Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 3/3, fudbal 0/1; prosao i prateci MLB tiket. Par egal meceva je otislo na moju stranu. Tiket se fino otvorio, Fenomenalni Stanton doneo novu pobedu Marlinsima. Fudbal klasika, kvota 1 na Arsenalu, Real nije mogao da sacuva vodjstvo. Ne bih prosao bolje ni sa golovima. Skoro savrsen dan, nakon neprijatno lose serije.

 

 

MLB

 

Oakland-NY Mets 1 (Samardzija-Wheeler)

 

Boston-LA Angels 2 (Buchholz-Richards)

 

Philadelphia-Seattle <8.5 (Hamels-Paxton)

LA Dodgers-San Diego <8.5 (Roberto Hernandez-Stults)

 

Samardzija, 0-2, 7.00 ERA, protiv Metsa. Sezona, 5-9, 2.96 ERA. Wheeler, 0-1, 27.00 ERA, protiv Oaklanda. Do sada, 8-8, 3.49 ERA. Forma, Samardzija(1-1, 3.26 ERA), Wheeler(2-0, 2.79 ERA). Oakland je konacno prekinuo seriju poraza. Wheeler baca solidno, no domacin deluje kao dosta ozbiljniji tim.

Buchholz, 6-3, 4.48 ERA, protiv Angelsa. U sezoni, 5-7, 5.79 ERA. Richards, 0-0, 4.63 ERA, protiv Red Soxa. Dosadasnji deo sezone, 13-4, 2.53 ERA. Poslednja 3 nastupa, Buchholz(0-0, 5.40 ERA), Richards(2-0, 1.19 ERA). Angelsi uspevaju da izboksuju pobede, a veceras im je najpouzdaniji starter na moundu.

Hamels, 0-1, 2.84 ERA, protiv Marinersa. Za sada, 6-6, 2.44 ERA. Paxton, 3-0, 2.20 ERA, na nivou sezone. Kada je o formi rec, Hamels(0-1, 1.71 ERA), Paxton(1-0, 2.16 ERA). Hamelsa muci losa podrska, u vecem delu sezone. Paxton baca odlicno, po povratku sa liste povrdjenih. Protiv Tigersa je pustio samo 1 run. 

Roberto Hernandez, 1-0, 3.00 ERA, protiv San Diega. Sezonski bilans, 7-8, 3.72 ERA. Stults, 1-4, 3.96 ERA, protiv Dodgersa. U sezoni, 5-13, 4.64 ERA. Trend forme, Hernandez(2-0, 1.35 ERA), Stults(2-0, 1.37 ERA). Nakon ne bas ubedljivog pocetka sezone, vecerasnji starteri imaju niz odlicnih nastupa, te ovaj par vuce na under.

Kvote, 1.55, 1.70, 1.76.

Tiket, Miami 1, Yankees 1, Washington 1, Cincinnati H2(+1.5). Kvota 5.30.

 

 

Fudbal

 

Stjarnan-Inter P/K2

Aalborg-APOEL 0-3

Lille-Porto 0-3

 

Inter je valjda sigurica. U LS mi se nista ne svidja, te doglavih tiket golovima. Kvota 1.60.

 

 

Juce probah tiket USO kvalifikacija. Od 12 parova, promasih bas jedan, pfff.

Link to comment

Halep je tankirala ovaj mec. Batali ovaj tenis bar kad su ti manji turniri u pitanju. Tu ima svakakvih tankiranja.

Kad bih prestao da se kladim na tenis, to bi značilo da prestajem da se kladim generalno. :P  Nije bilo logike da Halep tankira ovaj meč, zato sam je i stavio. U svakom slučaju nastavljam dalje... normalno je da naiđu loše serije kada se ništa ne dolazi.

Za danas očekujem da Goffin nastavi svoju ludu seriju, samo da vidim sa čime da ga uparim, a verovatno i Giorgi sa hendikepom... Možda Bouchard... to je ono što sam još ranije isplanirao. Kasnije ću da pogledam ostale parove.

Link to comment

Steaua - Ludogorets, Ludogorets  @3.40

Napoli - Bilbao, Napoli @2

-2

 

Danas

 

Standard - Zenit , Zenit @2

Aalborg - Apoel, over 2,5 @2.4

Dnipro - Hajduk, over 2,5 @1.75

Stajrnan - Inter, Inter -1,5 @1.65

 

I planiram Dnipro jako da udarim live, ako sve bude bilo kako treba.

Edited by Godfrey
Link to comment

-2

 

Danas

 

Standard - Zenit , Zenit @2

Aalborg - Apoel, over 2,5 @2.4

Dnipro - Hajduk, over 2,5 @1.75

Stajrnan - Inter, Inter -1,5 @1.65

 

I planiram Dnipro jako da udarim live, ako sve bude bilo kako treba.

 

dnjepru ne igraju konopljanka i brazilac prvi napadac, a inace su nesto polupani u posl. vreme. iako je hajduk kesa, ne znam bas za to "jako". 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...