Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ovako je to islo:

 

 

 

1.png

 

2.png

 

3.png

 

 

 

Na kraju odigrah jedan oktroisani™, al konacno izlazni, online:

 

 

4.png

 

 

Danas su gotovi! :D

Edited by Nesh
Link to comment

MLB 2/3, fudbal 0/1, hokej 0/1, NFL 1/2. MLB korektno. Napad Atlante "zamro", kao i obicno. Cardinalsi lagano, Dodgersi nakon lepog preokreta. Glupi fudbalski reprezentativni mecevi. Portugal izgubio od ekipe, koja je imala 2 suta na mecu. Linkopings odigrao neozbiljno, te nije bilo overa. Provukoh jedan NFL tiket, srecom uhvatih New England poluvreme; Denver je prosao manje-vise lagano. Chicago izgubio od kilavih "DeBillsa", neverovatno(nakon sto je Fila okrenula 0-17, a Steelersi nekako dobili). Na kraju ne mogu biti nezadovoljan. Poceo sam dan sa 4 promasaja, a zatim su usledila 3 izlazna tiketa.

 

 

MLB

 

Seattle-Houston 1 (Felix Hernandez-Peacock)

 

Detroit-Kansas 1 (Verlander-Guthrie)

 

Felix, 3-2, 2.13 ERA, protiv Astrosa. Ukupno, 14-5, 2.18 ERA. Peacock, 2-3, 6.89 ERA, protiv Marinersa. Do sada, 4-8, 5.01 ERA. Forma, Hernandez(1-1, 3.92 ERA), Peacock(1-0, 2.16 ERA). Felix je jedan od najboljih aktivnih startnih picera, te probah na Seattle, tim pre sto su u tesnoj playoff trci.

Verlander, 17-7, 3.17 ERA, protiv Royalsa. Za sada, 12-12, 4.80 ERA. Guthrie, 8-6, 4.41 ERA, protiv Detroita. Na nivou sezone, 10-10, 4.31 ERA. Pogled unazad, Verlander(2-1, 5.12 ERA), Guthrie(1-0, 3.00 ERA). Ova serija je prilika za Detroit, da se vrati na vrh divizije. Verlander napunjen protiv Indiansa(6 pustenih runova). Ima dobru tradiciju protiv Kansasa. Royalsi igraju stabilnije nego ranijih sezona, no ocekujem da udaraci Detroita istupe i rese mec.

Kvote, 1.40, 1.70.

Tiket, Washington 1, Pittsburgh 2, Oakland 2, Milwaukee 1. Kvota 7.59.

 

 

Fudbal

 

Russia-Liechtenstein H1(-1.5)

Spain-Macedonia 1

San Marino-Lithuania 2

 

Kvota 1.48. Ovo ce valjda proci lagano(mada sam to mislio i za ono juce).

 

 

Hokej

 

Avangard-Vityaz w1

Magnitogorsk-Atlant Mytishi w1

Salavat-Amur 5+

SKA St.Petersburg-Dinamo Minsk 5+

 

Kvota 2.84. KHL je dosta tezak za predvideti, te ovo odigrah opreznije(i kvota je dosta veca, od moje uobicajene).

 

 

NFL

 

Detroit-NY Giants >43.5

Arizona-San Diego P<24.5

 

Kvota 2.10. Kilavo prvo kolo za fiks, pa ga necu dirati veceras. Poeni deluju kao ok resenje.

Link to comment

Mogao bih da navedem bar 5 dobrih razloga zasto bi Nishikori trebalo da pobedi veceras, ali u kakvoj sam formi tokom ovog USO, ispostavice se da su svi pogresni.

U svakom slucaju, necu preskociti. Nishikori @1.80

 

Probacu i ovaj Flensburg sa -7,5 hendikepom @1.85. Vidim po forumima da je to bet of the day.

 

Edit: Mozzart ne prima Flensburg u singlu pa sam dodao Rusiju za dabl@1,94.

Edited by radar
Link to comment

Socer daje 1.50 za h2 na Turke sa 9.5 hendijem

 

 

To mi deluje kao dobar tip, ne verujem da će tu biti nekog gaženja. 

 

Takođe, Litvancima centri daju 60% poena, a Turci dobro brane dole, pa bi mogao i neki minus da padne (granica oko 144)

Link to comment

MLB 2/2, fudbal 1/1, hokej 1/1, NFL 1/1. Napad Detroita(ocekivano) izneo mec, Verlander solidan. Marinersi tradicionalno neefikasni, no resise utakmicu u 8. iningu. Fudbal nije imao gde da padne. KHL prijatno iznenadio. Avangard se mucio, no okrenuse sa 4 gola u zavrsnom periodu. Salavat i St.Petersburg uobicajeno efikasne meceve igraju. I NFL tiket je dosao relativno lako. U Detroitu je over dosao u zavrsnici, Arizona lagani poluvreme under. Savrsen dan. Lakse je odabrati, kada je ponuda slabija i nema sta da mi odvrati paznju.

