolji i to je dobra kvota. Al ne bi da je i celih 2 :D

 

Zanimljivost od sinoc, Brazil druga liga, mec Ponte Preta - Atletico Go. 80 i neki min 3;1 za favorita domacina (ja pogodio dom u oba i dom3+ i cekam dom4+), i u 5 minuta na kraju totalni preokret za 3:4. 

 

I 1-2 i 7+, sve za 5 min. Nisam gledao mec, samo sam prati rez, da bih mogao da tvrdim bilo sta, ali jako cudno desavanje.

Link to comment

MLB 2/2, fudbal 0/1. Detroit odigrao jos jedan dobar mec, Scherzer ulazio i izlazio iz problema, bullpen za promenu siguran. Oakland lagano dobio, neko je morao da plati ceh. Reprezentativni fudbal, opravdao nepoverenje. BIH izgubila nakon potpune dominacije, Holandija takodje porazena, od za mene anonimne Ceske(znam par igraca). Korektno na kraju, nakon deprimirajuceg pocetka na fudbalu.

 

 

MLB

 

Texas-LA Angels 2 (Tepesch-Shoemaker)

 

Chicago White Sox-Oakland 2 (Bassitt-Samardzija)

 

LA Dodgers-San Diego 1 (Haren-Kennedy)

 

Tepesch, 0-1, 3.86 ERA, protiv Angelsa. Sezona, 4-9, 4.41 ERA. Shoemaker, 2-0, 2.03 ERA, protiv Texasa. Do sada, 14-4, 3.25 ERA. Trenutna forma, Tepesch(0-2, 5.71 ERA), Shoemaker(2-0, 1.50 ERA). Angelsi ponovo nizu pobede, nakon kraceg odmora u Houstonu. Shoemaker ima skoro savrsenu ruki sezonu, udaraci su produktivni, lici na jos jednu laganu pobedu gostiju.

Bassitt je imao samo 2 nastupa, 0-1, 7.36 ERA, za sada. Samardzija, 1-2, 1.24 ERA, protiv White Soxa. Na nivou sezone, 6-12, 3.21 ERA. Oakland konacno dao znake zivota sinoc, napad pre svega. Veceras bi trebali uknjiziti jos jednu pobedu, protiv neiskusnog startera i odrzati prednost u odnosu na Marinerse.

Haren, 6-5, 3.68 ERA, protiv Padresa. U sezoni, 12-10, 4.17 ERA. Kennedy, 5-6, 4.05 ERA, protiv Dodgersa. Dosadasnji deo sezone, 10-12, 3.75 ERA. Poslednji nastupi, Haren(2-0, 0.95 ERA), Kennedy(1-1, 4.00 ERA). Dodgersi igraju ok, no San Francisco igra jos bolje i samo je 2.5 iza njih. Jos jedan poraz bi dodatno zakomplikovao situaciju. Haren je u seriji odlicnih nastupa.

Kvote, 1.60, 1.50, 1.70. Dodgerse stavih u grupu opreznijih tiketa.

Tiket, Baltimore 2, Tampa H2(+1.5), Miami H2(+1.5), Seattle 1. Kvota 5.45.

 

 

Hokej

 

Avangard-Amur w1

Barys Astana-Vityaz 5+

 

Magnitogorsk-Medvescak w1

Salavat-Vladivostok 5+

 

Karpat-Tappara w1

Lulea-Skelleftea 0-6

 

Kvote, 1.65, 1.65, 1.79. Juce preskocih bez razloga, prosao bi tiket, koji sam planirao. Dva KHL dabla, slicna varijanta, kao i pre par dana. Skandinavci su posebno teski za prognozu. Lulea under mi nije za dilemu; oko Karpata sam dosta razmisljao, te probah fiks. Potonji dabl, za manji ulog.

Link to comment

b2b041c3623ab40379b289c72d39c8b9.jpg

 

Posto sam SP skoro pa preskocio, resio danas da sastavim nesto... malo je falilo, Bogdan ostao na 12 poena 6 minuta pres kraj, Francuzi batalili poslednjih 15 sekundi tekme.

