Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Planiram da opalim dvojku na Estrellu protiv Corica, kvota 2.4 u mocartu. Mislim da su malo precenili Bornu posle ove pobede nad Rosolom koji je dobar igrac, ali i dosta cudan i nekonstantan lik koji ume da se samoubije kad krene po zlu. A i izjavio je posle meca da je bio premoren, posto je prethodne nedelje osvojio turnir u Winston-Salemu, gde je igrao par teskih i dugih meceva. Coric je svakako ozbiljan talenat, ali je ipak dete, nema ni 18 godina, ovo mu je prvi grend slem, uglavnom igra po celendzerima, i to nista specijalno ove sezone, rutinski je gubio i od slabijih igraca od Estrelle. A Estrella je tipican celendzeras, ali je iskusan, igra dosta dobro ove godine, nedavno je dobio neka fina imena, recimo Gaskea i Felisijana Lopeza, obojicu u 2 seta. Ovde je u prvom kolu rutinski opeglao SIjslinga, koji je solidan igrac, i verujem da ce zapeti danas, ovo mu je jedinstvena prilika da uradi nesto vise na grend slemu, dok za Bornu ima vremena... Sta znam, rekao bih da su sanse bar 50-50. Sta vi mislite?

 

Takodje cu probati i plus gemove na Querrey-G. Lopez, cisto sumnjam da ove sezone ocajni Querrey to moze da resi u 3 seta, kao i h2(6.5) na Gojowczyka protiv Raonica. Vec ga je dobio Nemac ove godine u Haleu 6-4 6-4, verujem da i ovde moze bar do seta. Raonicu je servis glavni kvalitet, i retko razbija protivnike, uglavnom su to tesni setovi i tiebreakovi... 

Dodao bih jos i Inter bez primljenog gola po kvoti 1.6, a i 1.65 na prolaz Partizana mi deluje kao poklon... 

 

Estrelja 3-1 rutinski, kao i Gojowczyk, Inter i Partizan, samo Kveri zajebao, dobio laganih 3-0... Ali u svakom slucaju ozbiljan plus danas  :)

Link to comment

Llodra +6,5 @1.80

 

Querrey-Garcia Lopez OVER 39,5 @1.80

 

 

Dabl @1,69

Paire

Stosur

 

 

Trebl @1,72

Serena 2-0

Novak 3-0

Stosur

 

 

Dabl @1,71

Kyrgios

Kvitova

1/4 = -2,29  :thumbdown:

 

US Open = -2,03

Link to comment

Fudbal 2/2, tenis 1/2, NCAAF 0/1. Fudbal provukoh lagano. Ana razocarala(ponovo), no i Pavlyuchenkova je neocekivano kiksirala, te tu i nemam sta da se nerviram. Kombinacija hendikepa, prosla bez vecih problema. Oba promasaja, na NCAAF tiketu, i bolje tako. Korektan dan, nista vise od toga.

 

 

MLB

 

Seattle-Washington 1 (Felix Hernandez-Zimmermann)

 

LA Angels-Oakland 2 (Weaver-Lester)

 

Baltimore-Minnesota >7.5 (Gonzalez-May)

Chicago White Sox-Detroit >7.5 (Carroll-Verlander)

 

Felix, 13-4, 2.07 ERA, na nivou sezone. Zimmermann, 9-5, 2.93 ERA, do sada. Forma, Hernandez(1-1, 3.06 ERA), Zimmermann(2-0, 2.11 ERA). Hernandez je vezao dva meca, gde nije proveo bar 6 ininga u igri, nakon 16 vezanih utakmica, sa bar sedam odigranih ininga. I dalje pusta mali broj runova, ali mu je pitch count bio veci. Zimmermann u odlicnoj formi, ne daje previse sansi protivniku. Ocekujem tesan mec, i dajem prednost Felixu, jer baca kod kuce. Marinersi izgubili seriju protiv Texasa(2-1), Nationalsi pocisceni protiv Philliesa(3-0).

Weaver, 12-9, 2.58 ERA, protiv Oaklanda. Sezona, 14-7, 3.72 ERA. Lester, 4-2, 4.04 ERA, protiv Angelsa. Za sada, 13-8, 2.53 ERA. Poslednja 3 starta, Weaver(2-0, 4.00 ERA), Lester(1-1, 3.32 ERA). Weaver ne bas sjajan protiv Athleticsa, ove sezone(1-2, 6.00 ERA). Baca dosta dobro, nakon All-Star pauze. Lester odlican, kao clan Oaklanda. Angelsi dobili nocasnji mec, i ponovo imaju 2 pobede prednosti. Novi poraz bi jos vise udaljio goste, od prvog mesta u diviziji.

Gonzalez, 0-1, 5.79 ERA, protiv Twinsa. Sezonski bilans, 6-7, 3.75 ERA. May i dalje bez pobede, 0-3, 8.79 ERA. Pogled unazad, Gonzalez(1-2, 3.63 ERA), May(0-2, 7.30 ERA). Nakon ocajne serije protiv Cubsa, Oriolesi dobili seriju protiv Tampe 3-1. Prvo mesto u diviziji je i dalje sigurno, no malo stabilnosti bi pomoglo timu. Twinsi imaju 4 pobede, na poslednjih 10 meceva, teski su za procenu.

