Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigrah za uobicajeno sitno sve utakmice Lige sampinjona P/K X. U Meridianu kvota 13.2. Palo mi na pamet, pa da ne bude posle da nisam probao. :)

 

Hm..falio je zabitak raspalog Standarda:

 

new-picture-11.png

 

A mogao je od koristi biti i zabitak poletnog Zenita:

 

new-picture-10.png

 

 

Ali avaj! :mad:

Link to comment

Bog cuva budale. Odigrao singlove na Porto, Slovan, Apoel i Maribor. Ali se predomislim uzadnjem trenutku i umesto fixeva odigram DNB na sve sa malo jacim ulogom :)

Link to comment

Standard - Zenit , Zenit @2

Aalborg - Apoel, over 2,5 @2.4

Dnipro - Hajduk, over 2,5 @1.75

Stajrnan - Inter, Inter -1,5 @1.65

 

I planiram Dnipro jako da udarim live, ako sve bude bilo kako treba.

 

 

Uzeo Dnjepr @1.57

+1.97

 

Bilo je jako na Dnjepar, ali za potrebe računanja ovde računao sam flat stakes.

Šteta za Alborg - Apoel, bilo je dosta vremena za još 1 gol.

 

Dajte neke predloge za LE, ja juče na preskok ništa nisam uspeo da nađem :fantom: 

Edited by Godfrey
Link to comment

MLB 2/3, fudbal 1/1. Samardzija je primio grand slam, na 2 auta, u trecem iningu, sto se pokazalo kao nenadoknadiv zaostatak za Oakland. Richards se povredio u 2. iningu, pa je izgledalo da ce Angelsi biti lagano porazeni, no tim je pokazao stabilnost, i okrenuo 0-3. Srecan under u Fili, nesto laksi u Los Angelesu. Konacno prodje i fudbalski tiket. Retko igram manje golova, sinoc se to pokazalo korisnim.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-San Diego 1 (Kershaw-Ross)

 

Chicago Cubs-San Francisco 2 (Wood-Bumgarner)

 

NY Yankees-Houston 1 (McCarthy-Keuchel)

 

Tampa-Detroit 2 (Cobb-Price)

 

Kershaw, 10-6, 2.38 ERA, protiv Padresa. Sezona, 14-3, 1.86 ERA. Ross, 0-4, 2.91 ERA, protiv Dodgersa. Za sada, 11-11, 2.70 ERA, Poslednja 3 starta, Kershaw(1-1, 2.63 ERA), Ross(1-1, 3.50 ERA). Dodgersi imaju samo 2 pobede, na prethodnih 7 utakmica, te mislim da je vreme za promenu tog trenda. Ross ima ok sezonu, dobre nastupe, cesto pracene losom podrskom. Kershaw je i dalje glavni kandidat za najboljeg picera konferencije, i ocekujem njegov siguran nastup veceras.

Wood, 1-2, 3.41 ERA, protiv Giantsa. Ukupno, 7-10, 4.86 ERA. Bumgarner, 4-2, 2.36 ERA, protiv Cubsa. Do sada, 13-9, 3.14 ERA. Aktuelni nastupi, Wood(0-1, 3.12 ERA), Bumgarner(1-2, 1.50 ERA). Nakon ocajne serije, San Francisco vezao 3 pobede. Smesi im se novi trijumf, iza njihovog najboljeg startera. Bumgarner je narocito dobar na gostovanjima, 9-3, 1.72 ERA.

McCarthy, 2-2, 2.63 ERA, protiv Astrosa. Sezonski bilans, 7-12, 4.24 ERA. Keuchel, 10-8, 3.11 ERA, na nivou sezone. Pogled unazad, McCarthy(1-2, 1.96 ERA), Keuchel(0-1, 4.05 ERA). McCarthy baca neuporedivo bolje, po prelasku iz Arizone. Sada ga muci slab ucinak napada, na mecevima na kojima startuje. Od kada pratim MLB, ne secam se da su Yankees imali ovako anemican napad. Toliko neiskoriscenih RISP situacija, stvarno je nedopustivo za ovaj nivo takmicenja. Houston je dobio seriju(vode 2-0 u pobedama), te ocekujem da domacin spreci bruku u vidu ciscenja, i dodje do utesnog trijumfa.

