Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

ManUTD @1,55

 

Trebl @1,76

City

CZV

Atletico

 

 

Australia @1,80

 

 

Dabl @1,46

CZV

Atletico

 

četvorostruki ulog od standardnog

1/4=-1,16  :thumbdown:  Zamalo totalni potop

Link to comment

Nisam nesto pratio zbivanja u kosarci pred ovo prvenstvo, a sad vidim da smo mi favoriti protiv Francuske (1.75 - 2.10...sa bonusom u Maxbetu 1.85 - 2.20). Znam da smo ih dobili u pripremnom periodu i da ne igra Parker, ali mi je kvota 2.20 previsoka.

Sta mislite?

Link to comment

MLB 1/2, fudbal 3/6, tenis 1/2, NCAAF 1/2. Oriolesi izboksovase pobedu, za razliku od Dodgersa. Jedino Colo Colo, dosao lagano od fudbala, preostala dva tiketa na misice. Kako na Werderu i Bayernu nije pao po jos jedan gol, u preostalih pola sata, nije mi jasno. Maki nikada nece biti pravi sampion, kada ne moze da otrese ovakve pacere sa 3-0. Bouchard tesko do pobede. Konacno pogodak i na NCAAF tiketu. Malo je falilo da prodju oba, no Troy je zatajio ofanzivno. Dan je poceo veoma lose, te moram biti zadovoljan i ovim manjim minusom.

 

MLB

 

Baltimore-Minnesota 1 (Wei-Yin Chen-Nolasco)

 

San Francisco-Milwaukee 1 (Bumgarner-Lohse)

 

San Diego-LA Dodgers 2 (Stults-Ryu)

 

Pittsburgh-Cincinnati <7.5 (Liriano-Cueto)

Seattle-Washington <7.5 (Iwakuma-Roark)

 

Chen, 2-1, 2.65 ERA, protiv Twinsa. Sezona, 13-4, 3.76 ERA. Nolasco, 2-2, 3.00 ERA, protiv Oriolesa. Ukupno, 5-9, 5.62 ERA. Aktuelni nastupi, Chen(1-0, 2.84 ERA), Nolasco(0-2, 4.12 ERA). Baltimore igra sve bolje, kako napad, tako i rotacija. Ocekujem da i veceras dodju do pobede.

Bumgarner, 3-2, 1.67 ERA, protiv Brewersa. Do sada, 15-9, 3.02 ERA. Lohse, 3-2, 3.79 ERA, protiv Giantsa. Ove godine, 12-7, 3.42 ERA. Poslednja 3 starta, Bumgarner(2-0, 1.57 ERA), Lohse(1-1, 3.60 ERA). Izgleda da San Francisco polako nalazi formu, sto je doigravanje blize. Peavy baca sve bolje, a veceras je red na sjajnog Bumgarnera.

Stults, 2-4, 3.70 ERA, protiv Dodgersa. Za sada, 6-14, 4.63 ERA. Ryu, 3-0, 0.71 ERA, protiv San Diega. Dosadasnji deo sezone, 13-6, 3.28 ERA. Forma, Stults(1-1, 3.71 ERA), Ryu(1-1, 2.29 ERA). Dodgersi izgubili dva tesna meca, protiv Padresa. Mogao bi njihov napad doci do izrazaja, na jednom mecu ove serije. Ryu je tradicionalno dobar protiv Padresa.

Liriano, 0-5, 4.25 ERA, protiv Redsa. Ove sezone, 3-10, 3.98 ERA. Cueto, 16-4, 2.26 ERA, protiv Piratesa. Dosadasnji deo sezone, 15-8, 2.26 ERA. Pogled unazad, Liriano(0-2, 5.06 ERA), Cueto(1-2, 4.19 ERA). Duel ne bas ubedljivih napada. Vecerasnji starteri, nisu u savrsenoj formi, no Cueto je cesto znao da izdominira protiv Pittsburgha.

Iwakuma, 12-6, 2.83 ERA, ove sezone. Roark, 12-8, 2.81 ERA, kada je rec o sezonskom bilansu. Trend forme, Iwakuma(2-0, 2.65 ERA), Roark(1-1, 2.41 ERA). To starteri i na ovom mecu, lici na lagani under.

Kvote, 1.55, 1.60, 1.65, 1.89.

Prateci tiket, Yankees 2, Tampa 1, St.Louis 1, LA Angels 1. Kvota 7.81.

 

 

Fudbal

 

 

Villarreal-Barcelona P/K2

Real Sociedad-Real Madrid P/K2

 

Leicester-Arsenal 3+

 

Sassuolo-Cagliari 3+

 

Lillestrom-Haugesund 2+

Viking-Rosenborg 2+

Rad-Partizan P/K2

 

Tottenham-Liverpool 2+

PSV-Vitesse 2+

Groningen-Ajax 2+

 

Kvote, 1.74, 1.89, 1.71, 1.68, 1.73. Barcelona i Real bi trebalo da krenu, kako se od njih ocekuje, mada su protivnici solidni. Arsenal 3+ standardno. Sassuolo-Cagliari 3+, zbog Zemana. 

 

 

Tenis

 

Federer H1(-2.5)

Berdych fix

Dimitrov fix

 

Ferrer fix

Jankovic fix

 

Sharapova fix

 

Kvote, 1.63, 1.65, 1.60. USO je obicno najgluplji za igru, od ovih najvecih turnira, pa ni ova godina nije izuzetak. Probao par kombinacija, mada ima sve manje meceva po mom ukusu.

Link to comment

Nisam nesto pratio zbivanja u kosarci pred ovo prvenstvo, a sad vidim da smo mi favoriti protiv Francuske (1.75 - 2.10...sa bonusom u Maxbetu 1.85 - 2.20). Znam da smo ih dobili u pripremnom periodu i da ne igra Parker, ali mi je kvota 2.20 previsoka.

Sta mislite?

 

Francuzi nisu impresionirali ni na pripremama ni juče protiv Brazila. Bez Parkera nemaju mnogo poena u rukama,protiv ozbiljnijih odbrana se porađaju za koševe. Mi smo totalna nepoznanica mislim za sve. Nismo sastavili dve utakmice sa istim timom,kompletni,niko živ ne zna šta da očekuje od nas.

Link to comment

Odigrao sam na jednom duzem tiketu za sitan ulog, ali posto PSV nece doci 1&GG i padam vec na prvoj, ipak necu ponoviti Francusku. Nek dobiju nasi pa sta bude. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...