Carroll, 5-8, 5.05 ERA, u sezoni. Verlander, 15-13, 4.16 ERA, protiv White Soxa. Ove godine, 11-11, 4.82 ERA. Poslednji nastupi, Carroll(1-2, 8.64 ERA), Verlander(1-2, 6.59 ERA). Carroll nije dovoljno ubedljiv, kao starter. Verlander solidan nakon pauze zbog povrede, mada ne bih smeo probati fiks i dalje, kada on baca.

Kvote, 1.60, 1.80, 1.69. Seattle stavih u grupu jacih tiketa, ostalo opreznije. Direktni dueli playoff kandidata su uvek sumnjiva stvar.

Tiket, Pittsburgh 1, Kansas 1, LA Dodgers H2(+1.5), Toronto >7.5, San Francisco <8.5. Kvota 6.99.

 

 

Fudbal

 

Augsburg-Dortmund w2

Valencia-Malaga w1

 

Kvota 1.50. Na kraju skratih tiket na dva para. Sutra ce biti prilike, za nesto siri izbor. I ovo je otislo u grupu, sa nesto nizim ulozima.

 

 

Tenis

 

Ferrer fix

Federer H1(-2.5)

 

Jankovic fix

Dimitrov fix

Kerber fix

Halep fix

Berdych fix

 

Kvote, 1.52, 1.72. WTA deo bi mogao malo bolje doci, prethodna dva dana je bilo previse iznenadjenja za moj ukus.

 

 

NCAAF

 

Arizona-UNLV >57.5

Houston-Texas San Antonio >53.5

 

Kvota 2.25. Fix je dosao cudno sinoc. Meni su overi tradicionalna igra za NCAAF, te je bolje da probam to. Odabrah dva meca, gde bi na papiru, trebalo biti poena.

Edited by Miljenko
Link to comment

MLB 1/3, fudbal 1/1, tenis 1/2, NCAAF 0/1. Direktni playoff dueli, potvrdjuju da su teski za procenu. Bar je tiket overa dosao lagano. Cele nedelje pogadjam fudbal, pa ni jucerasnji dan, nije bio izuzetak. Jedino je lose, sto sam ga stalno igrao za manje uloge. USO neproduktivan i dalje. Prosao jedan bangavi tiket, nakon odustajanja Tomica. Malo je falilo da i Federer izgubi set. WTA deo, nije skoro dolazio ovako lose. Razumem povremena iznenadjenja, no prolaz top 10 igracica do 3. kola, ne bi trebao biti problem. NCAAF me ne slusa i dalje. Glupav dan. Od tenisa sam vise ocekivao, MLB je bio sumnjiv u startu.

 

 

MLB

 

Baltimore-Minnesota 1 (Tillman-Gibson)

 

San Diego-LA Dodgers 2 (Kennedy-Greinke)

 

Tillman, 0-3, 6.06 ERA, protiv Twinsa. U sezoni, 11-5, 3.41 ERA. Gibson, 11-10, 4.31 ERA, do sada, Forma, Tillman(2-0, 1.23 ERA), Gibson(1-1, 5.60 ERA). Tillman ima ocajnu tradiciju protiv Minnesote, ali se nalazi u odlicnoj formi. Oriolesi na korak od playoffa. Napad im je sve bolji(to i jeste najbolji deo ekipe).

Kennedy, 5-6, 4.27 ERA, protiv Dodgersa. Ove godine, 10-11, 3.75 ERA. Greinke, 4-0, 2.00 ERA, protiv Padresa. Dosadasnji deo sezone, 13-8, 2.79 ERA. Poslednja 3 starta, Kennedy(2-1, 5.94 ERA), Greinke(1-1, 3.50 ERA). Dodgersi nocas porazeni, nakon dodatnih ininga. Svako opustanje bi moglo ugroziti mesto na vrhu divizije, te sam probao na njih.

Kvote, 1.55, 1.70.

Prateci tiket, Yankees 2, Kansas 1, San Francisco 1px, Atlanta <8.5, NY Mets <8.5. Kvota 7.81.

 

 

Fudbal

 

Burnley-Man Utd P/K2

Man City-Stoke P/K1

 

Werder-Hoffenheim 3+

 

Colo Colo-Antofagasta 3+

 

Schalke-Bayern 3+

 

Leverkusen-Hertha 2+

Salzburg-Sturm 3+

Monaco-Lille w1

 

Chievo-Juventus w2

Everton-Chelsea w2

Zvezda-Spartak P/K1

 

Kvote, 1.54, 1.70, 1.55, 1.53, 2.14, 1.96. Tri prvopomenuta tiketa odigrah nesto jace. Englezi i Skoti mi i dalje nisu previse pouzdani za golove, te ih stavih samo na neke egzibicione tikete(P1+, 2+, 2P1+...).

 

 

Tenis

 

Murray H1(-2.5)

Djokovic H1(-2.5)

 

Serena 9- 1.set

Wawrinka fix

Bouchard fix

 

Kvote, 1.88, 1.89. Stavih tenis u oprezniju grupu. Ako su prva dva kola bila(uglavnom) kilava, kasnije bolje i da ne igram.

 

 

NCAAF

 

 

Alabama Birmingham-Troy >60.5

Nebraska-Florida Atlantic >48.5

 

Auburn-Arkansas >54.5

Oklahoma-Louisiana Tech >49.5

 

Kvote, 1.69, 1.69. Nadam se da cu danas imati vise srece sa poenima. Dali su mi male kvote, no ispratih svejedno, bez zaletanja sa ulogom.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...