Cobb, 1-1, 3.04 ERA, protiv Detroita. Dosadasnji deo sezone, 8-6, 3.19 ERA. Price, 12-8, 3.12 ERA, ove godine. Imace prvi start protiv bivse ekipe. Trend forme, Cobb(1-0, 1.42 ERA), Price(1-0, 3.18 ERA). Pitanje je samo da li ce Price biti pod utiskom povratka, na mesto gde je proveo 8 sezona. Detroit je nasao formu, na nezgodnom gostovanju u Tampi. Piceri bacaju dobro, udaraci produktivni. Dajem sansu Tigersima i veceras.

Kvote, 1.50, 1.60, 1.55, 1.80.

Prateci tiket, Cleveland <8.5, Detroit 1px, LA Angels 2, Atlanta 2. Kvota 6.36.

 

 

Fudbal

 

Astana-Villarreal w2

Dinamo Moscow-Omonia P/K1

AEL-Tottenham w2

 

PSV-Shakhter Soligorsk P/K1

Sarajevo-Monchengladbach P/K2

Rijeka-Sheriff Tiraspol w1

 

Kvote, 1.60, 1.63. Povezao par meceva, koji deluju verovatno. Gluposti sa golovima(0-3, 2+, P1+, PX), stavih na neki "uzaludni" tiket, jer je LE tradicionalno teska za procenu.

 

 

Teniski tiket ponovo pao na jednom paru. Sinoc je Kovinic izgubila od neke domace anonimke, u mecu gde je izgledalo da ni ne zeli da dobije isti. Dobro je sto bar tu ne igram ozbiljnije. Probao i danas nesto, red bi bilo da prodje.

Edited by Miljenko
Link to comment

+1.97

Bilo je jako na Dnjepar, ali za potrebe računanja ovde računao sam flat stakes.

Šteta za Alborg - Apoel, bilo je dosta vremena za još 1 gol.

 

Dajte neke predloge za LE, ja juče na preskok ništa nisam uspeo da nađem :fantom: 

 

Jeste da otkrivam toplu vodu ali  Legija u gostima protiv Aktobea ima prilicno dobru kvotu...

Link to comment

Ma slobodno piši, ja nemam nikakvu ideju.

 

Da, 2.05 na Legiju, solidna kvota. Aktobe sam gledao protiv Steaue prvi meč, 2-2, bili su bolji, mogu da kažem da se Steaua provukla.

Legiju sam dosta gledao, i baš su me iznenadili pozitivno. Sad razmišljam i under 2,5 @1.7, loš teren, preko 30c..

A vidim sudija Rus, za koga Rusi kažu da deli kartone lagano.. Mada Legija @2.05 deluje najprimamljivije..

 

Planirao sam da uzmem Partizan @1.8, ali je kvota drastično pala. Isto važi i za Rijeku..

Link to comment

Nije mi jasno to za Rijeku, mislim nije Serif toliko los.

 

Lokeren vredi pogledati, Hull je igrao tekmu pre par dana i ne znam koliko im je bitna LE, mozda cak i Zwole jer je u formi.

Link to comment

"Nateraste me" da odigram Legiju, iako obicno ne igram "prve" utakmice na tiketu. <_<

Dobra je kvota, pa da ne bude posle da nisam probao. Dodao Elfsborg 1, Dinamo Z X i Asteras - Macabi TA X. Kvota u Socceru 49.18.

Link to comment

"Nateraste me" da odigram Legiju, iako obicno ne igram "prve" utakmice na tiketu. <_<

Dobra je kvota, pa da ne bude posle da nisam probao. Dodao Elfsborg 1, Dinamo Z X i Asteras - Macabi TA X. Kvota u Socceru 49.18.

Dinamo x tu si usrao motku. Ako Petrolul ostane na ovakvom nivou kao i protiv Plzena,Maminja ceka jedno guzenje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...