 

 

MLB

 

Detroit-Kansas 1 (Scherzer-Vargas)

 

Chicago White Sox-Oakland 2 (Danks-Lester)

 

Scherzer, 9-5, 3.88 ERA, protiv Royalsa. Sezona, 15-5, 3.25 ERA. Vargas, 3-2, 4.66 ERA, protiv Detroita. Za sada, 11-7, 3.14 ERA. Trenutna forma, Scherzer(1-1, 5.09 ERA), Vargas(1-2, 2.89 ERA). Scherzer los protiv Kansasa, ove sezone, no kao i juce, ocekujem da udaraci Tigersa iznesu mec.

Danks, 6-2, 2.33 ERA, protiv Oaklanda. Dosadasnji deo sezone, 9-10, 5.12 ERA. Lester, 5-5, 4.60 ERA, protiv White Soxa. Do sada, 13-10, 2.54 ERA. Poslednja 3 starta, Danks(0-2, 6.89 ERA), Lester(0-2, 2.14 ERA). Oakland je u sve goroj situaciji, kada je rec o playoff borbi. Angelsi su odmakli, dok se za wild card mesto bore sa Tigersima i Marinersima. Sinoc su doziveli neprijatan poraz, nakon izjednacenja, na 2 auta u 9. iningu. Vreme je da krenu da pobedjuju(imaju 2 trijumfa, na poslednjih 10 nastupa), inace ce uslediti potpuni kolaps.

Kvote, 1.55, 1.55.

Prateci tiket, Cleveland 1, Pittsburgh 2, Baltimore 2, Washington <8.5, St.Louis <8.5. Kvota 7.88.

 

 

Fudbal

 

BIH-Cyprus P/K1

Croatia-Malta 1

Czech Republic-Netherlands w2

 

Kvota 1.73. Zabare ne bih cackao u gostima, dok Netherlands deluje kao ozbiljna ekipa.

I ovde probah egzibicioni tiket, Alfreton 2+, Grimsby 2+, Kidderminster 2+, Forest Green w2, Chile 3+, Brazil P/K1. Kvota 4.42.

Edited by Miljenko
Link to comment

Socer daje 1.50 za h2 na Turke sa 9.5 hendijem

 

 

To mi deluje kao dobar tip, ne verujem da će tu biti nekog gaženja. 

 

Takođe, Litvancima centri daju 60% poena, a Turci dobro brane dole, pa bi mogao i neki minus da padne (granica oko 144)

 

Slažem se. Ali ne volim da igram minuse na tako male granice zato što jedna penal završnica i celu utakmicu ti ide under i onda pređe preko. Takođe sam gledao Turke i nonstop je na njih granica oko 140,jednom sam igroa over na 140,5 i ladno je palo za 60 sekundi 13 poena i došlo za poen a čak nije ni bila penal završnica. Mislim da su igrali protiv Dominikane. Ali generalno stilom igre su ekipa za teški minus.

Link to comment

mislim da bi amerikanci večeras mogli da pređu ovu granicu od 97.5. u principu, ne mogu vola da pogode i španci će ih odrati kao mačke, sve to jeste, ali slovenci igraju brzo, što amerima odgovara, a i u pozicionoj igri mogu do sutra da spuštaju loptu ispod, nema tu ko da brani unibroa i ostale, samo plamli da se sačuva za polufinale i ne opterećuje mnogo danas. možda probati i neke overe ili hendije u vezi s drugim poluvremenom, slovenci tad zaribaju, dragić se umori, pa je ili na klupi, ili pravi mnogo grešaka, dok amerikanci tad melju ako imaju želju, a vreme je da se malo uozbilje.

Edited by Malvo
Link to comment

imao hrvate tr 3:0 i 4:0, genijalci su uvek neugodnoj malti za sat vremena sa igračem više umuljali dva gola. propali mi over na amere, gg na holandiju i dvojka na italijane. odigrao na 400 dinara, mogući dobitak deset hiljada, ali eto. još se ovi brane kao da će da plivaju kući ako prime treći, golman i jedan štoper odigrali meč života.

Edited by Malvo
Link to comment

Gledam utakmicu Ceska - Holandija, pred sam kraj krece napad Ceha, kvota da dobiju 16.00, ja kliknem na kvotu, a u trenutku kad lopta pogadja stativu i OK da potvrdim tiket (jos nije pao gol). Lopta se odbija od stative natrcava igrac Ceske i daje gol, a ja umesto zasluzenog dobitka  -_-  dobijam obavestenje da je utakmica blokirana... ili stopirana..ne znam sta je tacno pisalo.

 

"Malo" je falilo. :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

sramim se priznati da mi je 1.65 na brazil, uz neke sitnije hendikepčiće do 1.8, veoma dobra kvota. isprepadali smo ih u trećoj četvrtini, dobrim delom i tako što smo imali gomilu bacanja, ali su nas u ostale tri četvrtine lagano dobili. prosto su bolji.

Link to comment

Ja mec u grupi ne shvatam ozbiljno, a i tu smo ih imali iako su odigrali (citaj sutirali) daleko najbolje na prvenstvu. Mislim da je Grcka za klasu jaca od Brazila, a s obzirom sta smo pocinili Grcima, kvota 2.30 mi deluje kao poklon i ispraticu je sa jakim ulogom  :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...