Bice bolje :)

Link to comment

MLB 2/3, hokej 2/3. Angelsi zabelezili jos jednu dominantnu pobedu. Dodgersi lagano, iza odlicnog Harena. Oakland propustio par sansi za povecanje vodjstva(1-0) i kazna stize u 8. iningu, nakon izlaska Samardzije. KHL korektno, mada je Barys Astana razocarala, protiv jednog od najlosijih timova lige. Skandinavci fino. Karpat dobio tesan mec, Lulea-Skelleftea "zatvorise" 3. trecinu, te je ostao under. Ok dan, mada Oakland nije morao da kiksira na kraju meca.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Tampa <8.5 (Pineda-Cobb)

NY Mets-Washington <8.5 (Colon-Roark)

 

Pineda, 1-0, 2.19 ERA, protiv Tampe. Do sada, 3-4, 1.80 ERA. Cobb, 5-1, 1.75 ERA, protiv Yankeesa. Na nivou sezone, 9-7, 2.83 ERA. Forma, Pineda(1-2, 1.40 ERA), Cobb(0-1, 1.56 ERA). Obe ekipe imaju minimalne sanse za ulazak u playoff. Vecerasnji starteri su u formi, no cesto imaju veoma losu podrsku, te minus deluje kao dobro resenje.

Colon, 2-3, 2.13 ERA, protiv Washingtona. Za sada, 13-11, 3.96 ERA. Roark, 3-0, 3.10 ERA, protiv Metsa. Dosadasnji deo sezone, 12-10, 2.97 ERA. Poslednja 3 starta, Colon(2-1, 4.91 ERA), Roark(0-3, 4.42 ERA). Colon baca obicno dva skoro savrsena meca, pa jedan katastrofalan. Protiv Nationalsa je tradicionalno dobar. Roark nesto ispod svog standarda, imao savrsen ucinak sa Metsima, do sada. Jos jedan tvrd mec u najavi.

Kvota 1.96.

Propratni tiket, Cincinnati 1px, Oakland 1px, San Francisco 1, Pittsburgh <8.5, LA Angels >8.5. Kvota 7.63.

 

 

Hokej

 

Stavanger-Frisk Asker 6+

Lillehammer-Manglerud 6+

 

Lukko-Assat w1

Frolunda-Brynas 0-6

 

Kvote, 1.76, 1.70.

Norvezani su obicno efikasni. Ovosezonske razlike izmedju timova, su dosta velike. Lukko mi deluje kao solidno fiks resenje. HIFK je tezak za procenu. Umeju da igraju efikasne meceve, sto kod Finaca i nije cesto, pa sam ih preskocio. Frolunda-Brynas mi deluje kao najzgodniji under mec od ponudjenog.

 

 

NCAAF

 

Bringham Young-Houston >55.5

 

Kvota 1.55.

Domacin je veliki favorit, no ja izbegavam igru na velike hendikepe, na pocetku sezone. Napad Houstona bi trebao da moze da da nesto, te mi over deluje privlacno.

 

Norveski hokej stavih u prvu grupu, ostalo odigrah opreznije.

Link to comment

Ja juce puko dva jaka singla, 8 hiljada na Splitera vise i 10 hiljada Marka Gasola isto vise, na njega bilo pisljivih 10.5 ali je svinja debela i nema pojma. Izvadio sam se na pobedi nasih i pobedi Francuza :D Uz to i neki tenis uzivo sam ladno zavrsio u plusu a mirisalo je da ce biti zesca pogibija.

 

Za veceras nisam pametan, 25.5 je veliki hendikep ali Litvanci su mi prilicno losi i mogu da se raspadnu kao Slovenci. Mozda cu igrati manje od 172.5 poena, valjda ce Ameri igrati i neku odbranu a ne samo na kos vise.

Link to comment

MLB 0/1, hokej 2/2, NCAAF 1/1, prosao i MLB tiket. Washington nekako ostao u okviru undera, "mrtvi" Yankeesi okrenuse mec u bottomu 9. ininga i oterase mec u over. Norvezani dodjose lagano, Lukko sacuvao novac, uz dosta srece. Brigham Young-Houston, taman par poena preko granice, za over. Jos jedan odlican dan, kada je ponuda limitirana.

