Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 0/2. Ja i dablovi, klasican maler. Ne singliram Wainwrighta, i naravno zabelezio pobedu, protiv mog Pittsburgha. Prva devetina X je malo statistika, malo sreca, mada vise ovo drugo. Angelsi  trokirali protiv Astrosa. Kershaw, jos jedna pobeda u nizu. Mogao sam ovo bolje odigrati.

 

 

MLB

 

Oakland-Seattle H2(+1.5) (Lester-Felix Hernandez)

 

Houston-LA Angels 2 (McHugh-Weaver)

 

Lester, 4-3, 3.99 ERA, protiv Marinersa. Ukupno, 13-9, 2.55 ERA. Felix, 18-7, 2.63 ERA, protiv Oaklanda. Do sada, 13-5, 2.23 ERA. Forma, Lester(0-2, 2.84 ERA), Hernandez(0-2, 5.09 ERA). Lester baca odlicno, cesto bez prave podrske. Hernandez dozvolio 4 HR(najvise u karijeri) , na proslom startu protiv Nationalsa, mada je primio samo 5 poena. Tradicionalno je ubedljiv protiv Athleticsa, te ocekujem egal mec i duel picera.

McHugh, 1-2, 2.5 ERA, protiv Angelsa. Za sada, 7-9, 2.99 ERA. Weaver, 2-1, 3.48 ERA, protiv Astrosa. Na nivou sezone, 15-7, 3.57 ERA. Prethodna 3 nastupa, McHugh(2-0, 2.45 ERA), Weaver(2-0, 2.84 ERA). Angelsi ubedljivo porazeni nocas, nadam se da ipak doci do "podele plena" u seriji.

Kvote, 1.50, 1.67.

Prateci tiket, Atlanta 1, Baltimore 1, Kansas 1, Detroit >6.5, Miami <8.5. Kvota 6.13.

 

 

Iskombinovah fudbal i tenis, vise za pracenje, mozda i prodje jednom.

Link to comment

Moji predlozi za danasnji basket:

 

Philippines - Puerto Rico     1 @ 2.15  (mada sam se nadao malo boljoj kvoti)

 

Greece - Croatia      1 @ 1.75

 

Igraci:

 

Mozda bi mogao da se proba Haddadi + protiv Egipta na 19.5. Nije niska granica, al ne vidim kako ce da ga zaustave.

Bourousis + na 10.5. Hrvati su imali problema da brane protivnicke visoke u sve 3 dosadasnje tekme.

Mozda i stariji Gasol + na 17.5, mislim da ce zapeti da oderu Francuze, a on se doima najnapaljenije.

 

(kvote i granice su iz Mozzarta)

Link to comment

Ne bih da vas navlačim ali priča se da će dominikana da igra bez Garsije, najboljeg igrača večeras protiv amera. sutra im je meč za prolaz dalje,tako da im ovaj meč sa amerima ama baš ništa ne znači. naravno,postoji šansa i da kšiševski više menja nego inače ali je opet i kvalitet 12og igrača amerikanaca jasno iznad ovih.

Link to comment

MLB 1/2, prosli MLB, odnosno fudbalsko/teniski tiket. Seattle odigrao tesan mec, bez problema u okviru hendikepa. Angelsi se sale. Pocistise Oakland, a onda dva poraza, protiv jedne od ekipa "sa zacelja". Fiksevi na tiketu prosli bez problema, poeni taman kako treba. Fudbal dosao lagano, Serena jedva otisla u under prvi set. Fin dan, malo neobican, no bitno je da je bilans dobar.

 

 

MLB

 

Cleveland-Detroit 2 (Bauer-Scherzer)

 

Minnesota-LA Angels 2 (Gibson-Santiago)

 

Bauer, 2-0, 4.42 ERA, protiv Detroita. Sezona, 5=7, 3.99 ERA. Scherzer, 9-4, 4.50 ERA, protiv Indiansa. Ukupno, 15-5, 3.26 ERA. Poslednji nastupi, Bauer(1-0, 2.76 ERA), Scherzer(1-1, 5.79 ERA). Nakon loseg izdanja Verlandera, odnosno napada Tigersa sinoc, veceras mogu samo bolje. Scherzer nije ubedljiv protiv Clevelanda ove sezone, ali ocekujem da se udaraci njegove ekipe probude na danasnjem mecu i obezbede pobedu u bitnoj seriji.

Gibson, 0-1, 10.13 ERA, protiv Angelsa. Za sada, 11-10, 4.23 ERA. Santiago, 2-2, 2.38 ERA, protiv Twinsa. Dosadasnji deo sezone, 4-7, 3.28 ERA. Forma, Gibson(0-1, 6.60 ERA), Santiago(1-0, 1.62 ERA). Angelsi ponovo igraju protiv tima koji nije u playoff trci, te mislim da vreme za pocetak nove serije pobeda. Nadam se boljem ofanzivnom izdanju njihove postave.

Kvote, 1.75, 1.80.

Tiket, Baltimore 1, Tampa 1px, Seattle 2, San Diego 1px. Kvota 6.96.

 

 

Miks tiket, fudbal/tenis/NFL.

BIH 3+, Sweden P/K1, Croatia P/K1, Belgium w1, Federer 1, Seattle P<24.5. Kvota 3.03.

 

Iskombinovah i hokej, KHL i ECL, no tu vec ima gomila parova.

 

Izbegavam SP u kosarci, jer od kosarke igram samo NBA, mada ovo vecerasnje deluje izgledno.

Link to comment

jel to hendikep za prvu cetvrtinu?

 

 

to sam i ja pomislio...  neverovatno prosto, Španci nemaju pobedu ispod 20 razlike, i sad ćemo mi da se držimo na 10ak razlike!?

Link to comment

hoće li k da odmara glavne igrače protiv ukrajinaca? granica na amere je 103, stotku nisu prešli protiv turaka i novozelanđana, a ukrajinci igraju tvrdo i još imaju dobrog trenera... ako nosioci ne budu igrali, ovo je dušu dalo za minus

Link to comment

Pa znaci nije 14.5 hendikep, vec 17.5. Tako je sad i u Meridianu, a i u stranim kladionicima.

 

 

Verovanto se ocekuje da ce Spanci malo da spuste loptu i odmore, pa je zbog toga mozda manji henmdikep od ocekivanog

 

 

A radi i meni sad Mozzart, nesto je u trenutku bagovalo.

 

 

 

edit: u svakom slucaju ne bih ja tu cackao...

Edited by Timmy
Link to comment

Pa znaci nije 14.5 hendikep, vec 17.5. Tako je sad i u Meridianu, a i u stranim kladionicima.

 

 

Verovanto se ocekuje da ce Spanci malo da spuste loptu i odmore, pa je zbog toga mozda manji henmdikep od ocekivanog

 

 

 

14.5 je dodatni hendikep, to je kvota 1.65

 

 

A Španci su prepaljeni i neće tu biti spuštanja lopte. Protiv Egipta vode 40 razlike, minut do kraja, Pau Gasol kuca i slavi sa navijačima. Uostalom, tu nema rezervne postave. Izađe Rubi, uđe Rodrigez, izađe Pau, uđe Ibaka... ne znaš šta je gore.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...