Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Igrao ja uzivo dvojku na Milan, bacio 5 evra bezveze. Uzasni su, sad sam ih odigrao i verovatno necu do kraja sezone. Stepaneka sam zveknuo na neki smesan tiket za 150din, i to H2 +3.5. Posto je provereni ljigavac a i mnogo ruzan, neka bude 3 puta po 7:6 za Viktora :D

Link to comment

Bravo za Huana Monaka i mene koji sam ga ubacio medju ostale parove koji su prosli lagano, Bruklin i Lejkersi iz NBA i jos par komada tenisa. Dobitak je bio 8 i po hiljada i nije problem sto ce izgubiti jer nisu ne znam kakve pare, nego me nervira sto je picketina pa folirao povredu otkako je video da ce ga krakati Rus rutinski opeglati. Mrzim takve folirante.

Link to comment

Ja se sve nadao da će da preda.Loš prvi dan. Djoković i Radwanska došli više, potpuno neverovatno.Za fix mi nije tako čudno, mada me je Monaco neprijatno iznenadio.

Link to comment

Ne mogu da editujen preko telefona pa moram dupli, zajebao sam se za Viktora, i dalje igraju, nesto mi je livescore prolupao.. :ph34r:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Nove radne pobede:Serena 9- 1.setAzarenka 9- 1.setChardy fixPetrova fixMurray fixTsonga fixDel Potro fixCilic fixFederer fixErrani fixOklahoma doh2(-3.5)Bonus teniski:Murray hendikepBellucci fixRaonic fixGasquet fixKirilenko fixKuznetsova hendikepVinci hendikepJovanovski fixSimon fix

Link to comment

Ako zanemarimo ove sigurice, vidim dva zanimljiva meca veceras. Levin - Robredo i Klizan - Brands, kvote na keceve 1.8 i 2, a mislim da ce doci oba. Robredo je pokojni igrac i kvota je tolika zbog imena, ovaj Amer/Kanadjanin je sasvim korektan i u dobroj je formi, dobijao je neke dobre igrace, Kod drugog para je sasvim drugacije, Svaba je u formi a ja cu da igram na kvalitet, iako je Klizan u raspadu u zadnje vreme. Ipak, mislim da je kvalitetniji i da ce nekako slomiti ovog dvometrasa, mada nije lose igrati ni vise gemova jer ocekujem napete setove.

Link to comment
Basket sam zabagovao u zadnje vreme, aj da probamo tenis... :unsure:Troicki >38.5Kubot >37.5Tipsa H1
Ovo je rutinski došlo, bataljujem NBA bar dok se AO ne završi... :fantom:Istomin >38.5Soeda <9 prvi set (protivnik mu je neki lokalac od 18 leta koji je dobio WC)Falla (-1.5) H1Ako poludim, dodaću i Minesotu H2... :ph34r:
Link to comment
Ako zanemarimo ove sigurice, vidim dva zanimljiva meca veceras. Levin - Robredo i Klizan - Brands, kvote na keceve 1.8 i 2, a mislim da ce doci oba. Robredo je pokojni igrac i kvota je tolika zbog imena, ovaj Amer/Kanadjanin je sasvim korektan i u dobroj je formi, dobijao je neke dobre igrace, Kod drugog para je sasvim drugacije, Svaba je u formi a ja cu da igram na kvalitet, iako je Klizan u raspadu u zadnje vreme. Ipak, mislim da je kvalitetniji i da ce nekako slomiti ovog dvometrasa, mada nije lose igrati ni vise gemova jer ocekujem napete setove.
ja sam igrao na levina i brandsa. klizan je u raspadu, a I servis mu je slab. igrao sam I Mareja u hendikepu protiv najgoreg igrača na svetu hasea
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...