Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hokej 2/2, NCAAF 1/2, bez pratecih tiketa. Hokej skoro idealno, Farjestads nekako otisao u OT, taman za prolaz. Malo je falilo da prodju oba NCAAF tiketa, no Alabamin mec je prekinut 8 minuta pre kraja, zbog nevremena. Dobro je sto vezah tenis i fudbal, jer su doslii lose, I na MLB ustedeh pare tiketom, jer je Detroit otisao u over. Fin dan, kada sve saberem; jace uplate prosle, slabije pale, tako i treba da bude.

 

 

MLB

 

Miami-Atlanta 2 (Hand-Teheran)

 

Milwaukee-St.Louis 2 (Nelson-Wainwright)

 

LA Dodgers-Arizona 1 (Greinke-Cahill)

 

Hand, 0-3, 5.75 ERA, protiv Atlante. Sezona, 2-6, 4.76 ERA. Teheran, 4-0, 2.31 ERA, protiv Marlinsa. Za sada, 13-10, 2.90 ERA. Forma, Hand(0-1, 6.48 ERA), Teheran(2-1, 1.42 ERA). Matchup startera je potpuno na strani Bravesa. Atlanta i dalje ima dobru poziciju za wild card mesto. Jos jedan trijumf bi rivalu iz divizije,  dosta umanjio sanse. Jedinu brigu predstavlja, anemican napad Atlante, no ocekujem da Teheran iznese mec.

Nelson, 0-1, 12.46 ERA, protiv Cardinalsa. U sezoni, 2-6, 4.14 ERA. Wainwright, 10-7, 2.52 ERA, protiv Brewersa. Dosadasnji deo sezone, 16-9, 2.69 ERA. Poslednja 3 starta, Nelson(0-3, 4.86 ERA), Wainwright(1-2, 5.50 ERA). Wainwright upao u za njega redak los period. Zabelezio pobedu protiv Piratesa, uz cak 3 dopustena HR. Jos jedan direktan duel za doigravanje, mada su gosti u dosta boljoj formi.

Greinke, 4-3, 4.05 ERA, protiv Arizone. Do sada, 13-8, 2.72 ERA. Cahill, 6-3, 3.58 ERA, protiv Dodgersa. Sezonski bilans, 3-10, 5.06 ERA. Aktuelni nastupi, Greinke(1-0, 1.80), Cahill(0-2, 7.24 ERA). Dodgersi igraju dobro protiv Arizone, i nadam se nastavku tog trenda.

Kvote, 1.65, 1.70, 1.45.

Tiket, Cleveland 1, Washington 1px, Pittsburgh 1px, Oakland 1, San Diego 2. Kvota 10.72.

 

 

Fudbal

 

Gibraltar-Poland 3+

Portugal-Albania P/K1

Germany-Scotland P/K1

 

Kvota 1.58. 

 

 

Hokej

 

Frolunda-VSV w1

Lulea-Nottingham 6+

Bolzano-Linkopings 5+

 

Kvota 1.82. Jos malo CL. Steta sto od pocetka, nisam igrao ozbiljnije.

 

 

NFL

 

Chicago-Buffalo w1

Philadelphia-Jacksonville w1

Pittsburgh-Cleveland w1

 

Miami-New England P2

Denver-Indianapolis w1

 

Kvote, 2.15, 2.10. Buffalo mi deluje nepouzdano u napadu, te ocekujem dominaciju domacina. Philadelphia bi trebalo lagano da resi danasnjeg rivala. Moji su nepoznanica, no napad Clevelanda mi deluje kilavo. Patriotsi poluvreme, kao i obicno. Vreme je da Denver zaigra bolje protiv Indianapolisa, a gde ce bolju priliku od pocetka sezone.

Tu su i par propratnih tiketa. Recimo, New Orleans P2, Houston >44.5, Kansas w1, Oakland >39.5, St.Louis P<21.5, San Francisco w2(kvota 24.77), uz jos dva fiks miksa, sa i bez hendikepa(poluvreme i kraj).

Link to comment

Dabl @1,86

Nemačka (fudbal)

Grčka (uključujući i produžetke)

 

Dabl @1,95

Mađarska (fudbal)

Brazil (uključujući i produžetke)

 

Dabl @1,84

Nemačka (fudbal)

Brazi-Argentina UNDER 185,5

Link to comment

Sutra rokam na Turke nije mi jasno po cemu je to AUS favorit po misljenju kladionica :o .

Planiram jos svabe 3+ i Danska-Jermenija 2+

i naravno kao i uvek ja budala se predomisljam i umesto Svabe 3+ odigram da ce pobediti sa vise od 1 golom razlike i Turke umesto 1x odigrah da ce dati vise od 70.5 koseva :frust:

Link to comment

i naravno kao i uvek ja budala se predomisljam i umesto Svabe 3+ odigram da ce pobediti sa vise od 1 golom razlike i Turke umesto 1x odigrah da ce dati vise od 70.5 koseva :frust:

 

Sto bi se reklo Sreca te gleda, djavo ti ne da. Steta. :(

 

Ja odigrao Tursku (2.50 bonus kvota bila u Maxbetu), ali tiket dugacak, tako da se ne nadam.

Link to comment

Dabl @1,86

Nemačka (fudbal)

Grčka (uključujući i produžetke)

 

Dabl @1,95

Mađarska (fudbal)

Brazil (uključujući i produžetke)

 

Dabl @1,84

Nemačka (fudbal)

Brazi-Argentina UNDER 185,5

1/3 = -1,16  :thumbdown:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...