Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigrao sam na osecaj. :D

nikad se ne zna mozda te i usere. Mozda se Mutu nasmrkao sinoc malo vise  pa ne bude razpolozen za postizanje golova i eto tebi lepih 0-0 :D

 

evo i jedan ziheraski od mene:

Partizan daje gol (1.22)

PAOK daje gol (1.22)

Dinamo Moskva-Omonia 1(1.30)

Petrolul-Dinamo ZG 1x   (1.29)

PSV-Sahtjor Saligorsk 1  (1.18)

Edited by Cash
Link to comment

Ok, malo mi ovo nije baš najjasnije,

Rumunija - Makedonija, žene, 1-0, 33.minut, under 6,5 @ 1.75..uzeo sam to..verovatno ću uraditi cashout pre kraja ako sve bude ok.

 

Legija je krenula loše, pa sam preskočio. Viljareal me preduhitrio, čekao sam još malo kvote.

 

Hajmo žene :s_c:

Edited by Godfrey
Link to comment

Pa gde nadje da igras zenski fudbal od tolike ponude danas?

 

U svakom slucaju Legija je ispostovala sa stvarno poklon kvotom, sad kada je plus obezbedjen moze da se mao da se igra sa njihovim parama.

 

Dubl Zwole&Lokeren DNB1 kvota 4

Link to comment

MLB 3/4, fudbal 1/2. Yankees konacno prekinuli losu seriju, mada se napad nije istakao previse. Price odlican. Jedini poen pao, nakon greske odbrane Detroita. Mrzim te 1-0 poraze. Izem ti skup lineup Tigersa, koji ne moze dati bar jedan run. San Francisco okrenuo 1-3. Dodgersi su bili na putu, da izgube 1-0, no HR u 8. iningu je resio problem. Koliko je glupavih rezultata bilo u LE, dobro je sto je prosao i ovaj tiket. Ok dan na kraju, mada je mogao jos jedan tiket proci, kada je vec sve bilo blizu.

 

 

MLB

 

Philadelphia-St.Louis 2 (Kendrick-Wainwright)

 

Boston-Seattle 2 (Kelly-Felix Hernandez)

 

Washington-San Francisco <8.5 (Fister-Hudson)

Arizona-San Diego <9.5 (Collmenter-Despaigne)

 

Kendrick, 5-3, 3.32 ERA, protiv Cardinalsa. Ukupno, 5-11, 4.90 ERA. Wainwright, 5-1, 2.25 ERA, protiv Philliesa. Do sada, 15-7, 2.40 ERA. Forma, Kendrick(0-0, 4.76 ERA), Wainwright(2-1, 3.43 ERA). St. Louis konacno igra na nivou reputacije. Imaju 4 vezane pobede, odnosno 7 trijumfa, na 8 poslednjih meceva. Vreme je i da Wainwright vrati pre All-Star formu, playoff se priblizava.

Kelly, 2-3, 4.67 ERA, na nivou sezone. Felix, 8-2, 2.97 ERA, protiv Bostona. Za sada, 13-4, 1.99 ERA. Poslednji nastupi, Kelly(0-1, 5.29 ERA), Hernandez(2-1, 1.80 ERA). Marinersi konacno imaju dovoljno konkurentan tim, da i dalje budu u trci za wild card mestom. Hernandez je jedan od trenutno najboljih startnih picera. Boston igra promenljivo, ima jos samo matematicke sanse za doigravanje.

Fister, 1-0, 0.00 ERA, protiv San Francisca. Sezona, 12-3, 2.20 ERA. Hudson, 17-5, 2.37 ERA, protiv Washingtona. Dosadasnji deo sezone, 8-9, 3.03 ERA. Pogled unazad, Fister(2-0, 0.00 ERA), Hudson(0-1, 6.00 ERA). Nationalsi vezali 10 pobeda(cak 4 walk-off). Nocas su resili mec u 9. iningu, nakon greske protivnika. Giantsi polako nalaze formu, dobili su 4, od poslednjih 5 meceva. Duel vrhunskih startera, lici na under.

Collmenter, 3-3, 3.65 ERA, protiv Padresa. Sezonski bilans, 8-7, 4.31 ERA. Despaigne, 1-0, 1.35 ERA, protiv Arizone. U ruki sezoni, 3-4, 3.28 ERA. Prethodna 3 starta, Collmenter(0-2, 6.46 ERA), Despaigne(1-1, 4.86 ERA). San Diego igra toplo-hladno, dok Arizona ima seriju poraza, na veoma losoj turneji. Despaigne ne baca tako dobro, kao na startu MLB karijere, no napad Diamondbacksa, nije u nekoj formi. San Diego ima jedan od najlosijih napada u ligi.

Kvote, 1.55, 1.55, 1.69.

Tiket, Baltimore H2(+1.5), Cleveland 1, Yankees 1, Kansas 2, Milwaukee 1. Kvota 8.30.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Wolfsburg 3+

Atletico Madrid-Real Madrid w2

 

Kvota 2.20. Nemci konacno krecu, i mada ne volim ovaj stil igre, koji Bayern forsira, trebala bi pasti 3 gola lagano. Nadam se da ce Real potruditi, nakon pomalo neozbiljne prve utakmice.

 

 

Dodjosmo do kraja USO kvalifikacija, a ne provukoh nijedan tiket. Juce su bar pala dva para. Odigrah i danas nesto, mada se i ne nadam previse.

Link to comment

Ovo sto Gli radi sa tenisom je zanimljivo. Samo uvek kasno vidim...

 

Zanimljivo jeste ali ne uvek i uspesno, mada jako dobro prolazim otkako sam skoro skroz izbacio sve osim tenisa. A uzivo je mama i za uzeti lovu i za zabosti se u minus :D

 

Jednostavno, pratim statisticki i ove male leve turnire i uvek imam nekog ko je meni favorit, nevezano za kvote. Onda roknem uglavnom po velikoj kvoti i ili cekam preokret, ili branim kad imam sansu da zaradim na oba znaka. Evo sad sam opalio ovog Dragosa Dimu protiv Fereire Silve posle prvog seta koji je izgubi 5:7, u drugom vodi 4:0 i sad je vec na njega pala na 2.6 a bice jos manja kad uzme set i onda vec mogu da kalkulisem (ali necu jer je Dragos Dima igracina i dobice mec). Fudbal isto igram samo uzivo da pada/ne pada gol, ili golove vikendom kad ima mnogo utakmica. Fikseve je jako tesko pogoditi, retko mi se javi neka ideja.

Link to comment

Island, Hafnar-Keflavik,

 

singlovi na sitno:

 

Igg - 4.4

IIgg - 3.4

gg gg - 15

I3+ - 4.7

I4+ - 13

 2:0 :(

 

 

Sad odigrah Singapurcane, Tampines:

 

dom u oba - 1.96

dom3+ - 2.25

dom4+ - 4.4

Link to comment

35,5 na Portoriko protiv Amera. Ne deluje mi ova ekipa koja je igrala u Beogradu da je baš za toliko potceniti. Dominikana je mnogo slabija a bilo je oko 40. Brazil je jači pod koševima,ali generalno igraju ko kurac i bilo je 17. Tako da očekujem da pokriju h2.

Link to comment

Nisam ni ja verovao da postoje takvi dok nisam video jednog. Znam i jos nekolicinu koji su bili blizu.

 

Niste vi ništa videli. Fascinantni su mi takvi ljudi,neverovatno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...