 

 

MLB

 

Detroit-Cleveland 1 (Price-Carrasco)

 

St.Louis-Colorado 1 (Wainwright-De La Rosa)

 

Seattle-Oakland <8.5 (Paxton-Hammel)

San Francisco-LA Dodgers <7.5 (Bumgarner-Ryu)

 

Price, 6-1, 2.86 ERA, protiv Indiansa. Sezona, 13-11, 3.33 ERA. Carrasco, 2-4, 7.08 ERA, protiv Detroita. Na nivou sezone, 7-4, 2.69 ERA. Kada je o formi rec, Price(1-2, 7.13 ERA), Carrasco(2-0, 0.87 ERA). Slicno kao za seriju protiv Royalsa. Ocekujem da Tigersi pokazu, da su kvalitetniji tim. Price imao solidan nastup, protiv Giantsa, no los prvi ining, mu je doneo poraz(4-5). Vreme je da stabilizuje formu, ako zeli u doigravanje. Carrasco dominantan, kao clan rotacije(od 5. avgusta); ima losu tradiciju protiv Detroita(ove sezone jedan mec bez odluke)

Wainwright, 6-1, 1.50 ERA, protiv Colorada. Ukupno, 17-9, 2.62 ERA. De La Rosa, 6-3, 4.71 ERA, protiv Cardinalsa. Sezonski bilans, 13-10, 4.27 ERA. Poslednja 3 starta, Wainwright(2-1, 3.43 ERA), De La Rosa(0-2, 4.86 ERA). Wainwright polako nalazi formu, nakon dominacije protiv Brewersa(kompletan mec, uz jedan dopusten run). De La Rosa je najpouzdaniji clan rotacije Rockiesa. Povrede kljucnih igraca, pratile su goste, tokom cele sezone, te su im sanse minimalne, kako veceras, tako i na nivou serije. Ovo je prilika Cardinalsima da se ucvrste na vrhu divizije.

Paxton, 1-0, 2.35 ERA, protiv Oaklanda. Za sada, 5-2, 1.87 ERA. Hammel, 3-1, 3.09 ERA, protiv Marinersa. Dosadasnji deo sezone, 10-10, 3.55 ERA. Aktuelni nastupi, Paxton(2-1, 1.33 ERA), Hammel(1-0, 1.66 ERA). Jos jedan direktan duel, playoff kandidata. Starteri su u odlicnoj formi. Konacno i Hammel pokazuje da ima kvalitet za top tim.

Bumgarner, 10-4, 2.54 ERA, protiv Dodgersa. Do sada, 17-9, 3.02 ERA. Ryu, 4-3, 3.40 ERA, protiv San Francisca. Ove godine, 14-6, 3.16 ERA. Prethodni nastupi, Bumgarner(3-0, 1.71 ERA), Ryu(1-1, 2.79 ERA). Dodgersi su i dalje prvi, no Giantsi konacno igraju kako treba i borba za celo divizije ce biti zanimljiva, do kraja regularnog dela sezone. I ovde imamo picere, koji se nalaze u odlicnoj formi, te ne tako sigurne napade, pa je under izgledan.

Kvote, 1.60, 1.50, 2.03.

Tiket, Philadelphia 1px, Pittsburgh 1, Kansas 1, LA Angels 1, Washington <8.5. Kvota 7.53.

 

 

Fudbal

 

Raith-Rangers 2+

Rosenborg-Bodo Glimt w1

Setubal-Benfica w2

Leverkusen-Werder 2+

 

Kvota 1.78. Povezao jedan tiket za danas, a i to opreznije.

 

 

Hokej

 

KAC-Olimpija w1

Innsbruck-Linz 5+

Salzburg-Bolzano w1

Lugano-Rapperswill 5+

 

Kvota 1.90. Imao sam solidan broj meceva "u opticaju", no posto je petak, vec par meseci unazad, baksuzan dan, bolje ne srljati.

 

Razmatrao sam i Baylor(NCAAF) za veceras, ali je granica za poene previse porasla, a hendikepe koji su ovako veliki(30-40), izbegavam.

Link to comment

Ima li neko ideju zasto je Zvezda veceras favorit na prijateljskoj protiv Panatinaikosa? Ocekivao sam 1.45 na PAO, a ono 2.25. Ne znam u kakvom ce sastavu igrati Grci, ali deluje kao dobra opklada

Edited by FPLS
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...